۶ مرداد ۱۳۹۳
معاون پژوهشی و فناوری وزیر علوم:

ابلاغ آئین نامه معافیت‌های مالیاتی به دانشگاهها

آئین‌نامه معافیت‌های مالیاتی به امضاء وزیر علوم رسیده و به دانشگاهها ابلاغ شده است.

۶ مرداد ۱۳۹۳

توسعه شبکه دسترسی ملی برای ارایه خدمات الکترونیکی

رییس سازمان فناوری اطلاعات ایران گفت: یکی از اصلی ترین برنامه های وزرات ارتباطات توسعه شبکه دسترسی ملی به منظور عرضه خدمات الکترونیکی به مردم است که در قالب شبکه ملی اطلاعات پیگیری و اجرایی می شود.

۶ مرداد ۱۳۹۳
موسوی‌لارگانی در تشریح جزییات جلسه کمیته 4 نفره منتخب استیضاح‌‌کنندگان با وزیر علوم:

برخی دغدغه‌های نمایندگان در زمینه عملکرد وزیر علوم رفع شده است

عضو کمیته 4 نفره منتخب استیضاح‌‌کنندگان وزیر علوم٬‌ از رفع برخی دغدغه‌های نمایندگان درباره عملکرد فرجی‌دانا خبر داد وگفت: وزیر علوم قول مساعد برای رفع سایر دغدغه‌های نمایندگان داده است.

۵ مرداد ۱۳۹۳

نشست هم‌انديشي رئيس بنياد نخبگان فارس با اساتید برجسته و استادیاران جوان برگزار شد

اولین برنامه هم اندیشی بنیاد نخبگان فارس اول مرداد ماه با حضور اساتید برجسته و استادیاران جوان تحت حمایت بنیاد استان فارس با موضوع راهکارهای نخبه پروری: فرصت ها و موانع برگزار شد.

۵ مرداد ۱۳۹۳
وزیرتعاون،کارو رفاه اجتماعی:

صندوق ها و نخبگان موتور توسعه کشورند

وزیرتعاون ، کارو رفاه اجتماعی گفت:نخبگان و صندوق های شراکت در سرمایه موتور توسعه کشور هستند.

۵ مرداد ۱۳۹۳
مشاور ستاری تاکید کرد:

ضرورت استفاده از نخبگان خارج نشین برای توانمند سازی استعدادهای برتر داخلی

مشاور توانمند سازی رییس بنیاد ملی نخبگان با بیان اینکه برای استفاده از ظرفیت نخبگان خارج از کشور برنامه هایی در حال تدوین و سازوکارهای مناسب درحال تبیین است، گفت: باید از ظرفیت نخبگان خارج از کشور برای ارتقای توانمندی استعداد های برتر داخلی استفاده کنیم .

۵ مرداد ۱۳۹۳
معاون پارلمانی وزیر علوم:

جلسه فرجی‌دانا و منتخب استیضاح‌کنندگان امروز برگزار می‌شود

معاون پارلمانی وزیر علوم٬ تحقیقات و فناوری٬ با یادآوری جلسه امروز فرجی دانا با کمیته 4 نفره منتخب استیضاح‌کنندگان٬ گفت: در دو هفته گذشته گزارش‌های مبسوط و مستندی از اقدامات انجام شده در وزارت علوم در جهت رفع دغدغه استیضاح‌کنندگان به منتخبان آنان ارایه شده است.

۵ مرداد ۱۳۹۳

موافقت کمیسیون آموزش با بررسی پرونده بورسیه‌ها

رئیس کمیته آموزش عالی مجلس٬ از موافقت و استقبال نمایندگان با پیشنهاد بررسی پرونده بورسیه‌ها در تمامی دولت‌های پیشین خبر داد و گفت: به احتمال زیاد مراحل تدوین این پیشنهاد پس از تعطیلات دو‌ هفته‌ای مجلس در دستور کار کمیسیون آموزش قرار خواهد گرفت.

۵ مرداد ۱۳۹۳

اصغریان: هنوز عده ای از مسئولین در عقب جبهه اقتصادی حضور دارند

دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: هنوز عده ای از مسؤلین در عقب جبهه اقتصادی حضو دارند و لباس رزم برای مقابله با دشمنان قسم خورده این ملت نپوشیده اندو در عرصه عمل اقدامات مقتضی و کافی را انجام نداده اند.

۵ مرداد ۱۳۹۳
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات:

تاکنون وزیرعلوم به دغدغه های جدی نمایندگان توجه اساسی نکرده است

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: تاکنون به رغم جلسه ای که با حضور دکتر لاریجانی برگزار شد، وزیرعلوم به دغدغه های جدی نمایندگان توجه اساسی نکرده است.

۵ مرداد ۱۳۹۳
دانشجویان در دیدار با امام خامنه ای

میرحاجی: در مقوله فرهنگ شاهد شبه رجعت دوران اصلاحات هستیم

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه تهران تاکید کرد: هم اکنون این حرکت سینوسی باعث شکل گیری یک شبه رجعت به دوران اصلاحات و عدم باور متولیان به فرهنگ اصیل اسلامی و انقلابی است

۵ مرداد ۱۳۹۳
مدیر کل بورس اعلام کرد:

افزایش مقرری دانشجویان بورسیه به 2وزارتخانه ابلاغ شد

با تصویب هیئت وزیران افزایش مقرری ارزی دانشجویان بورسیه شاغل به تحصیل در خارج از کشور به وزارت علوم و وزارت بهداشت ابلاغ شد.

۵ مرداد ۱۳۹۳
دانشجویان در دیدار با امام خامنه ای

بیانی: پرونده کرسنت و تامین اجتماعی هنوز درگیر مقدمات هستند

بعد از گذشت چند سال پرونده کرسنت و تامین اجتماعی هنوز درگیر مقدمات هستند و پرونده های کلان فساد اقتصادی پشت درب اتاق مسئولین حاضرو سابق و اسبق گیر می کند. و هنوز فعالان فتنه 88 آزادانه در اجتماع حضور دارند …

۵ مرداد ۱۳۹۳
دانشجویان در دیدار با امام خامنه ای

کریمی: نباید به هیچ وجه سرنوشت کشور به مذاکرات گره بخورد

دبیر تشکیلات اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان گفت:جریان فتنه ای تلاش می کند از سنگر دانشگاه به نظام آسیب برساند و قوه مقننه با منشی «صلح کل» وار در برابر آن تساهل می کند.

۴ مرداد ۱۳۹۳

مراکز تولید بافت های انسانی راه‌اندازی می‌شود

ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در راستای حمایت و توسعه این علم در نظر دارد به زودی چند مرکز مهندسی بافت و مهندسی ارگان در بدن حیوانات راه اندازی کند.