۲۴ مرداد ۱۳۹۲

آقای نعمت‌زاده! عدالت در توزیع سرمایه و ثروت را رعایت نکردید

باید با توجه به شرایط، وزیری پیشتاز در این وزارتخانه‌ها قرار بگیرد تا بتواند اقدامات را دنبال کند؛ وزیر باید در قبال چند مؤلفه شامل روندها، رویدادها و تصویرها برنامه‌ریزی کند.

۲۴ مرداد ۱۳۹۲

موافق وزیر پشنهادی صنعت: نعمت‌زاده مدیری موفق برای بخش صنعت و معدن کشور است

اکثریت غریب به اتفاق کسانی که در کمیسیون صنایع و معادن مجلس خدمت کرده‌اند، دارای تجربیاتی هستند و سن‌شان نیز تقریبا بالاست، اما این منافاتی با عملکردها و توانمندی‌ها ندارد.

۲۴ مرداد ۱۳۹۲

سوء مدیریت نعمت‌زاده در پتروشیمی ضرر میلیاردی به بیت‌المال زد

احداث برخی واحدهای پتروشمی بدون تامین خوراک از جمله واحد پتروشیمی بندرامام(ره) از دیگر تخلفات صورت گرفته در دوران آقای نعمت‌زاده بوده و سوء مدیریت وی در پتروشیمی خارک منجر شد تجهیزات خریداری و نصب شود اما به دلیل آماده نبودن خوراک آن میلیاردها ریال ضرر به بیت‌المال زده شد.

۲۴ مرداد ۱۳۹۲

دلایل نماینده بهبهان در موافقت با وزیر پیشنهادی صنعت

نعمت‌زاده در برنامه‌هایش کلی‌گویی نکرده بلکه برنامه‌اش به صورت دقیق عنوان کرده است. برنامه‌های نعمت‌زاده برای وزارت صنعت، معدن و تجارت دارای پشتوانه است به طوری که این برنامه‌ها در اختیار مجلس قرار می‌دهد که می‌توان در آینده آنها را ملاک ارزیابی او قرار داد.

۲۴ مرداد ۱۳۹۲

نماینده مردم پل دختر: نعمت‌زاده توان جسمی اداره وزارتخانه را ندارد

در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی ۶ تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مخالفت و موافقت با برنامه‌ها و سوابق وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت سخنرانی کردند.

۲۳ مرداد ۱۳۹۲
تمیمی در مخالفت با وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت:

نعمت‌زاده در وزارت صنایع پیکان تحویل گرفت، پیکان تحویل داد

نماینده مخالف وزیر پیشنهادی صنعت با بیان اینکه نعمت‌زاده در دوران وزارتش در وزارت صنایع پیکان تحویل گرفت و پیکان تحویل داد و حتی نتوانستیم برف‌پاک‌کن پیکان را از چپ به راست تعویض کنیم، از سن بالای نعمت‌زاده برای تصدی این پست با توجه به حجم بالای کار انتقاد کرد.

۲۳ مرداد ۱۳۹۲

پنجمين همايش “ارتقاي توان داخلي” برگزار می‌شود

پنجمين همايش “ارتقاي توان داخلي با رويکرد ارائه دستاوردها و تجارب موفق داخلي و بين المللي” به همت مركز مطالعات تكنولوژي دانشگاه صنعتي شريف در ديماه سال جاري برگزار ميشود.

۲۲ مرداد ۱۳۹۲

اولین خوشه فناوری صنایع چرمی ایجاد می شود

دانشگاه علمی کاربردی چرم تهران ، موفق به اخذ مجوز ایجاد اولین خوشه فناوری صنایع چرمی شد.

۲۲ مرداد ۱۳۹۲

ويژگي برنامه راهبردي صنعت طراحي و اجراي همزمان است/ مشاركت تشكل‌ها در تدوين 77 زيربرنامه

مجري برنامه راهبردي صنعت ، معدن و تجارت گفت: تدوين برنامه راهبردي صنعت ، معدن و تجارت تنها با هدف اضافه كردن يك كتاب به قفسه كتاب‌ها نبوده و اجرايي شدن برنامه در اولويت ويژه قرار داشته است.

۲۱ مرداد ۱۳۹۲

عمده‌ترين خريداران كالاهاي صادراتي ايران در سال 92

چين، عراق، امارات متحده عربي، افغانستان و هند در چهارماهه نخست سال 1392 پنج كشور عمده خريدار كالاهاي صادراتي كشورمان بوده‌اند.

۲۰ مرداد ۱۳۹۲
معاون برنامه‌ريزي وزارت صنعت، معدن و تجارت تشريح كرد:

علت دوباره‌كاري‌ها در تدوين استراتژي صنعت چیست؟

اگر استراتژي‌هاي قبلي خوب اجرا نشد به اين دليل بود كه سعي كرديم استراتژي را با ساختار قديمي تطبيق دهيم در حالي كه در دنيا بر عكس اين در جريان است. بر اساس استراتژي‌هايي كه تدوين شد آيا موفق به تغيير ساختار بر مبناي آنها شديم؟

۱۷ مرداد ۱۳۹۲

وزیر پیشنهادی ارتباطات: وزراتخانه نباید رویکرد قیم‌مآبانه داشته باشد

وزیر پیشنهادی ارتباطات در کابینه روحانی گفت: وزراتخانه نباید رویکرد قیم مآبانه داشته باشد و از سوی دیگر بخش خصوصی نگاه صرفا سودجویی نباید داشته باشد.

۱۷ مرداد ۱۳۹۲

استراتژی IT مخابرات ایران تدوین می‌شود

معاون فناوری اطلاعات شرکت مخابرات ایران گفت: در راستای ارتقاء سطح رضایتمندی مشتریان و بهبود بیش از بیش کیفیت خدمات، استراتژی فناوری اطلاعات شرکت مخابرات ایران تدوین می‌شود.

۱۶ مرداد ۱۳۹۲

سازمان گسترش و نوسازی صنایع واگذار نمی‌شود

سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران با مصوبه دولت و ابلاغ معاون اول رئیس جمهور واگذار نمی‌شود و مشمول بند (۱۱ـ ۲۷) قانون بودجه ۹۲ نیست.

۱۴ مرداد ۱۳۹۲

اسامی وزرای پیشنهادی رئیس‌جمهور به مجلس

در پایان مراسم تحلیف حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران فهرست اسامی وزیران پیشنهادی به هیئت رئیسه مجلس ارائه شد که بر اساس آن اسامی ذیل به عنوان وزیران پیشنهادی معرفی شدند.