۷ دی ۱۳۹۳
رئیس سازمان غذا و دارو وزیر بهداشت:

شایعات شبکه‌های اجتماعی درباره آلودگی خوراکی‌ها بی‌اساس است

رئیس سازمان غذا و دارو گفت: با پیدا شدن شبکه‌های اجتماعی شایعات مربوط به خوراکی‌ها با سرعت بالایی پراکنده می‌شود، در صورتی که هیچ یک منشا و منبعی صحیح ندارد.

۷ دی ۱۳۹۳
جعفری خبر داد:

بررسی تفحص از دانشگاه فرهنگیان در کمیسیون آموزش با حضور فانی

سخنگوی کمیسیون آموزش وتحقیقات مجلس٬ از بررسی تفحص از دانشگاه فرهنگیان در کمیسیون متبوعش خبر داد وگفت: به علت پاسخگو نبودن مسئولان دانشگاه فرهنگیان به درخواست تفحص‌کنندگان بررسی عملکرد این دانشگاه با حضور فانی دنبال خواهد شد.

۷ دی ۱۳۹۳
نایب‌رئیس کمسیون اجتماعی مجلس در گفت‌وگویی اعلام کرد

بودجه اجرای طرح افزایش جمعیت را برای سال ۹۴ پیش‌بینی می‌کنیم

نایب‌رئیس کمسیون اجتماعی مجلس گفت: بودجه اجرای طرح افزایش جمعیت را برای سال ۹۴ پیش‌بینی می‌کنیم.

۷ دی ۱۳۹۳
مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران مطرح کرد

گردش مالی ۵۰۰ میلیارد تومانی آموزشگاه‌های آزاد و هشدار به خانواد‌ه‌ها درباره تدریس خصوصی

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران با اشاره به فعالیت ۸۴۵ آموزشگاه آزاد در تهران، گفت: گردش مالی آموزشگاه‌های آزاد مجاز و غیرمجاز سالانه ۵۰۰ میلیارد تومان است.

۷ دی ۱۳۹۳
معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سواد آموزی خبر داد:

اجرای۴۰ بند از احکام سندتحول بنیادین آموزش وپرورش

آئین نکوداشت پیشکسوتان سواد آموزی استان آذربایجان شرقی با حضور دکتر علی باقرزاده معاون وزیر و رئیس سازمان سواد آموزی، دکتر محسن میرزائی دبیر هیات دولت، آیت اله مجتهد شبستری امام جمعه تبریز و نماینده ولی فقیه در استان و دکتر بهبودی و دکتر شبستری معاونین استاندار در تالار معلم تبریز برگزار گردید.

۷ دی ۱۳۹۳
معاون پژوهشی وزیر آموزش و پرورش

سازمانی کردن نهضت سوادآموزی اشتباه بود/ ۹ دی سنجه بصیرتی سیاسیون و فعالان سیاسی است

معاون وزیر آموزش و پرورش بیان این مطلب که سازمانی کردن نهضت سوادآموزی و کارمندی کردن آن، دستگاه را سنگین و برنامه‌ها را دچار رکود کرده است، گفت: بازگویی و خاطره‌گویی چند سال قبل کافی است و ما باید ۹ دی را سنجه بصیرتی آحاد سیاسیون و فعالان سیاسی بدانیم که چقدر به شعارهایی که می‌دهند وفادارند.

۷ دی ۱۳۹۳
مروری بر انتصابهای 5 شبکه تلویزیونی؛

لزوم خانه تکانی جدی در تولیدات صدا و سیما/ آیا مدیران ساده اندیش حذف می شوند؟

قطعا اگر مدیری در زیرگروه های برنامه ساز هر شبکه ای حضور داشته باشد و نگاهش مغایر با نگاه مدیر ارشد باشند، رسانه ملی همچنان به سمت ریزش مخاطب پیش خواهد رفت. لازم به تاکید است به شرطی انتخابهای پورمحمدی در مدیریت شبکه ها قابل توجه و مفید خواهد بود که این تغییرات به سمت زیرگروه ها و برنامه سازان نیز سوق یابد.

۷ دی ۱۳۹۳
معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش در گفت‌وگویی مطرح کرد

افزایش ۲۰۰ هزار نفری دانش‌آموزان اول ابتدایی/ ماجرای کلاس‌های درس مختلط

معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش به افزایش جمعیت دانش‌آموزی در دوره ابتدایی اشاره کرد و گفت: جمعیت دانش‌آموزی در پایه اول ابتدایی نسبت به سال گذشته ۲۰۰ هزار نفر افزایش داشته است.

۷ دی ۱۳۹۳
بیانیه کانون تربیت اسلامی به مناسبت سالروز حماسه ۹ دی:

«تسامح در برابر فتنه‌گران» موجب گستاخی عاملان و امیدواری دشمن خواهد شد

در بیانیه کانون تربیت اسلامی به مناسبت سالروز حماسه نهم دی آمده است: تسامح در برابر فتنه گران، موجب گستاخی عاملان و امیدواری دشمن خواهد شد.

۶ دی ۱۳۹۳
عضو کمیسیون بهداشت:

برای موفقیت در حوزه سلامت باید از ظرفیت خیرین استفاده کرد

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: برای موفقیت در حوزه سلامت باید از ظرفیت خیرین و بخش خصوصی بیشترین استفاده را کرد.

۶ دی ۱۳۹۳
در گفت‌وگو با مشاور کمیته آموزش و پرورش مجلس شورای اسلامی مطرح شد

گلایه معلمان از ضعف تحصیلی دانش‌آموزان با اجرای طرح ارزشیابی توصیفی

مشاور کمیته آموزش‌وپرورش مجلس شورای اسلامی گفت: ارزشیابی توصیفی با مشکلاتی همراه بوده و معلمان اعلام می‌کنند که این طرح موجب ضعف تحصیلی دانش‌آموزان شده است البته این طرح با انجام اصلاحاتی می‌تواند برای دوره اول ابتدایی مناسب باشد.

۶ دی ۱۳۹۳
دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش:

مرحله به مرحله درنوشتن سندتحول بنیادین ازمعلمان وکارشناسان نظرخواهی شد

دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش گفت: تیم اصلی که مسئولیت تدوین سند تحول بنیادین را به عهده داشتند، از دوستان مسئولیت دار آموزش و پرورش هستند.

۶ دی ۱۳۹۳

تدوین متون آموزشی دانشگاه فرهنگیان با همکاری حوزویان

نشست شورای معاونین آموزش و پرورش استان با حضور حجه الاسلام و المسلمین ملکی مشاور وزیر و دبیر ستاد همکاری های حوزه های علمیه و آموزش و پرورش در سالن شهید ساداتی اداره کل آموزش وپرورش یزد برگزار شد.

۶ دی ۱۳۹۳
تدوین شناسنامه تحصیلی شهروندان

۲.۵ میلیون دانش‌آموز عضو بیسواد در خانواده دارند؛ آموزش ۷۰هزار نفر از والدین دانش‌آموزان

رئیس سازمان نهضت سوادآموزی با اشاره به تدوین شناسنامه تحصیلی شهروندان گفت:‌۲.۵ میلیون دانش‌آموز عضو بیسواد در خانواده دارند که حدود ۶۲۳ هزار نفر زیر ۵۰ سال هستند و ۷۰ هزار نفر از آنها توسط مدارس شناسایی و تحت آموزش قرار گرفته‌اند.

۶ دی ۱۳۹۳
مدیر کل دفتر وزارتی آموزش‌وپرورش:

بخش دوم سرانه مدارس تا قبل از پایان اسفند پرداخت می‌شود

مدیر کل دفتر وزارتی آموزش و پرورش در خصوص سرانه مدارس گفت: بخش اول سرانه مدارس واریز شده است و بخش دوم آن نیز تا قبل از پایان اسفند ماه پرداخت می‌شود.