۲۲ آبا ۱۳۹۳
رئیس شورای سلامت دهان وزارت بهداشت:

پرداخت از جیب مردم در حوزه دندانپزشکی باید به ۳۰ درصد کاهش یابد

رئیس شورای سلامت دهان وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه پرداخت از جیب مردم در حوزه دندانپزشکی اکنون ۹۰ درصد است،گفت : این رقم باید به ۳۰ درصد برسد و وزارت بهداشت برنامه مهمی برای پیشگیری از بیماری های دهان و دندان برای گروه سنی دبستانی دردستور کار دارد.

۲۲ آبا ۱۳۹۳
معاون سابق وزارت آموزش و پرورش:

کمبود نیرو در آموزش و پرورش نداریم/ ساماندهی با کیفیت نیاز دستگاه تعلیم و تربیت است

معاون سابق وزارت آموزش و پرورش گفت: نیروی انسانی در آموزش و پرورش نیازمند یک ساماندهی با کیفیت و مطلوب است و کمبود نیرو در آموزش و پرورش نداریم.

۲۲ آبا ۱۳۹۳
مدیر برنامه ارتقا کیفیت هتلینگ در بیمارستان‌های وابسته به وزارت بهداشت خبر داد

توزیع اقلام ارتقاء هتلینگ بیمارستان‌های سردسیر/جزییات بازسازی بیمارستان‌ها

مدیر برنامه ارتقا کیفیت هتلینگ در بیمارستان‌های وابسته به وزارت بهداشت با اشاره به آخرین جزییات بازسازی بیمارستان‌ها، از توزیع اقلام ارتقاء کیفیت هتلینگ بیمارستان‌های شهرهای مناطق کم برخوردار و سردسیر کشور خبر داد.

۲۲ آبا ۱۳۹۳
مدیرکل دفتر وزارتی آموزش و پرورش در گفت‌وگویی خبر داد

واریز ۶۰ میلیارد سرانه به حساب مدارس در مهر/ مدیران نگران قطع برق و گاز مدرسه نباشند

مدیرکل دفتر وزارتی آموزش و پرورش با اشاره به اینکه مهرماه ۶۰ میلیارد سرانه به حساب مدارس واریز شد، گفت: مدیران مدارس نگران قطع انشعابات آب، برق و گاز مدارس نباشند.

۲۱ آبا ۱۳۹۳
معاون توسعه مدیریت، وپشتیبانی ومشارکت های مردمی :

امسال۲۰۰میلیارد ریال به هوشمند سازی مدارس اختصاص یافت

معاون توسعه مدیریت، وپشتیبانی ومشارکت های مردمی سازمان نوسازی، توسعه وتجهیز مدارس کشور گفت:با تلاش مجلس شورای اسلامی ردیف جداگانه ای برای هوشمند سازی مدارس ایجادوامسال۲۰۰میلیارد ریال به این امر اختصاص یافت.

۲۱ آبا ۱۳۹۳
معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش در گفت و گویی خبر داد:

شناسایی استعدادهای ورزشی دانش آموزان / تهیه شناسنامه سلامت

معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش گفت: فدراسیون ها به صورت عام در زمینه پرورش های استعداد های ورزشی و به همین منظور کانون های ویژه ای طراحی شده تا دانش آموزان دارای استعداد با حضور در این کانون ها بتوانند در ورزش قهرمانی ورود کنند .

۲۱ آبا ۱۳۹۳
رئیس سازمان نهضت سواد آموزی :

۲ و نیم میلیون دانش آموز در کشور تحت سرپرستی اولیای بیسواد هستند

رئیس سازمان نهضت سواد آموزی گفت: در سطح کشور ۲و نیم میلیون دانش آموز تحت سرپرستی اولیای بیسواد هستند و از این رقم ۹۴۱ هزار نفر آنان اولیای زیر ۵۰ سال می باشد که سهم استان ایلام از آن ۶ هزار و ۴۰۰ نفر است.

۲۱ آبا ۱۳۹۳
مدیرکل دفتر حقوقی، املاک و حمایت قضایی:

درآمد آموزش و پرورش از ۵ درصدعوارض شهرداری ها مغفول مانده است

مدیرکل دفتر حقوقی، املاک و حمایت قضایی وزارت آموزش و پرورش در شهرکرد گفت: درآمد آموزش و پرورش از ۵ درصد عوارض شهرداری ها مغفول مانده است.

۲۱ آبا ۱۳۹۳

اصحاب فتنه در کمین آموزش و پرورش!

یکی دیگر از ترفندهای اصحاب فتنه برای خودنمایی، نفوذ در میان اقشار مختلف جامعه نظیر معلمان، دانشجویان، هنرمندان، کارگران و … و دست گذاشتن بر روی مشکلات این اقشار و ادعای پرچمداری حمایت از نیازهای صنفی آنان است.

۲۱ آبا ۱۳۹۳
معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش:

اعلام آمار دانش‌آموزان بازمانده از تحصیل در دوره‌های تحصیلی مختلف

معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش تعداد دانش‌آموزان بازمانده از تحصیل در دوره‌های تحصیلی مختلف را که هنوز در مدارس ثبت‌نام نکرده‌اند، اعلام کرد.

۲۱ آبا ۱۳۹۳
رئیس سازمان نظام‌پزشکی کشور:

تعرفه‌های جدید سال آینده مبنای بیمه‌های تکمیلی قرار می‌گیرد

رئیس سازمان نظام‌پزشکی کشور رشد تعرفه‌های پزشکی را ۱۲۰ درصد اعلام کرد، گفت: چون تعرفه‌های جدید پزشکی نیمه سال اعلام شد، بیمه‌های تکمیلی به صورت کامل سال آینده این تعرفه‌ها را مبنای محاسبات قرار می‌دهد اما امسال هم تعرفه‌ها را پذیرفته‌اند.

۲۱ آبا ۱۳۹۳

اظهارنظر کارشناسی درباره: «طرح الحاق یک تبصره به ماده (۱۷) قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در وزارت آموزش و پرورش»

براساس تبصره «۹» قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق‌التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی ،آموزش و پرورش باید حداکثر ظرف دوسال کلیه مربیان پیش‌دبستانی و نیروهای خرید خدمت آموزشی خود را که با این دستگاه همکاری داشتند را از طریق برگزاری آزمون و با رعایت مفاد مواد (۲) و (۳) قانون تعیین تکلیف معلمین حق‌التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی (۱۵/۷/۱۳۸۸) در اولویت استخدام قرار دهد. لازم به ذکر است که مدرک و رشته تحصیلی، نیاز منطقه‌ای، سنوات همکاری در این اولویت باید مورد توجه قرار گیرند.

۲۱ آبا ۱۳۹۳
مشاور معاون رئیس‌جمهور:

تقاضای آموزش و پرورش برای بازنشستگی پیش از موعد ۵ هزار فرهنگی

مشاور معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌جمهور با اشاره به ارسال تقاضای آموزش و پرورش برای بازنشستگی پیش از موعد ۵ هزار فرهنگی گفت: آموزش و پرورش قبول کرد به این افراد سنوات ارفاقی داده نشود و نیرویی هم جایگزین آنها نشود.

۲۱ آبا ۱۳۹۳
نماینده مردم دشتستان:

آخرین وضعیت طرح استیضاح وزیر آموزش و پرورش/ مدارس روستایی برای تأمین معلم مشکل دارند

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر به مراکز دوردست و روستاها برویم، می‌بینیم که برای تأمین معلم دانش‌آموزان روستایی مشکل داریم و یک معلم باید چندین پایه را تدریس کند.

۲۱ آبا ۱۳۹۳
امروز برگزار می‌شود

نشست مشترک تعزیرات و دانشگاه علوم پزشکی درباره دریافت زیرمیزی توسط پزشکان

راهکارهای برخورد با دریافت زیر‌میزی توسط پزشکان در جلسه امروز تعزیرات حکومتی با دانشگاه علوم پزشکی تهران مورد بررسی قرار می‌گیرد.