۲۳ فروردین ۱۳۹۶

انبوه‌سازان بهانه جو و دائم در فکر افزایش قیمت هستند

شرکت عمران شهر جدید پردیس در واکنش به در خواست جدید انبوه سازان برای افزایش های قیمت مسکن مهر” اعلام کرد که با گذشت ۴ سال از انعقاد قرارداد با انجمن انبوه سازان برای ساخت مسکن مهر متأسفانه جز بهانه جویی و تقاضای مکرر افزایش قیمت ها چیزی دیده نشده است.

۲۳ فروردین ۱۳۹۶

آخوندی: پرونده بخشی از مسکن مهر در سال ۹۶ بسته نمی‌شود

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه برخی از واحدهای مسکن مهر فاقد متقاضی و ۴۸ هزار واحد نیز گرفتار دادگاه‌ هستند،‌ گفت: تلاش ما این است که واحدهای مسکن مهر که بدون مشکل هستند و تعداد آنها ۱۳۰ هزار واحد است در سال جاری به اتمام برسد.

۲۲ فروردین ۱۳۹۶

کاهش ترافیک محورهای ساحلی مازندران در دستور کار دولت

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: دولت کاهش ترافیک محورهای ساحلی مازندران را در دستور کار قرار داده است.

۲۲ فروردین ۱۳۹۶

قطعه اول آزادراه تهران – شمال امسال بهره برداری می شود

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: قطعه اول آزادراه تهران شمال تا پایان دولت یازدهم به بهره برداری می رسد.

۲۲ فروردین ۱۳۹۶

معرفی سرمایه‌گذاران خارجی بندر شهید رجایی تا ۳ماه آینده/ فعالیت‌های گردشگری در خزر رایگان است

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: در بندر شهیدرجایی هم‌اکنون ۳ پروژه سرمایه‌گذاری خارجی داریم و سرمایه‌گذاران ترمینال‌های شماره یک‌ و دو، تا ۳ ماه آینده مشخص خواهد شد.

۲۲ فروردین ۱۳۹۶

رهبر: وجود خانه‌های خالی از سکنه ناشی از قدرت خرید پایین مردم است

عضو هیأت مدیره انجمن انبوه‌سازان گفت: وجود ۲.۵ میلیون خانه‌ خالی از سکنه بخاطر رشد تولید نیست بلکه حاکی از پایین بودن قدرت خرید متقاضیان است.

۲۲ فروردین ۱۳۹۶

اتصال اسکله «رو-‌رو‌» بندر امیرآباد به شبکه سراسری ریلی کشور

امروز و با حضور رئیس‌جمهور و وزیر راه و شهرسازی ‌اسکله رو-رو ریلی بندر امیرآباد با اتصال به شبکه سراسری راه‌آهن کشور به بهره‌برداری رسید.

۲۲ فروردین ۱۳۹۶

یزدانی: بازار مسکن امسال بدون جهش قیمت رونق می‌گیرد

مدیرطرح جامع مسکن با اشاره به اینکه ۴۹۰ هزار خانه لوکس خالی در تهران پاسخگوی نیاز واقعی شهروندان پایتخت به مسکن نیست، گفت: در نیمه نخست امسال شاهد رونق بخش مسکن هستیم اما جهش قیمتی نداریم.

۲۲ فروردین ۱۳۹۶

نقش کم رنگ انبوه سازان در نوسازی بافت‌های فرسوده

معاون وزیر راه باتاکید بر اجرای برنامه ریزی اهرمی در تخصیص منابع،گفت: منابع مالی شرکت عمران و بهسازی به شهرهایی اختصاص می‌یابد که برای همکاری مالی با این شرکت پیش‌قدم شوند.

۲۱ فروردین ۱۳۹۶

مه آبادی: فرودگاه امام(ره) یک اقتصاد ملی است

مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران عنوان کرد: امیدوارم با تسریع در توسعه طرح فرودگاه امام خمینی(ره) به زودی شاهد تکمیل زیرساخت‌ها و در راستای آن، شاهد استفاده بهینه از ظرفیت این فرودگاه باشیم.

۲۱ فروردین ۱۳۹۶

عطرچیان: ازسرگیری مذاکرات همکاری حمل‌ونقل جاده‌ای ایران‌-هلند

مدیرکل دفتر ترانزیت سازمان راهداری در دیدار با همتای هلندی خود بر لزوم انعقاد تفاهم نامه همکاری حمل و نقل جاده ای دو کشور برای افزایش تبادل کالا و محصولات میان طرفین تأکید کرد.

۲۱ فروردین ۱۳۹۶

آخوندی: مسکن مهر مقصر بدمسکنی ۱۹ میلیون نفر است

وزیر راه و شهرسازی با طرح این ادعا که طرح مسکن مهر مقصر بدمسکنی ۱۹ میلیون نفراست، گفت: سیاست مسکن مهر و مداخله دولت درد مسکن مردم را درمان نکرد و در حال حاضر باید مسئله مسکن زوج‌های جوان، حاشیه‌نشینان و بدمسکن‌ها را با سیاست‌های درست حل کنیم.

۲۱ فروردین ۱۳۹۶

صدور پروانه‌های ساختمانی ادامه یابد تا ۱۲سال آینده یک تهران دیگر ساخته می‌شود

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه ظرف ۱۰ سال گذشته به تعداد واحدهای خالی از سکنه ۲ میلیون واحد مسکونی اضافه شده است، گفت: بیش از دو برابر ارزش بورس ایران، خانه خالی ساخته شده داریم و این سرمایه‌ای است که کنار گذاشته شده است.

۲۱ فروردین ۱۳۹۶

آخوندی: ۴۸ هزار واحد مسکن مهر مشکل دادگاهی دارد

وزیر راه و شهرسازی گفت: فقط ۱۳۰ هزار واحد مسکن مهر باقی‌مانده است که ساخت اکثر آنها بالای ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

۲۱ فروردین ۱۳۹۶

سناتور آمریکایی: قرارداد بوئینگ با ایران باید لغو شود/ روسیه را هم تحریم می‌کنیم

«مارکو روبیو»، سناتور ارشد آمریکایی موضوع لغو قرارداد بوئینگ را بار دیگر به میان آورد و این بار قرار است مقامات آمریکایی علاو ه بر ایران، روسیه را هم در آماج تحریم های خود قرار دهند.