۲۵ مهر ۱۳۹۸

نامه انبوه‌سازان به قوه قضاییه برای رونق بازار مسکن

کانون سراسری انبوه‌سازان در نامه‌ای به رئیس قوه قضاییه خواستار تسریع در تصویب طرح اصلاح قانون پیش فروش در جلسه سران سه قوه با هدف رونق بخش تولید شدند.

۲۵ مهر ۱۳۹۸

بندر چابهار در مسیر توسعه

عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به توسعه چشمگیر بندر چابهار در مسیر شکوفایی، گفت:برای اجرای خط‌آهن ۳۲ کیلومتری بیرجند قائن ۳۰۰۰ میلیارد تومان در نظر گرفته شده است.

۲۵ مهر ۱۳۹۸

مدل‌های عملیاتی برای تأمین مسکن کارگران تهیه شد

معاون فرهنگی وزارت کار با اشاره به مدل های مختلف برای تسهیل تأمین مسکن گفت: تاکنون چندین جلسه با شرکای اجتماعی برگزار و همچنین جلساتی را با وزارت راه داشته ایم.

۲۴ مهر ۱۳۹۸

پشت پرده درخواست بازگشت قیمت‌گذاری بلیت قطار به راه‌آهن

مدیرعامل شرکت راه آهن در نامه‌ای خطاب به دبیر ستاد تنظیم بازار خواستار واگذاری مسئولیت قیمت گذاری بلیت قطار در ایام پُرتقاضا به هیئت‌مدیره شرکت راه‌آهن و تأیید وزیر راه و شهرسازی شد.

۲۴ مهر ۱۳۹۸
مسکن مهر پردیس

مالکان مسکن مهر پردیس برای تکمیل آورده‌ ۲ماه مهلت دارند

مدیر اجرایی مسکن مهر پردیس اعلام کرد: مالکان مسکن مهر این شهر تنها ۲ ماه فرصت دارند تا نسبت به تکمیل آورده‌های نقدی خود اقدام کنند.

۲۳ مهر ۱۳۹۸
بازار مسکن

عرضه واحد‌های خالی از سکنه به بازار مسکن

سرپرست معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی گفت: عرضه واحد‌های خالی از سکنه نقش مؤثری در بهبود وضعیت بازار مسکن خواهد داشت که به زودی با همکاری دستگاه‌های دیگر این واحد‌ها را به بازار مسکن تزریق خواهیم کرد.

۲۳ مهر ۱۳۹۸
معاملات مسکن

متوسط قیمت هر واحد مسکونی معامله شده در تهران؛ یک میلیارد تومان

شهریور ماه امسال ۲ هزار و ۸۵۵ واحد مسکونی با گردش مالی ۲ هزار و ۹۴۰ میلیارد تومان معامله شد که متوسط سهم هر واحد، اندکی بیش از ۱ میلیارد تومان است.

۲۲ مهر ۱۳۹۸

اخطار شرکت عمران به خریداران مسکن مهر

مدیر اجرایی مسکن مهر پردیس با بیان این که برخی خریداران به اخطارهای ما توجه نمی کنند، گفت: تاکنون ۳۵ هزار قرارداد ۵ برگی تحویل متقاضیان شده است.

۲۲ مهر ۱۳۹۸

تعیین تکلیف ۵۰۰ هزار واحد مسکن مهر تا پایان سال

معاون دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی از تعیین تکلیف پروژه های مسکن مهر تا پایان سال جاری خبر داد.

۲۲ مهر ۱۳۹۸
مسکن مهر پردیس

رونمایی و تحویل قراردادهای سند تک برگی واحدهای مسکن مهر در پردیس

امروز مراسم رونمایی و تحویل قراردادهای سند تک برگی واحدهای مسکن مهر در پردیس انجام شد.

۲۱ مهر ۱۳۹۸

حضور ۲۰۰ استارتاپ در پنجمین نمایشگاه صنایع دریایی و فراساحل

پنجمین نمایشگاه دریایی و صنایع فراساحل با حضور ۲۰۰ استارت‌آپ حوزه دریایی با هدف ایجاد فرصت تعامل سرمایه‌گذاران و کارآفرینان با بخش های دولتی آذرماه امسال برگزار می شود.

۲۱ مهر ۱۳۹۸
بافت فرسوده

طرح جامعی برای بازسازی بافت فرسوده نداریم

نایب رئیس انجمن انبوه‌سازان مسکن برای بازسازی بافتهای فرسوده طرح جامعی نداریم، گفت:باید به فراخور هر منطقه یا محله برای بازسازی بافت فرسوده طرح داد.

۲۱ مهر ۱۳۹۸

توسعه بنادر در سخت‌ترین شرایط تحریم/ از بسیاری از کشورهای همسایه جلوتریم

معاون بندری سازمان بنادر و دریانوردی با بیان اینکه امروز توسعه بنادر و به‌روزسازی تجهیزات در سخت‌ترین تحریم‌ها به خوبی در حال انجام است، گفت: کشورهای همسایه باورشان نمی‌شود ما در این تحریم‌‌ها اینچنین بنادر را توسعه داده‌ایم.

۲۱ مهر ۱۳۹۸

۸ هزار دستگاه اتوبوس برای انتقال زائران بسیج شدند

رئیس سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای از پیش‌بینی ورود روزانه ۶۰۰ هزار نفر زائر در روزهای ۲۶ تا ۲۹ مهرماه از مرزها به داخل کشور خبر داد.

۲۰ مهر ۱۳۹۸
ساخت و ساز

ساخت و ساز در مرز پرتگاه

دبیر کانون سراسری انبوه‌سازان با بیان اینکه بی توجهی ها و قوانین ناصواب باعث شده تا بخش مسکن و ساخت و ساز به لبه پرتگاه کشیده شود، گفت:کاهش تولید مسکن در آینده تبعات بسیار زیادی برای اقتصاد کشور خواهد داشت.