۸ آذر ۱۳۹۶
عضو کمیسیون کشاورزی:

صلاح نیست آقای روحانی در سفر پاریس یک طرفه تعهداتی را بپذیرد

عضو کمیسیون کشاورزی با بیان اینکه به صلاح نیست که آقای روحانی در سفر پاریس و در اجلاس تغییر اقلیم یک طرفه تعهداتی را بپذیرد، گفت: برای طی کردن مراحل توسعه استفاده از زیرساخت‌هایی که از سوخت فسیلی استفاده می‌کنند‌، اجتناب ناپذیر است و کشورهای توسعه یافته هم همین مسیر را طی کرده‌اند.

۸ آذر ۱۳۹۶
ﻣﺪﯾﺮﻋﺎﻣﻞ ﺷﺮﮐﺖ ﺗﻮﻟﯿﺪ ﻧﯿﺮﻭﯼ ﺑﺮﻕ ﻓﺎﺭﺱ:

ثبت ضریب آمادگی بالای ۹۹ درصد برای تولید برق در پیک سال ۹۷ هدفگذاری شد

ﻣﺪﯾﺮﻋﺎﻣﻞ ﺷﺮﮐﺖ ﺗﻮﻟﯿﺪ ﻧﯿﺮﻭﯼ ﺑﺮﻕ ﻓﺎﺭﺱ گفت: ثبت ضریب آمادگی بالای ۹۹ درصد برای واحدهای حرارتی در پیک تابستان سال ۹۷ هدفگذاری شده است.

۷ آذر ۱۳۹۶

تولید بنزین یورو ۴ستاره خلیج فارس به ثمر نشست

با وجود تاخیرهای مکرر در راه اندازی واحد ایزومریزاسیون فاز نخست پالایشگاه ستاره خلیج فارس٬ این واحد از ظهر امروز در مدار تولید قرار گرفت.

۷ آذر ۱۳۹۶
مدیرکل دفتر پایش فراگیر سازمان حفاظت محیط زیست:

کیفیت سوخت توزیعی کشور هفتگی پایش می‌شود

به گزارش عیارآنلاین، شینا انصاری به موضوع آلودگی هوای تهران اشاره کرد و گفت: از سال ۱۳۸۷ به بعد که پدیده گرد و غبار به مشکلات استان‌های غربی و جنوب غربی کشور افزوده شد، دستگاه‌های کنترل کیفی هوا خریداری و در بیشتر مناطق نصب و راه اندازی شد به طوری که هم اکنون ۱۹۰ ایستگاه پایش کیفی […]

۷ آذر ۱۳۹۶
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس:

قیمت حامل‌های انرژی باید متناسب با قدرت خرید مردم افزایش یابد

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با اشاره به این‌که افزایش قیمت‌ها در قالب لایحه بودجه به مصوبه‌ و مجوز مجلس نیاز دارد، گفت: قیمت حامل‌های انرژی باید متناسب با قدرت خرید مردم افزایش یابد.

۷ آذر ۱۳۹۶

هیچ ساز و کاری برای جریمه تاخیر «توتال» پیش‌بینی نشده است

نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به تاخیر شرکت توتال برای اجرای قرارداد اخیر با ایران گفت: به نظر من، هیچ ساز و کاری برای جریمه تاخیر «توتال» پیش‌بینی نشده است.

۷ آذر ۱۳۹۶

یک عضو کمیسیون انرژی: مجلس جلوی افزایش قیمت بنزین را در بودجه سال ۹۷ می‌گیرد

یک عضو کمیسیون انرژی مجلس، با بیان اینکه قیمت سوخت هرساله افزایش داشته اما هیچ تأثیری در ایمنی جاده‌ها نداشته است، گفت: در بودجه سال ۹۷ افزایش قیمت بنزین معقول و منطقی نیست و مجلس جلوی افزایش قیمت آن را می‌گیرد.

۷ آذر ۱۳۹۶

ظرفیت اسمی تولید برق کشور به مرز ۷۸هزار مگاوات رسید

ظرفیت اسمی تولید برق ایران با بهره‌برداری از ۶۱ مگاوات نیروگاه جدید تولید پراکنده (DG و CHP) و دو واحد نیروگاه سیکل ترکیبی در دو هفته اخیر به ۷۷هزار و ۹۸۷ مگاوات رسید.

۶ آذر ۱۳۹۶

کاهش قیمت و امتیازات ایران در بازار برای حفظ مشتریان نفتی

شرکت ملی نفت ایران پس از اینکه قیمت‌های ماه دسامبر را در برابر نفت عربستان به کمترین میزان سال‌های گذشته کاهش داد، محموله‌های فوری نفت سبک و سنگین را به خریداران آسیایی خود که قرارداد مدت دار با آنها دارد، پیشنهاد کرده است.

۵ آذر ۱۳۹۶

برداشت زودهنگام از میدان نفتی یاران جنوبی محقق شد

به گزارش عیارآنلاین، کمتر از یک ماه قبل (دوشنبه ۳۰ اکتبر، ۱۰ آبان) خط آهن باکو-تفلیس-کارس (BTK) با حضور الهام علی‌اف و رجب طیب اردوغان رؤسای جمهور آذربایجان و ترکیه و گیورگی کیوریکاشویلی نخست وزیر گرجستان در باکو افتتاح شد. این خط آهن که به جاده ابریشم آهنی مشهور است، با حمایت ترکیه راه‌اندازی شد و به […]

۵ آذر ۱۳۹۶

برداشت زودهنگام از میدان نفتی یاران جنوبی محقق شد

مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت از راه اندازی ۶ حلقه چاه میدان یاران جنوبی و برداشت روزانه ۱۰ هزار بشکه از این میدان خبر داد.

۵ آذر ۱۳۹۶

دستور توقف برندینگ جایگاههای سوخت صادر شد + سند

در آخرین نمونه از اعتراض ها به طرح برندسازی جایگاههای عرضه سوخت، در ماه گذشته دستور توقف اجرای این طرح در جایگاههای عرضه سوخت استان کرمان صادر شد.

۵ آذر ۱۳۹۶
یک مقام مسوول در شرکت ملی گاز خبر داد؛

تحویل روزانه ۱۹۶ میلیون مترمکعب گاز به نیروگاه‌ها

مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز گفت: در مهرماه امسال روزانه به طور میانگین ۱۹۶ میلیون مترمکعب گاز به نیروگاه‌ها تحویل داده شده است.

۵ آذر ۱۳۹۶

وزیر بازرگانی پاکستان: متعهد به تکمیل خط لوله گاز از ایران هستیم

وزیر بازرگانی و نساجی پاکستان گفت: دولت اسلام آباد متعهد به تکمیل پروژه خط لوله گاز ایران و پاکستان است و اجرای این طرح به دولت کمک می کند تا تقاضای انرژی رو به رشد خود را تامین کند.

۵ آذر ۱۳۹۶

افزایش ۳۰درصدی تولیدداخلی از طریق اختلاط بنزین وارداتی

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گفت:باتلاش‌هایی که انجام می‌شود پیش بینی می‌کنیم به زودی میزان واردات بنزین کاهش یابد.