۱۹ آذر ۱۳۹۲
سلطانی خبر داد:

هیچ شرکتی به نمادهای برنزی، بلوری و زرین جایزه مدیریت فناوری دست نیافت

به گزارش عیارآنلاین به نقل از فارس، بهزاد سلطانی رئیس جایزه انجمن مدیریت فناوری در حاشیه کنفرانس مدیریت فناوری در جزیره کیش در جمع خبرنگاران با تشریح چگونگی اعطای جایزه فناوری به شرکت‌ها، گفت:‌ امسال دومین سال است که از سوی انجمن مدیریت فناوری معاونت علمی و فناوری رئیس جمهور جایزه ملی مدیریت فناوری به […]

۱۹ آذر ۱۳۹۲
در دیدار با اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی:

رهبر انقلاب: همه تلاش خود را بكار گیرند تا چرخه پیشرفت علمی كشور كند نشود

همه مسئولان كشور به ویژه وزیران آموزش عالی و بهداشت و درمان را موظف كردند همه تلاش خود را بكار گیرند تا چرخه پیشرفت علمی كشور كند نشود و هر روز توسعه و سرعت بیشتری یابد.

۱۹ آذر ۱۳۹۲

جزئیات اشتراک تلویزیون تعاملی

فعلاً سرویس‌های ویدئویی درخواستی، یک ماه آرشیو کامل برنامه‌های صدا و سیما و ماشین زمان در این سامانه ارائه می‌شود و در فازهای بعدی، سرویس‌های سینمای آنلاین و کنسرت آنلاین نیز به این سامانه اضافه خواهد شد.

۱۹ آذر ۱۳۹۲

بنیاد ملی نخبگان بخشی از اختیارات حمایتی خود را به دانشگاه شریف واگذار می‌کند

بنياد ملي نخبگان در راستاي اجراي سياست هاي دولت و هدفمند كردن ارائه تسهيلات بنياد براي ارتقا كيفيت فعاليت هاي پژوهشي دانشگاه ها و باتوجه به اينكه حدود هزار و پانصد نفر از استعدادهاي برتر و نخبگان تحت حمايت بنياد در دانشگاه صنعتي شريف حضور دارند، در اولين اقدام، بخشي از اقدامات حمايتي خود از استعدادهاي برتر اين دانشگاه را به دانشگاه صنعتي شريف واگذار كرد.

۱۹ آذر ۱۳۹۲
در پیامی به کنفرانس مدیریت فناوری مطرح شد:

ستاری: از سیاست‌های اصلی دولت تقویت تولید علم و فناوری است

یکی از سیاست های اصلی دولت تدبیر و امید، تقویت تولید علم و فناوری و تجاری سازی آن توسط مراکز علمی و بنگاه های اقتصادی است.

۱۹ آذر ۱۳۹۲

پیام وزیر ارتباطات به مناسبت سالروز تاسیس سازمان تنظیم مقررات

این سازمان شاهد فراز و نشیب های بسیاری بوده اما با تمام مشکلات پیش رو توانسته در امر خصوصی سازی به عنوان اولین رگولاتور کشور قدمهای موثری بردارد والگویی باشد برای سایر بخش های اقتصادی.

۱۹ آذر ۱۳۹۲

هدف «جایزه مدیریت فناوری» ارتقاء شرکت ها برای رقابت پذیری در دنیاست

مسئول جایزه ملی مدیریت فناوری: ما یک مسابقه ارتقاء توانمندی مدیریت فناوری در بین بنگاهها را راه اندازی کرده ایم. هدف «جایزه مدیریت فناوری» ارتقاء شرکت ها برای رقابت پذیری بین المللی در دنیا و در منطقه است.

۱۹ آذر ۱۳۹۲
دکتر طباطبائیان خبر داد:

تاسیس اتحادیه انجمن‌های علمی مدیریت فناوری

به گزارش عیارآنلاین، دکتر حبیب الله طباطبائیان رئیس انجمن مدیریت فناوری ایران در افتتاحیه سومین کنفرانس بین‌المللی مدیریت فناوری گفت: انجمن علمی مدیریت تکنولوژی ایران همواره بین 5 انجمن برتر کشور بوده و بیش از ده مجله علمی و پژوهشی تاسیس کرده است. وی با اشاره به توجه رهبر انقلاب به مسایل علم و فناوری […]

۱۸ آذر ۱۳۹۲

آمریکا رژیم آپارتاید سایبری ایجاد کرده است

تنها 10% کاربران اینترنت جهان در ایالات‌متحده آمریکا زندگی می‌کنند، در حالی‌که تمام مراکز عمده اینترنتِ جهان در آمریکا بوده و پهنایِ باندِ اینترنتِ بین‌الملل نیز از آمریکا تامین می‌شود.

۱۸ آذر ۱۳۹۲

اختصاص 200 میلیون دلار به صندوق نوآوری و شکوفایی در بودجه 93

به گزارش عیارآنلاین به نقل از فارس، براساس جزئیات لایحه بودجه 93 کل کشور، به منظور تحقق بخشی از اهداف مندرج در قانون “حمایت از شرکتها و مؤسسات دانش بنیان و تجاری سازی نوآوری و اختراعات” به ویژه تبصره ( 2) ماده ( 5) قانون مذکور، صندوق توسعه ملی مکلف است هم ارز ریالی مبلغ […]

۱۸ آذر ۱۳۹۲
دبیر کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه:

درخواستی از سوی دولت برای رفع فیلتر فیس بوک نشده است

تاکنون چنین درخواستی مطرح نشده و من بعید می‌دانم با وجود اشاره صریح مقام معظم رهبری در هفته گذشته پیرامون نقش مؤثر فیس‌بوک در فتنه 88 و همچنین هشدارهایی که برخی از مراجع محترم تقلید، علما و دلسوزان نظام در این خصوص دادند کسی در ضرورت ادامه فیلتر این سایت تردیدی داشته باشند و چنین درخواست نابجایی را مطرح کند.

۱۷ آذر ۱۳۹۲

تعریف نشدن شرح وظایف دلیل اصلی اختلاف معاوت علمی با وزارت علوم

به گزارش عیارآنلاین به نقل از خبرگزاری دانشجو، سورنا ستاری درباره اختلاف این معاونت و وزارت علوم اظهار داشت: شرح وظایف این دو دستگاه هنوز تعریف نشده است، بنابراین به دلیل تازه تاسیس بودن معاونت علمی و فناوری نمی توان انتقاد زیادی از این اختلاف کرد. وی با بیان اینکه معاونت علمی و فناوری رئیس […]

۱۷ آذر ۱۳۹۲

سومین کنفرانس بین‌المللی و هفتمین کنفرانس ملی مدیریت فناوری برگزار می‌شود

رویکرد اصلی این کنفرانس دو روزه تبیین رابطه توسعه فناوری و بنگاه‌های بزرگ اقتصادی استکه برای تحقق این امر، این کنفرانس پنج محور اصلی را گزینش کرده است که در طی این دو روز متخصصان داخلی و بین‌المللی آنها را مورد بحث و تبادل نظر قرار می دهند.

۱۷ آذر ۱۳۹۲

گزارش تصویری؛ دومین هم‌اندیشی کنفرانس بین‌المللی مدیریت فناوری

دومین هم‌اندیشی کنفرانس بین‌المللی مدیریت فناوری در محل انجمن مدیریت فناوری ایران و با حضور دکتر منوچهر منطقی، برخی مدیران معاونت علمی ریاست جمهوری و نمایندگان شرکت‌ها و بنگاههای بزرگ اقتصادی همچون ایران خودرو و مخابرات برگزار شد.

۱۶ آذر ۱۳۹۲

یک ساعت با وزیر ارتباطات در شبکه اجتماعی داخلی

بنده یک اولویت دارم که دوستانم را هم تشویق کنم صفحه باز کنند و به این امید که همه ایرانیان در همه جای دنیا بپیوندند به شبکه های داخلی و حتی بتوانیم اعضای خارجی هم داشته باشیم و امیدوارم که هر هفته فرصتی برای ارتباط آنلاین داشته باشم.