تنظیمات چاپ
دسته‌بندی:
تاریخ:
۲۵ آبان ۱۳۹۲ &#۱۵۸۷;&#۱۵۷۵;&#۱۵۹۳;&#۱۵۷۸; ۱۴:۱۲

رونمایی از تجهیزات مخابراتی و دریایی ساخت داخل برای پروژه‌های ساحلی

مدیر کل تامین و نگهداری تجهیزات سازمان بنادر و دریانوردی گفت:سال گذشته ساخت داخلی تجهیزات مخابراتی و دریایی مورد نیاز پروژه های ساحلی و دریایی در دستور کار قرار گرفت که تعدادی از آنها در چهارمین نمایشگاه راه‌وشهرسازی رونمایی می‌شود.

بنادربه گزارش عیارآنلاین به نقل از سازمان بنادر، عبدالکریم رزازان مدیر کل تامین و نگهداری تجهیزات سازمان بنادر و دریانوردی گفت: سال گذشته ساخت داخلی تجهیزات مخابراتی و دریایی مورد نیاز پروژه های ساحلی و دریایی در دستور کار قرار گرفت که تعدادی از آنها در چهارمین نمایشگاه راه‌وشهرسازی رونمایی می‌شود.

ساخت این تجهیزات حاصل مجاهدت و تلاش متخصصان زبده و کارآمد صنعت داخلی بوده که با حمایت سازمان بنادر و دریانوردی انجام شده و تعدادی از آنها در حال حاضر در پروژه های بنادر به صورت آزمایشی مورد استفاده قرار گرفته است.

وی تصریح کرد: ارتقای ایمنی دریانوردی شناورها همواره یکی از دغدغه های اصلی سازمان بنادر و دریانوردی بوده که با تولید انبوه بخشی از تجهیزات رادیویی و کمک ناوبری ساخته شده فوق از قبیل رادار شناوری علاوه بر صرفه جویی ارزی قابل ملاحظه، مالکان کلیه شناورها و لنج ها با نصب رادارهای مذکور ضمن رعایت قوانین و دستورالعمل های مربوطه در این زمینه هزینه به مراتب کمتری را متحمل خواهند شد.

وی ابراز امیدواری کرد با توجه به تلاش و حمایت های انجام شده سازمان از بخش های خصوصی، سایر تجهیزات مورد نیاز ایمنی و امنیت دریایی نیز با همت متخصصین داخلی ساخته شده و در آینده ای نزدیک اخبار خوبی در این رابطه برای جامعه دریایی کشور خواهیم داشت.