۲۷ دی ۱۳۹۵

نجومی‌ترین مبالغ بازار مسکن تهران!

به گزارش عیارآنلاین، آنچه در زیر می‌آید جدول معاملات انجام شده ۱۵ آپارتمان گران شمال تهران شامل مناطق یک تا چهار است که در دی ماه سال ۹۵ معامله شده است. لازم به ذکر است که این ارقام مربوط به اعلام سامانه اطلاعات بازار املاک ایران می باشد: منبع: مسکن نیوز

۲۷ دی ۱۳۹۵

برای داشتن سقف بالای سر چقدر باید پرداخت؟

برای خرید یک خانه در منطقه با توجه به بررسی های انجام شده باید از حدود ۱۲۵میلیون تا بیش از ۸۰۰میلیون تومان هزینه کرد.

۲۷ دی ۱۳۹۵

افزایش وام هم چاره مسکن مهر نشد

در هفته‌های اخیر سناریوی جدید مسکن مهر با افزایش وام از ۳۰ به ۴۰ میلیون تومان، داد بسیاری از متقاضیان ناراضی را درآورد و در واقعیت امر این افزایش وام نمی‌تواند مشکل خانه‌دار شدن مردم ر رفع کند و تنها بدهی آن را به دولت افزایش داد.

۲۷ دی ۱۳۹۵

تشکیل یگان حفاظت از اراضی سازمان زمین و مسکن

مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن گفت: برای پیشگیری از زمین‌خواری و جلوگیری از تصرف بیت‌المال یگان حفاظت از اراضی سازمان ملی زمین و مسکن تشکیل شد.

۲۷ دی ۱۳۹۵

چرا برجام «مسکن» را رونق نداد؟

بیت‌الله ستاریان با بیان اینکه بعد از برجام پیش بینی می‌شد که با توجه به تأثیر این موضوع بر اقتصاد کشور تحولاتی نیز در قیمت مسکن ایجاد شود، افزود: ولی همچنان این رکود در بازار مسکن وجود دارد و این موضوع ناشی از مسائلی است که ما در اقتصاد کلان کشور با آن روبرو هستیم.

۲۷ دی ۱۳۹۵

سرنوشت مبهم صندوق‌های پس انداز مسکن

پنج ماه از ابلاغ دستورالعمل اجرایی تشکیل صندوق پس‌انداز منطقه‌ای مسکن می‌گذرد و تاکنون تنها روند اداری ثبت‌نام یک صندوق در یک استان، سپری شده است.

۲۷ دی ۱۳۹۵

در دولت یازدهم اوضاع معیشت و مسکن بدتر شد!

ما به لطف نظام جمهوری اسلامی بعد از انقلاب مرگ ناشی از گرسنگی نداشتیم، برای اینکه نان ارزان و سیب‌زمینی و پنیری وجود دارد، ولی الان قیمت‌ها طوری افزایش پیدا کرده که بعضی از اقلام غذایی از سبد خانوار حذف شده است.

۲۷ دی ۱۳۹۵

افت قیمت مسکن شهرها مدیون مسکن مهر است

کارشناس بازار مسکن گفت : افت قیمت مسکن در تهران مدیون ۲ میلیون و ۲۰۰هزار واحد مسکن مهراست واحدهای مسکن مهر در پرند ،پردیس و هشتگرد به عنوان ضربه گیر قیمت مسکن بوده است.

۲۶ دی ۱۳۹۵

شرط ارائه تسهیلات مسکن به رزمندگان

بانک مرکزی موظف شد در طول اجرای برنامه ششم، سالانه نسبت به ارائه تسهیلات مسکن به ۵۰ هزار نفر از رزمندگان دارای حداقل ۶ ماه سابقه جبهه و آزادگان با حداقل ۳ ماه اسارت اقدام کند.

۲۶ دی ۱۳۹۵

اعتراف حامی دولت/ ساخت و ساز خصوصی در دولت قبل رونق داشت

درحال حاضر به جز عامل تورم که کنترل آن در ثبات بازار مسکن تاثیرگذار بوده است، مکان نمای پنج عامل دیگر در جهت رونق بازار مسکن قرار ندارد.

۲۶ دی ۱۳۹۵

روند کاهشی خرید و فروش مسکن

رئیس اتحادیه مشاوران املاک با تأکید بر اینکه روند کاهشی خرید و فروش مسکن در تهران و سراسر کشور ادامه دارد، گفت: کاهش خرید و فروش مسکن در تهران و سایر شهرها، تنها به دلیل افزایش نرخ دلار نیست و دلایل دیگری همچون قدرت خرید پایین متقاضیان و همچنین انتظار مردم برای مشخص شدن وضعیت آینده بخش مسکن است.

۲۶ دی ۱۳۹۵

مسکن مهر، مسکن اجتماعی شد

مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و اقتصاد مسکن از رایزنی و احتمال استفاده از واحدهای مسکن مهر بدون متقاضی در اجرای طرح مسکن اجتماعی و در اختیار قرار دادن آنها برای تأمین مسکن به گروه‌های کم‌درآمد خبر داد.

۲۶ دی ۱۳۹۵

اصرار وزیر بر سیاست شکست خورده دهه ۷۰ عامل رکود مسکن است

کارشناس اقتصاد مسکن با یادآوری این که اصرار وزیر راه و شهرسازی بر اجرای برنامه و سیاست های دهه ۷۰ باعث شده تا رشد بخش مسکن در دولت یازدهم منفی شود، گفت: با این فرایند مسکن از رکود خارج نمی شود.

۲۵ دی ۱۳۹۵

تهدید سونامی تقاضای مسکن

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در ۳ یا ۴ سال آینده سونامی تقاضای مسکن جامعه را تحت تاثیر قرار خواهد داد، گفت: دولت باید یارانه ای در بخش مسکن در نظر بگیرد.

۲۵ دی ۱۳۹۵

شاید امروز روز ملی و جشن عمومی است!

تیمی که بی مهری اش به مسکن مهری ها مشکلات زیادی برای مردم ایجاد کرده و آخرین فاجعه حوزه مدیریتشان تصادف دو قطار و کشته شدن نزدیک ۵۰ نفر از زائران امام رضا بود.