۲۰ مرداد ۱۳۹۳
وزیر راه و شهرسازی:

احضار مدیر شرکت هواپیمایی سپاهان به کمیته بررسی سوانح سازمان هواپیمایی کشوری

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه نظارت و پاسخگویی جان مسافران بر عهده شرکت هواپیمایی سپاهان است و این شرکت باید پاسخگو باشد، از احضار مدیر شرکت به کمیته بررسی سوانح سازمان هواپیمایی کشوری خبر داد.

۲۰ مرداد ۱۳۹۳

معاون وزیر راه از احتمال شبیه‌سازی برای بررسی علت بروز سانحه خبر داد

معاون وزیر راه با بیان اینکه بررسی جعبه‌های سیاه آنتونف 141 سپاهان‌ایر آغاز شده است، از احتمال شبیه‌سازی این حادثه برای بررسی علت بروز سانحه خبر داد و گفت: نوار پارامتر‌‌های موتور این هواپیما (FDR) به دلیل سن پایین هواپیما، 70 حرکت را ثبت می‌کند.

۲۰ مرداد ۱۳۹۳

دستور وزیر راه برای بررسی سقوط هواپیمای آنتونف

وزیر راه و شهرسازی با عرض تسلیت به بازماندگان سانحه تاسف بار سقوط هواپیمای آنتونوف 140 شرکت هواپیمایی سپاهان، دستور داد تا کمیسیون بررسی سوانح سازمان هواپیمایی کشوری به ‌بررسی علت آن بپردازد.

۲۰ مرداد ۱۳۹۳
معاون وزیر راه و شهرسازی خبر داد

مکاتبه با کشور سازنده برای خواندن جعبه سیاه هواپیمای سانحه دیده

معاون وزیر راه و شهرسازی از مکاتبه با کشور سازنده برای بازخوانی جعبه‌های سیاه هواپیمای سانحه دیده آنتونوف ۱۴۰ طی امروز خبر داد و گفت: کارشناسان ایرانی توانایی بازخوانی اطلاعات جعبه‌های سیاه هواپیمای مذکور را دارند.

۲۰ مرداد ۱۳۹۳
در جلسه هیئت دولت صورت گرفت

دستور روحانی برای توقف پرواز «هواپیماهای ایران ۱۴۰»

رئیس جمهور دستور داد که تا رسیدگی کامل به موضوع سانحه سقوط هواپیمای ایران ۱۴۰، از ادامه پرواز این نوع هواپیما ممانعت به عمل آمده و رعایت کامل استانداردهای فنی در همه پروازها مورد تأکید و توجه ویژه قرار گیرد.

۱۹ مرداد ۱۳۹۳
معاون وزیر راه و شهرسازی خبر داد

جعبه‌های سیاه هواپیما تحویل کمیسیون بررسی شد

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: با حضور نماینده دادستانی، جعبه‌های سیاه هواپیما شامل نوار مکالمات خلبان و نوار پارامتر‌های موتور تحویل کمیسیون بررسی سانحه سازمان هواپیمایی کشوری شد.

۱۹ مرداد ۱۳۹۳
معاون نوسازی بنیاد انقلاب خبر داد

دولت با افزایش سقف وام مسکن روستایی موافقت کرد

معاون نوسازی بنیاد انقلاب از موافقت دولت با افزایش سقف تسهیلات مسکن روستایی خبر داد و گفت: پیشنهاد ما وام مسکن روستایی ۱۸ میلیون تومان است که در جلسات کارشناسی میزان افزایش مشخص می شود.

۱۹ مرداد ۱۳۹۳

مدیرعامل شهر جدید پرند: وزارت نیرو مقصر عدم تحویل مسکن مهر

مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید درباره‌ تحویل 12 هزار واحد مسکن مهر در تیر ماه گفت: بالای 50 درصد اولویت‌های تحویل خانه‌های مهر در تیرماه طبق تعهدات سازندگان آماده تحویل است اما انشعاب آب و برق آنها آماده نیست.

۱۸ مرداد ۱۳۹۳

اوراق تسهیلات مسکن ارزان شد

بازار امتیاز تسهیلات مسکن در روزجاری با کاهش قیمت یک درصدی مواجه بود و نرخ هر ورقه امتیاز تسهیلات مسکن با ۱.۷ درصد افت به ۸۸۵ هزار و ۱۳۷ ریال رسید.

۱۸ مرداد ۱۳۹۳

سیاست دولت در ساخت مسکن ویژه غلط بوده

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران با بیان اینکه سیاست دولت در ساخت مسکن ویژه غلط بوده گفت: در گذشته نیز بارها در خصوص ساخت مسکن ویژه در حد پایین اظهارنظر کرده بودم و همین الان هم معتقدم سیاست دولت در ساخت مسکن ویژه غلط بوده است.

۱۸ مرداد ۱۳۹۳

مسکن اجتماعی در هفته دولت رونمایی می شود

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران با اعلام این که ۱۶۷ میلیارد تومان پروژه راهسازی استان تهران در هفته دولت افتتاح می شود، گفت: مسکن اجتماعی در هفته دولت رونمایی می شود.

۱۸ مرداد ۱۳۹۳
مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران خبر داد

فاز ۲ مسکن ویژه ساخته می‌شود

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران از فراخوان سرمایه گذار برای اجرای فاز ۲ مسکن ویژه خبر داد و گفت: قیمت واحدهای این فاز هنوز مشخص نیست و در شورای مدیران قیمت گذاری می شود.

۱۸ مرداد ۱۳۹۳

طرح های حمل ونقل و مسکن از محل منابع صندوق توسعه ملی اجرا می شود

وزارت راه و بانک اقتصاد نوین با امضای تفاهم نامه ای برای تامین منابع مالی مورد نیاز فعالان و سرمایه گذاران بخش غیر دولتی جهت اجرای طرح های صنعت حمل ونقل، ساختمان و شهرسازی از محل تسهیلات اعتباری صندوق توسعه ملی توافق کردند.

۱۸ مرداد ۱۳۹۳

در نیمه دوم سال جهش قیمت مسکن نداریم

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران گفت: جهش قیمت مسکن در نیمه دوم سال نداریم و اگر افزایشی باشد، در حد تورم است.

۱۸ مرداد ۱۳۹۳
مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران خبر داد

امسال ۱۷۶ پروژه راه به ارزش ۴۵۰ میلیارد تومان در حال اجراست

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران با بیان اینکه روزانه یک میلیارد تومان روکش آسفالت جاده‌های استان انجام می‌شود گفت: امسال ۱۷۶ پروژه فعال به ارزش ۴۵۰ میلیارد تومان در حال اجراست.