۲۵ اسفند ۱۳۹۵

پرداخت تسهیلات رونق تولید به ۲۴ هزار واحد تولیدی

در چهارچوب طرح رونق تولید به ۲۴ هزار واحد تولیدی صنعتی و کشاورزی در مجموع حدود ۱۷ هزار میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید پرداخت شد.

۲۵ اسفند ۱۳۹۵

“بر اساس آمار ۹ ماهه؛ نرخ رشد تولید کارگاه‌های بزرگ صنعتی ۶.۸ درصد اعلام شد”

نرخ رشد تولید کارگاه های بزرگ صنعتی کشور طی ۹ ماهه سال جاری به ۶٫۸ درصد رسید.

۲۴ اسفند ۱۳۹۵
گزارش/

پژو ۲۰۰۸ روی خط تولید ایران خودرو

با تجهیز خطوط پژو ۲۰۰۸، تولید این محصول در شرکت ایران خودرو آغاز شد.

۲۴ اسفند ۱۳۹۵
گزارش/

سهم ۳۷ درصدی صنعت و معدن از تسهیلات پرداختی در ۱۱ ماهه امسال

تسهیلات پرداختی بانک‌ها طی ۱۱ ماهه سال ۱۳۹۵ به بخش‌های اقتصادی مبلغ ۴۷۷۵.۸ هزار میلیارد ریال است که در مقایسه با دوره مشابه سال قبل مبلغ ۱۲۹۳.۴ هزار میلیارد ریال معادل ۳۷.۱ درصد افزایش داشت.

۲۲ اسفند ۱۳۹۵

معاون وزیر صنعت اعلام کرد؛ پرداخت ۱۶ هزار میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید به ۲۲ هزار بنگاه

معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد : تولید تاکنون ۱۶ هزار و ۸ میلیارد تومان تسهیلات طرح رونق تولید به واحدهای کوچک و متوسط صنعتی، معدنی و کشاورزی پرداخت شده است.

۲۲ اسفند ۱۳۹۵
گزارش وزارت صنعت؛

ارائه ۱۲ هزار میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای صنعتی

آخرین اعداد و ارقام مربوط به تسهیلات اختصاص یافته به واحدهای تولیدی در بخش صنعت، معدن و کشاورزی در طرح رونق تولید اعلام شد.

۲۲ اسفند ۱۳۹۵

معاون سابق برنامه ریزی وزیر صنعت: طرح کارت اعتباری خرید کالا به نتیجه نرسید

متاسفانه امروز تفکر مدیران دولتی به گونه ای است که درونزایی را کنار گذاشته و می گویند اگر اقتصاد ما به دنیا متصل شود ضعف های مان نیز پوشیده می شود. به عبارتی در دولت یازدهم به روابط بین المللی با رویکرد نادرستی نگاه توجه می شود.

۲۱ اسفند ۱۳۹۵

ارائه تسهیلات به ۲۳ هزار و ۱۰۰ واحد در قالب طرح رونق تولید

معاون توسعه مدیریت، منابع و امور استان های وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: امسال بیش از ۲۳ هزار و ۱۰۰ واحد تولیدی کوچک و متوسط به چرخه تولید بازگشت.

۲۱ اسفند ۱۳۹۵

وزیر صنعت: سهم تولید از هدفمندی یارانه‌ها، مبلغ ناچیزی است

وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه شرکت‌های ایرانی دمپینگی برای فروش فولاد نداشته‌اند، درباره یارانه پرداختی به بخش تولید گفت: یارانه تولید شندرغاز است و مبلغ قابل توجهی نمی‌شود.

۲۰ اسفند ۱۳۹۵

ایران، رتبه نخست رشد تولید خودرو در جهان

تولید خودرو ایران در سال میلادی گذشته از یک میلیون دستگاه گذشت و ایران رتبه نخست جهان از نظر رشد تولید در این سال را به خود اختصاص داد

۱۸ اسفند ۱۳۹۵

گزارش/ رشد ۱۱٫۷ درصدی تولید فولاد خام ایران در ژانویه امسال

موسسه جهانی «ورلد استیل دینامیکز» اعلام کرد: جمهوری اسلامی ایران در نخستین ماه سال ۲۰۱۷ میلادی (دی- بهمن) رشد ۱۱٫۷ درصدی تولید فولاد خام را نسبت به ماه مشابه در سال ۲۰۱۶ ثبت کرد.

۱۸ اسفند ۱۳۹۵
پیشنهاد وزارت صنعت به ستاد اقتصاد مقاومتی/

تسهیلات ۴۲ هزار میلیاردی برای ۱۲۱ هزار واحد تولیدی

وزارت صنعت، معدن و تجارت پیشنهادی را در پنج بند جهت تخصیص تسهیلات بانکی ۴۲ هزار میلیارد تومانی به ۱۲۱ هزار واحد تولیدی و صنعتی در سال آینده به ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی ارائه کرده است.

۱۷ اسفند ۱۳۹۵

کاهش متوسط تولید بنگاه‌های کوچک و متوسط از ۷۹ درصد به ۲۱درصد

رئیس شورای راهبردی اقتصاد مقاومتی اتاق ایران گفت: متوسط بخش تولید در بنگاه‌های کوچک و متوسط از ۷۹ درصد به ۲۱ درصد رسیده است.

۱۶ اسفند ۱۳۹۵

مدیرعامل سایپا: سایپا هر سال یک خودروی جدید عرضه می‌کند

جمالی گفت: سایپا هم اکنون ۴۱ درصد از بازار خودروی کشور را در اختیار دارد و در یک سال اخیر توانسته است ۸ درصد بازار جدید برای خود ایجاد کند.

۱۶ اسفند ۱۳۹۵

تا نیمه اسفندماه تسهیلات رونق تولید به بیش از ۲۳ هزار واحد رسید

در حالی طبق توافق اولیه قرار بود حدود ۷۵۰۰ بنگاه کوچک و متوسط از ۱۶ هزار میلیارد تومان تسهیلات بانکی بهره‌مند شوند که براساس آخرین آمار اعلام شده از سوی بانک مرکزی تاکنون بیش از ۲۳ هزار واحد یعنی بالغ بر سه برابر تعداد ابتدایی تسهیلات دریافت کرده‌اند.