۲۴ بهمن ۱۳۹۵

احتمال افزایش ۲۰درصدی قیمت بلیط اتوبوس

رییس اتحادیه تعاونی مسافربری با بیان این‌که در نوروز سال ۱۳۹۶ نیز مانند سال‌های گذشته برنامه‌ریزی برای انجام سفرها با همکاری اتحادیه و سازمان راهداری صورت می‌گیرد از برگزاری جلسه هماهنگی این سفرها خبر داد.

۲۴ بهمن ۱۳۹۵

“مسکن مهر” طرح پوپولیستی احمدی‌نژاد بود که ۳۰۰درصد تورم داشت!

یک کارشناس حامی دولت یازدهم گفته است که طرح مسکن مهر یک شعار پوپولیستی برگرفته از روحیات رئیس دولت قبل بود که در یک سال ۳۰۰ درصد تورم داشت.

۲۳ بهمن ۱۳۹۵

افتتاح پروژه‌های عمرانی بندر نوشهر با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی

در مراسمی با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، مرکز کنترل ترافیک دریایی، ساختمان عملیاتی و شناور بارج مقابله با آلودگی بندر نوشهر در روز شنبه ۲۳ بهمن ماه مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

۲۳ بهمن ۱۳۹۵

جلیل اسلامی: سهم ریل در حمل بار از بنادر به ۳۰ درصد افزایش می‌یابد

معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر با اشاره به توسعه ظرفیت های ریلی دربنادر، گفت:درحال حاضر سهم ریل در حمل بار از بنادر سالانه ۱۵درصد است که امکان ارتقای آن به ۳۰ درصد وجود دارد.

۲۳ بهمن ۱۳۹۵

عذرخواهی همراه با توضیح سعیدی‌کیا / تجار پلاسکو در نور

کمتر از یک ماه از حادثه تلخ تخریب ساختمان تجاری پلاسکو و آتش‌سوزی در آن می‌گذرد و به همت مدیران شهری و بنیاد مستضعفان و جانبازان کسبه این ساختمان در مجتمع تجاری نور واقع در تقاطع خیابان ولیعصر(عج) و خیابان آیت‌الله طالقانی با تعهد پرداخت دوساله اجاره بهای محل کسب آنها، مستقر شدند.

۲۳ بهمن ۱۳۹۵

مشارکت بالای خراسانی‌ها در ساخت راه

مدیرکل راه و شهرسازی استان خراسان جنوبی گفت: از مجموع ۹۰۶ روستای بالای ۲۰ خانوار استان خراسان جنوبی، خوشبختانه ۸۰۰ روستا از راه آسفالته بهره‌مند شده‌اند و باید توجه داشته باشیم که در این استان شرایط احداث راه‌های روستایی با دیگر نقاط کشور متفاوت است، به دلیل اینکه پراکندگی زیاد است ما برای بعضی از روستاها مجبور شده‌ایم راه بسیار زیادی احداث کنیم، مثلاً در مواردی برای یک روستا ۵۰ کیلومتر راه کشیده‌ایم.

۲۳ بهمن ۱۳۹۵

حمل‌ونقل جاده‌ای در عرضه و تقاضا تعادل ندارد

معاون برنامه‌ریزی سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای گفت: به دلیل سرمایه‌گذاری‌های غلط در بسیاری شهرها،‌ عرضه و تقاضا در حمل‌ونقل جاده‌ای تعادل ندارد.

۲۳ بهمن ۱۳۹۵

کسی اجازه نداشت درباره مسکن مهر سوال کند

یک کارشناس مسکن با بیان این‌که در زمان شروع به کار مسکن مهر من یک برگ مطالعه درخصوص مسائل محیط زیستی، ‌مالی، حرفه‌ای، زیرساخت‌ها، مراحل بهره‌برداری، حمل و نقل و چگونگی تامین خدمات و انشعابات این طرح ندیدم، افزود: به نظر می‌رسد جنبه پوپولیستی مسکن مهر بر جنبه فنی آن غلبه داشت.

۲۳ بهمن ۱۳۹۵

” علاقه‌ آذربایجان به خرید هواپیمای جدید مسافربری روسیه+ عکس “

وزیر امور خارجه آذربایجان از علاقه کشورش به خرید هواپیمای مسافربری جدید روسیه خبر داد.

۲۳ بهمن ۱۳۹۵

اوج‌گیری تاخیر پروازی ایرتور در دیماه/آتا و ایران‌ایر در رتبه دوم و سوم تاخیرات پروازی

براساس آمار شرکت فرودگاه‌ها در دیماه امسال ۱۴ ایرلاین داخلی ۱۷۷۹۶ پرواز در فرودگاه‌های کشور انجام داده‌اند که از این تعداد ۷۴۷۱ پرواز با تاخیر انجام شده است. در بین ایرلاین‌ها، ایرتور، آتا و ایران‌ایر بیشترین تاخیر و ماهان کمترین تاخیر را داشته‌اند.

۲۳ بهمن ۱۳۹۵

خیراله خادمی: اولویت با اتصال تمامی مراکز استان‌ها به شبکه “ریلی” است

معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور با بیان اینکه ساخت ۳۵۰۰ کیلومتر خط ریلی در کشور در حال اجراست، گفت: اولویت ما در زمینه ساخت راه آهن اتصال تمامی مراکز استان‌ها به شبکه ریلی کشور است.

۲۳ بهمن ۱۳۹۵

تخلیه و بارگیری ۱۱۸ میلیون تن کالا در بنادر ایران

براساس آمارارائه شده از سوی سازمان بنادر،طی ۱۰ماه گذشته ازتمام بنادرایران درمجموع، ۱۱۸ میلیون و۸۷۶ هزارو۶۹۱ میلیون تن کالا تخلیه و بارگیری شد که رشد ۹.۴ درصدی نسبت به سال گذشته داشته است.

۲۳ بهمن ۱۳۹۵

شرایط نابرابر ایرانی‌ها و عرب‌ها در بانکرینگ خلیج فارس/شرکت‌ها نه رانت می‌خواهند نه تخفیف

رییس هیئت مدیره انجمن بانکرینگ ایران با تاکید بر این‌که برای توسعه بانکرینگ نه رانت می‌خواهیم و نه تخفیف از تعرفه‌های بالای بندری سوخت در کشور انتقاد کرد و گفت:‌ استقرار و امنیت عرضه سوخت مهم‌ترین عوامل توسعه صنعت بانکرینگ است.

۲۳ بهمن ۱۳۹۵

محمدرضا شاملو: تهیه طرح هادی برای ۹۷ درصد روستاهای کشور

معاون عمران‌روستایی بنیادمسکن انقلاب‌اسلامی از تهیه طرح‌هادی برای ۹۷ درصد روستاهای کشور خبر داد و گفت: ۴۲ درصد این طرح‌ها اجرا شده است.

۲۳ بهمن ۱۳۹۵

امنیت جاده‌ها درگیر و دار تخصیص بودجه/سال تمام شد؛بودجه ندادند

معاون وزیر راه و شهرسازی از پیگیری ها برای تخصیص ۲۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار جهت تجهیز راهدارخانه های کشور، خبر داد.