۲۰ آبان ۱۳۹۲

اعتراض بسیج دانشجویی 6 دانشگاه تهران به اقدامات غیرقانونی بانک ملت

متاسفیم که سپرده‌های مردم که باید صرف سرمایه گذاری و تولید و به حرکت درآوردن چرخ‌های مملکت در شرایط تحریم شود در نتیجه مدیریت غلط شما به سمت ساخت و ساز و تخریب محیط زیست رفته است.

۱۹ آبان ۱۳۹۲

شاخص‌های قیمت‌گذاری حق دسترسی ریل و جاده دقیق و صحیح نیست

شاخص های مدنظر برای قیمت گذاری در مورد حق دسترسی ریل و جاده دقیق و صحیح نیست و باید در جهت به روز کردن این مهم حرکت کرد.

۱۹ آبان ۱۳۹۲

6 برابر شدن وام مسکن در بانک‌هایی به غیر از بانک مسکن است

به گزارش عیارآنلاین به نقل از فارس، یک مقام مسئول در نظام بانکی گفت: بحث مطرح شده از سوی وزیر راه و شهرسازی مبنی بر اینکه وام خرید مسکن 6 برابر می‌شود، در حقیقت همان راه‌اندازی صندوق پس‌انداز مسکن در بانک‌ها به غیر از بانک مسکن است. این مقام مسئول با تاکید بر اینکه پرداخت […]

۱۸ آبان ۱۳۹۲

وقتی عرضه مسکن صورت نگیرد و تقاضا تحریک شود، به افزایش قیمت منجر خواهد شد.

این طرح در مراحل اولیه است و نمی توان نظر قطعی داد، به طور حتم وقتی در بازار عرضه مسکن اقدامی صورت نگیرد و بازار تقاضا تحریک شود، به افزایش قیمت منجر خواهد شد.

۱۸ آبان ۱۳۹۲

تذکر به آقای آخوندی/«وام مسکن 6 برابری ودیعه» در دستور کار شورای پول و اعتبار نیست

باید یک تذکر به آقای آخوندی بدهم، از ایشان خواهش می‌کنم با این فرمایشات جو بازار را متشنج نکند. این قبیل اظهارنظرها آثار روانی روی بازار مسکن دارد و هر حرفی که گفته می‌شود بازار را بالا و پایین می‌کند.

۱۸ آبان ۱۳۹۲

بی اطلاعی بانک مسکن از وام 6 برابری ودیعه مسکن

هنوز صحبتی در این زمینه با بانک مسکن انجام نشده است.

۱۸ آبان ۱۳۹۲

9500 کیلومتر راه ریلی در حال ساخت/بهره‌برداری از 40 بندر کوچک/اتخاذ تصمیم برای خانه‌های خالی

در حال حاضر در کشور 10 هزار و 500 کیلومتر راه ریلی وجود داشته و همچنین 9 هزار و500 هزار کیلومتر راه ریلی در حال ساخت بوده که اعتبار مورد نیاز برای آن 30 هزار میلیارد تومان است و در حال حاضر به دنبال سرمایه گذاری بخش خصوصی در امور زیرساختی آن هستیم.

۱۸ آبان ۱۳۹۲

تعیین زمان واریز قسط چهارم مسکن تهران؛ ۱۱ آبان تا ۱۱ دی

اداره کل راه و شهرسازی استان تهران اعلام کرد: پیرو آغاز انعقاد قرارداد مسکن ویژه تهرانسر، به اطلاع میرساند مهلت زمان پرداخت قسط چهارم، از تاریخ 11 آبان ماه لغایت 11 دی ماه سال جاری است.

۱۶ آبان ۱۳۹۲

اعطای وام خرید مسکن،انداختن کبریت در انبار باروت/ اعطای وام ساخت مسکن، جلوگیری از افزایش قیمت‌ها

در شرایط کنونی اقتصاد کشور، بانک‌ها چنین منابعی را در اختیار ندارند که 6 برابر ودیعه به مردم وام پرداخت کنند، حالا چه وام ساخت باشد چه وام خرید مسکن.

۱۵ آبان ۱۳۹۲

اعطای 1095 ميليارد تومان تسهیلات به مسکن مهر در دولت يازدهم

در نشست مشترك اعضاي كميسيون عمران با وزير راه و شهرسازي و معاونان كه در محل ساختمان شهيد دادمان برگزار شد دو تن از معاونان وزير و اعضاي كميسيون عمران به ارائه نظر پرداختند و در پايان رئيس كميسيون عمران و وزير راه و شهرسازي به جمع بندي سخنان پرداختند.

۱۵ آبان ۱۳۹۲

انتصاب مديركل دفتر دبيرخانه شورايعالي معماري و شهرسازي

با حكم وزير راه و شهرسازي، ابوالقاسم وحدتي اصل به عنوان مديركل دفتر دبيرخانه شورايعالي معماري و شهرسازي منصوب شد.

۱۵ آبان ۱۳۹۲

جهت گیری اشتباه از سوی وزارت راه و شهرسازی / اعطای وام مسکن 6 برابر ودیعه

وزیر راه و شهرسازی از پرداخت وام مسکن ۶ برابر ودیعه خبر داد و گفت: آیین‌نامه آن تنظیم شده و به زودی به بانک مرکزی ارسال می‌شود.

۱۵ آبان ۱۳۹۲

گزارشی از وضعیت مسکن مهر در زنجان

اجرای طرح مسکن مهر طی سال های گذشته به رغم وجود موانع متعدد بسترساز دستیابی اقشار مختلف به واحدهای مسکونی شده که البته این طرح دارای مزایا و معایبی نیز بوده است. استان زنجان به عنوان یکی از استان های پیشرو در زمینه ساخت واحدهای مسکونی مهر توانسته است درجه و اعتبار مناسبی در رتبه بندی مقوله مسکن مهر کسب کند.

۱۵ آبان ۱۳۹۲

مخالفت کمیسیون عمران با ادعای آخوندی/ بررسی ادعای دولت در تورم‌زا بودن مسکن مهر

آخوندی و معاونان وی انتقاداتی به طرح مسکن مهر وارد کردند که اعضای کمیسیون عمران نیز مشکلات و معضلات این طرح را پذیرفتند، اما اینکه اصل موضوع زیر را سوال برده و این پروژه را مورد انتقادهای سنگین قرار دهند مورد پذیرش نیست.

۱۵ آبان ۱۳۹۲

کاهش مبادلات تجاری ایران با غرب طی هفت ماهه نخست امسال

هرچند در هفت‌ماهه نخست امسال، به طور کلی مبادلات تجاری ایران نسبت به سال قبل کاهش یافته است، اما روند نزولی مبادلات تجاری با کشورهای غربی نسبت به کشورهای آسیایی، بسیار شدیدتر است.