۲۵ دی ۱۳۹۵

کاهش تورم ناشی از رکود اقتصادی است

«با رکودی که دولت بر اقتصاد حاکم کرده، تورم تک رقمی جای تعجب ندارد».

۲۵ دی ۱۳۹۵

ارزان شدن مسکن به معنی کاهش تولید و اشتغال است

رئیس انجمن صنفی کارفرمایی انبوه‌سازان مسکن تهران با بیان اینکه نباید از رشد ۳.۳ درصدی قیمت مسکن خوشحال بود چرا که این رشد از قیمت‌های واقعی عقب است، گفت: آثار توقف سقوط صدور پروانه‌های ساختمانی از سال ۹۷ قابل مشاهده خواهد بود.

۲۵ دی ۱۳۹۵

چرا مسکن در وضعیت رکود قرار دارد؟

یکی از معضلات فعلی در تامین مسکن خانوار، قیمت زمین است که بخش عمده قیمت مسکن را تشکیل می‌دهد. یک راه‌ تحریک بازار مسکن، رونق دادن به شیوه خود مالکی است.

۲۵ دی ۱۳۹۵

قیمت آپارتمان در منطقه ۱۰ تهران

در خیابان امام خمینی آپارتمان ۷۰ متری ۳۰سال ساخت به قیمت ۱۳۰ میلیون به فروش می رسد.

۲۵ دی ۱۳۹۵

وضعیت نامناسب بخش ساختمان و مسکن در دولت یازدهم

سقوط وحشتناک بخش ساختمان در دولت یازدهم و ۱۱ فصل متوالی منفی در بخش مسکن.آخوندی برای فرار از استیضاح، شوی ورود اولین هواپیما را راه انداخت !

۲۰ دی ۱۳۹۵

رهن به قیمت خرید یک خانه در تهران

بررسی بازار اجاره نشینی در تهران نشان از آن دارد که ودیعه برخی از منازل در مناطق بالای تهران به اندازه قیمت یک خانه در مناطق بسیار خوب تهران با متراژ مناسب است.

۲۰ دی ۱۳۹۵

رکود بازار مسکن چهار ساله شد

ادامه دار شدن رکود مسکن فلج شدن صنایع وابسته را نیز به همراه داشته که مسئولین هر چه زودتر باید راه حلی برای آن پیدا کنند.

۲۰ دی ۱۳۹۵

افزایش قیمت رهن و اجاره تا سال آینده ادامه خواهد داشت

متاسفانه سیاست های مالی دولت و بانک مرکزی بسیار بد و ناکارآمد است. ضمن اینکه باید پذیرفت تا زمانیکه مافیای موجود در سیستم بانکی اصلاح نشود هیچ امیدی به بهبود وضعیت اقتصادی کشور چه در بخش مسکن و چه در مجموع صنایع داخلی نیست.

۲۰ دی ۱۳۹۵

قیمت فروش آپارتمان در منطقه ۲۲ تهران

یک دستگاه آپارتمان ۱۱۱ متری در دهکده المپیک میدان المپیک زیبادشت بالا، بلوار گلبانگ گلشاد یکم، دارای ۳ اتاق خواب، با قیمت ۴۴۴ میلیون تومان به فروش می رسد.

۲۰ دی ۱۳۹۵

قیمت مسکن تا انتخابات افزایش نمی‌یابد

رئیس اتحادیه مشاوران املاک با بیان اینکه میزان معاملات مسکن در شهر تهران در دی ماه حدود ۵۰ درصد کاهش یافته است،گفت: قیمت مسکن تا انتخابات افزایشی نخواهد بود.

۱۹ دی ۱۳۹۵

آدرس جدید سایت مسکن مهر

مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات وزارت راه و شهرسازی در نامه‌ای به زیرمجموعه‌های این وزارتخانه از تغییر آدرس سامانه ثبت‌نامه و واگذاری مسکن مهر خبر داده است.

۱۹ دی ۱۳۹۵

انتخابات به داد مسکن مهر رسید!

با نزدیک شدن به موعد انتخابات دوازدهمین دوره ریاست‌جمهوری، رئیس‌ دولت یازدهم به یکباره مدعی شد که پرونده مسکن مهر را تا پایان دولت می‌بندیم، حال با وجودی که وزیر راه و شهرسازی اصلاً اعتقادی به مسکن مهرندارد باید دید کدام وزیر کابینه متولی اتمام مسکن مهر در هفت ماه باقی مانده از دولت یازدهم شده است. در این میان افزایش ۱۰ میلیونی وام مسکن مهر و مصوبه مجلس برای توقف این طرح و خروج سایت مسکن مهر از دسترس متقاضیان مسکن مهر را سر درگم کرده است.

۱۹ دی ۱۳۹۵

رشد ساخت‌وساز؛ ۱۰ درصد زیر صفر

مرکز آمار ایران، جزئیات رشد اقتصادی شش ماهه نخست سال‌جاری را منتشر کرد…

۱۹ دی ۱۳۹۵

مظنه آپارتمان در منطقه صادقیه

آنچه در زیر می‌آید جدول قیمت معاملات انجام شده آپارتمان در صادقیه تهران طی دی ماه ۹۵ می باشد.

۱۹ دی ۱۳۹۵

توقف ناگهانی مسکن مهر پس از ۴۱ ماه سرعت لاک‌پشتی

دولت در بخش مسکن نمره قبولی نمی‌گیرد و مسکن مهر نیز دچار بی‌مهری شده است.