۱۸ اسفند ۱۳۹۵

جدول قیمت خانه های ۸۰ متری تهران

بازار مسکن نشان از آن دارد که برای خرید یک خانه ۸۰ متری باید ۲۵۰ میلیون تا ۱ میلیارد تومان هزینه کرد.

۱۸ اسفند ۱۳۹۵

وام “۴ درصد” نجومی از آب درآمد

وام ۲۳ میلیون تومانی مسکن بازنشستگان با سود مشارکت ۴۰ میلیونی و سود دوره بازپرداخت ۱۱۴ میلیون تومان تمام می‌شود.

۱۸ اسفند ۱۳۹۵
فارس گزارش می دهد:

ورود هواپیماهای ATR هم به امسال نرسید/ وعده ‌مسئولان وزارت راه ‌روی زمین ماند

‌در حالی که طبق گفته وزیر راه و شهرسازی و همچنین قائم مقام وی در امور بین‌الملل قرار بود حدود چهار فروند هواپیمای ATR تا پایان امسال به ناوگان هما وارد شود، مدیرعامل هما گفته است که تا قبل از پایان امسال هواپیمای ATR وارد کشور نخواهد شد.

۱۸ اسفند ۱۳۹۵

نجار: افزون بر ۵۰ درصد واحدهای مسکونی در معرض آسیب است

رئیس سازمان مدیریت بحران گفت: بیش از ۵۰ درصد خانه های کل کشور به علت فرسودگی یا جانمایی غلط در ساخت وساز در معرض آسیب های ناشی از بلایای طبیعی یا انسان ساخت است.

۱۸ اسفند ۱۳۹۵

افزایش ۸٫۴ درصدی قیمت فروش زمین در شهر تهران

-مرکز آمار ایران اعلام کرد : قیمت فروش یک مترمربع زیربنای مسکونی شهر تهران در پاییز ۹۵ نسبت به پاییز ۹۴ افزایش ۸٫۴ درصدی را نشان می دهد و متوسط قیمت فروش هر مترمربع زمین یا زمین ساختمان مسکونی کلنگی معامله شده بوسیله بنگاه های معاملات ملکی در شهر تهران ۴۴٫۴ میلیون ریال بود.

۱۸ اسفند ۱۳۹۵

۲۰هزار پرواز داخلی وخارجی در نوروز۹۶

معاون هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی کشوری گفت: ایام نوروز امسال، ۱۴ شرکت هواپیمایی داخلی نسبت به انجام ۱۴ هزار پرواز داخلی و ۶ هزار پرواز خارجی برنامه‌ریزی کرده اند.

۱۸ اسفند ۱۳۹۵
مهر گزارش می دهد:

نمازخانه‌های کوچک در فرودگاه‌های بزرگ/کافی شاپ به جای نمازخانه

علیرغم اینکه در فرودگاهها و سالن های ترانزیت، فضای بسیار بزرگی به فروشگاهها و کافی شاپ ها اختصاص یافته است، اما فضای نمازخانه ها بسیار کوچک بوده و این امر، مورد اعتراض مردم قرار گرفته است.

۱۸ اسفند ۱۳۹۵

حمایت تمام قد معاون وزیر از ورود هواپیماهای فرسوده به کشور

در حالی مطابق دستورالعملی که وزیر راه آنرا ابلاغ کرده ورود هواپیما با سن بالای ۱۵ سال به کشور ممنوع است که معاون آخوندی با دفاع تمام قد از ورود هواپیماهای فرسوده ۱۸ ساله حمایت و دلیل آنرا بی پولی عنوان کرده است.

۱۸ اسفند ۱۳۹۵

” برترین فرودگاه اروپا در سال ۲۰۱۶ میلادی معرفی شد “

شورای بین‌المللی فرودگاه‌ها (ACI) فرودگاه شهر سوچی روسیه را بهترین فرودگاه اروپا از لحاظ کیفیت خدمات در سال ۲۰۱۶ معرفی کرد.

۱۸ اسفند ۱۳۹۵

ایران،روسیه وآذربایجان توافق کردند/کاهش۵۰درصدی تعرفه ترانزیت ریلی

رئیس کارگروه ترانزیت شرکت راه آهن از کاهش ۵٠ درصدی تعرفه‌ها در اجلاس سه جانبه راه آهن ایران، روسیه و آذربایجان برای فعال سازی کریدور شمال-جنوب خبر داد.

۱۸ اسفند ۱۳۹۵

نوابی: آزادسازی قیمت بلیت خطوط هوایی به رهاسازی مبدل نشود

مدیرعامل سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان گفت: مخالف آزادسازی قیمت بلیت خطوط هوایی نیستیم اما رهاسازی آن را قبول نداریم زیرا اگر نرخ بلیت‌ها بین‌المللی شده نحوه ارائه خدمات نیز باید مطابق استانداردهای بین‌المللی باشد.

۱۸ اسفند ۱۳۹۵

نحوه توزیع یارانه‌های بخش مسکن برای سال ۹۵ مشخص شد

هیئت وزیران نحوه توزیع یارانه‌های بخش مسکن را برای سال ۱۳۹۵ مشخص و مصوب کرد.

۱۷ اسفند ۱۳۹۵

آلستوم فرانسه در تهران مونوریل می‌سازد

رئیس اتاق ایران گفت: ایران برای توسعه خطوط ریلی درون شهری و برون شهری برنامه‌ریزی کرده که تجربیات فرانسه در این زمینه می‌تواند همکاری‌های مشترک را افزایش دهد.

۱۷ اسفند ۱۳۹۵

هزینه ۱۸ میلیاردی در بخش مسکن مددجویان فارس

مدیرکل کمیته امداد امام(ره) استان فارس گفت: در ۱۱ ماه گذشته سالجاری حدود ۱۸ میلیارد تومان در بخش مسکن هزینه شده که ۱۰ میلیارد تومان از آن از اعتبارات امدادی، چهار میلیارد تومان از کمک‌های مردمی و مابقی نیز به صورت غیرمستقیم از صدقات بوده است.

۱۷ اسفند ۱۳۹۵

کنترل یک‌میلیون و ۶۰۰هزار تردد روزانه دشوار است

وزیر راه وشهرسازی بااشاره به دشواری کنترل روزانه یک میلیون و۶۰۰هزارتردد درکشور،گفت:برای ۳۴هزارکیلومترمحور شریانی یک هزار و ۸۸۰ دوربین راه اندازی می کنیم.