فرهاد توکل همدانی

مجموع امتیاز فصل جاری:
میانگین امتیاز كل: از 30
تعداد مطالب:
مجموع امتیاز كل:
حوزه‌های فعالیت:

۲۰ آبا ۱۳۹۲
مجوزدهی طیف LTE:

ایستگاه جبران عقب ماندگی‌ها در خدمات باند وسیع

گرچه در توسعه نسل دوم تلفن همراه همگام با کشورهای دنیا پیش رفتیم، اما باید واقعیت را بپذیریم که ۱۴ سال از توسعه و پیشرفت جهانی نسل سوم می گذرد، و ما با ضریب نفوذ باند وسیع سیار کمتر از یک درصد، هنوز در ابتدای راه هستیم. برای تکرار نشدن این موضوع برای نسل چهارم، فرصت را از دست ندهیم.

۲ آبا ۱۳۹۲

کلید افزایش رقابت و کیفیت در خدمات باندوسیع

برای اینکه این روزنه مهم در نگرش دکتر واعظی به رویکرد اجرایی مسوولین وزارتخانه مبدل شود، بهره‌گیری از تجارب جهانی در حوزه سیاست‌گذاری و تنظیم مقررات می‌تواند بسیار مفید واقع شود.

۲۱ مرد ۱۳۹۲

وزیر ارتباطات به همگرایی باور داشته باشد

وقتی مقام معظم رهبری، با تأکید هوشمندانه بر گستردگی مرزهای فضای مجازی و تأثیر چشمگیر فناوری­های اطلاعاتی و ارتباطاتی در کلیه ابعاد زندگی فردی و اجتماعی، فرمان تشکیل سومین شورای عالی کشور و مرکز ملی فضای مجازی را صادر می­کنند، فرصت قانونی بزرگ و استثنایی برای خلق همگرایی عملی میان وزارتخانه­‌ها و نهادهای حاکمیتی فرهنگی- امنیتی کشور مسوول در حوزه فضای مجازی فراهم نموده­‌اند.

۴ تیر ۱۳۹۲
پیشنهادی برای دولت تدبیر

رئیس جمهور فضای مجازی را جایگزین نفت کند!

از رئیس جمهور آینده انتظار می‌رود که بر موضوعات جدی‌تر نظیر بهبود فضای کسب و کار مبتنی بر ICT، استفاده از ظرفیت‌های شورای عالی فضای مجازی برای حل مشکلات بین نهادهای متولی و رگولاتور، افزایش کیفی خدمات اینترنت پرسرعت، و … تمرکز کند.