۲۶ فروردین ۱۳۹۶

” گلایه‌‌ سفیر روسیه در تهران بابت خرید بویینگ “

سفیر روسیه در تهران می‌گوید که کشورش انتظار داشت ایران به جای بویینگ، سوخو بخرد.

۲۶ فروردین ۱۳۹۶

تحول جدی راه‌های مازندران در دولت یازدهم

معاون وزیر راه و شهرسازی در حاشیه سفر چند روز قبل رئیس جمهوری به استان مازندران گزارشی از وضعیت راه‌های این استان مهم به روحانی ارائه کرد که نگاهی به آمارهای ارائه شده در آن نشان از تحول جدی مسیرهای مختلف منتهی به استان‌های شمالی در طول سال‌های گذشته دارد.

۲۶ فروردین ۱۳۹۶

افزایش ۲ هزار و ۳۰۰ تومانی قیمت اوراق تسهیلات مسکن

قیمت اوراق تسهیلات مسکن در روزهای پایانی فروردین و همزمان با افزایش حجم معاملات مسکن مجددا اوج گرفت و از کانال ۷۵ هزار تومان برای هر برگه عبور کرد.

۲۶ فروردین ۱۳۹۶

بانک مسکن برای پرداخت تسهیلات به ۱۵۰۰ واحد مسکونی زلزله ‌زده آمادگی دارد

بانک مسکن آمادگی خود را برای پرداخت تسهیلات مسکن روستایی به منظور بازسازی یک هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی آسیب دیدگان زلزله در استان خراسان رضوی اعلام کرد.

۲۶ فروردین ۱۳۹۶

مدیر عامل سپاسد: مترو فرودگاه امام خمینی(ره)‌ در صورت تامین مالی تا خرداد افتتاح می‌شود

مدیر عامل گروه تخصصی سپاسد‌ از زیرمجموعه‌های قرارگاه خاتم الأنبیاء گفت: در صورت تأمین مالی، مترو فرودگاه امام خمینی(ره) حداکثر تا خردادماه امسال قابل بهره‌برداری است.

۲۶ فروردین ۱۳۹۶

ورود ۲۷دستگاه واگن غزال به ناوگان رجا

شرکت حمل و نقل ریلی رجا اعلام کرد: تعداد ۲۵ دستگاه واگن مسافری غزال و ۲ دستگاه واگن رستوران به ناوگان مسافری شرکت حمل و نقل ریلی رجا اضافه شد.

۲۵ فروردین ۱۳۹۶

راه‌اندازی سامانه شناسایی خانه‌های خالی/باسازمان مالیاتی هماهنگیم

وزیر راه و شهرسازی، ارزش خانه‌های خالی را ۲۵۰ میلیارد دلار عنوان کرد و گفت: در این راستا طی هماهنگی با سازمان امور مالیاتی، سامانه شناسایی خانه‌های خالی راه‌اندازی خواهد شد.

۲۵ فروردین ۱۳۹۶

تکمیل قطعه یکم آزادراه تهران ـ شمال تا پایان دولت

وزیر راه و شهرسازی با تأکید بر اینکه قطعه اول آزادراه تهران ـ شمال در این دولت تکمیل می‌شود از برگزاری مناقصه‌های قطعه دوم خبر داد و گفت:‌ ۱۲ تقاضای تأسیس ایرلاین خصوصی داریم، اما باید کفایت سرمایه ۳۵۰ میلیارد تومان را تأمین کند.

۲۵ فروردین ۱۳۹۶

۵۰۰ واگن به ناوگان رجا افزوده می شود

مدیرعامل شرکت رجا با اشاره به تلاش های صورت گرفته برای دریافت کمک از سهامداران رجا گفت: تا پایان دولت دوازدهم۵۰۰ واگن به ناوگان رجا افزوده می شود.

۲۵ فروردین ۱۳۹۶

عقبایی: آمار دقیقی از خانه‌های خالی در تهران نداریم

رئیس اتحادیه مشاوران املاک با تأکید بر اینکه آمار دقیقی از شمار خانه‌های خالی از سکنه در تهران وجود ندارد، گفت: اگر دولت و مجلس سیاست‌های پولی و بانکی را پارسال اصلاح می‌‌کردند مسکن در سال ۹۵ وارد رونق می‌شد.

۲۴ فروردین ۱۳۹۶

“آخوندی: وجود ۲۵۰ میلیارد دلار پول راکد در کشور “

وزیر راه و شهرسازی تعداد خانه‌های خالی کشور را ۲ میلیون و ۵۸۷ هزار واحد دانست و تأکید کرد: این بدان معناست که ۲۵۰ میلیارد دلار پول راکد در کشور است.

۲۴ فروردین ۱۳۹۶

کشاورزیان: نگهداری راه‌های غیرشریانی کشور ۳۰۰۰ میلیارد اعتبار می‌خواهد

معاون وزیر راه و رئیس سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای کشور گفت: برای نگهداری راه‌های غیرشریانی کشور به اعتباری افزون بر ٣ هزار و ۶٠٠ میلیارد تومان نیاز است.

۲۴ فروردین ۱۳۹۶

هدف‌گذاری تکمیل راه‌آهن تهران-همدان تا اردیبهشت امسال طبق تأکیدات رئیس جمهور

وزیر راه و شهرسازی گفت: از آن جهت که رئیس جمهور تکمیل راه‌آهن تهران-همدان را تا اردیبهشت ماه تأکید کرده است، تلاش می‌کنیم این خط آهن تا ماه آینده تکمیل شود.

۲۴ فروردین ۱۳۹۶

قرارداد نهایی خرید ۲۰ فروند هواپیمای ATR امضا شد/ تحویل ۴ فروند تا یک ماه آینده

در مراسمی با حضور مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران، مدیرعامل ATR و قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی قرارداد نهایی خرید ۲۰ فروند هواپیمای ۷۰ نفره ATR امضا شد.

۲۴ فروردین ۱۳۹۶

پیمانکاران مسکن مهر در پرند به دنبال افزایش قیمت نباشند

مدیرعامل شهر جدید پرند با تأکید براینکه متقاضیان مسکن مهر می‌توانند با دریافت پول خود از تعاونی ها دوباره در این طرح ثبت نام کنند، گفت: از ۲۵ هزار واحد مسکن مهر باقیمانده در شهر جدید پرند ۱۷ هزار و ۵۰۰ واحد آن دارای متقاضی موثر با پیشرفت ۷۵ درصدی است که تا پایان دولت یازدهم با همکاری سایر دستگاه‌های ذیربط تکمیل خواهد شد.