۹ مهر ۱۳۹۴

پرونده ویژه:«نیمه راه»+ دانلود

ر این پرونده تلاش شده است با تکیه بر دانش موجود در شبکه نخبگان عیارآنلاین و فارغ از جریان‌ها و نگاه‌های سیاسی موجود، بررسی منصفانه‌ای از عملکرد کابینه در طول یک سال گذشته یعنی از مرداد ۹۳ تا مرداد ۹۴، انجام گرفته و نتیجه آن در اختیار مخاطبان قرار گیرد.

۲ شهر ۱۳۹۴

پرونده ویژه «کارنامه بهاره» منتشر شد

پرونده حاضر با عنوان «کارنامه بهاره» به رصد حوزه‌های «علم و فناوری»، «صنعت، معدن و تجارت»، «کشاورزی»، «آموزش و پرورش»، «بهداشت و درمان» و «نفت و گاز» در فصل بهار پرداخته است.

۲۹ ارد ۱۳۹۴

پرونده ویژه «کارنامه زمستانه»+ دانلود

پرونده حاضر به رصد حوزه‌های «علم و فناوری»، «صنعت، معدن و تجارت»، «کشاورزی»، «آموزش و پرورش» و «بهداشت و درمان» در فصل زمستان پرداخته است

۲ اسف ۱۳۹۳

پرونده ویژه «کارنامه پاییزه»+ دانلود

پایگاه خبری- تحلیلی عیارآنلاین در قالب سلسله گزارش‌هایی با عنوان «رصد عیار»، با تکیه بر ظرفیت دانشی نخبگانی خود و با رصد و پایش اظهارات، تصمیمات و عملکرد مسئولین در فصل پاییز، فعالیت آن‌ها را به منظور ارزیابی در اختیار مخاطبان خود قرار داده است.

۱۵ شهر ۱۳۹۳

پرونده ویژه:«عیار ۱۲ ماه تدبیر و امید»+ دانلود

روحانی در مقطعی رئیس‌جمهور ملت ایران شد که مشکلات جدی در اقتصاد کشور وجود داشت؛ حال سؤال این است که عملکرد دولت یازدهم در این یک سال چگونه بوده است؟

۹ تیر ۱۳۹۳

انتشار دومین گزارش «رصد عیار» در حوزه اقتصاد کلان

تجربه نشان داده است که اگر به‌صورت مستمر اجرایی شدن سیاست‌های کلی پایش و رصد نشود، به‌مرور زمان از اولویت اذهان تصمیم گیران و نخبگان جامعه دور شده است. بر همین اساس، عیارآنلاین تحولات مرتبط باسیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی در حوزه اقتصاد کلان را رصد کرده و در قالب دومین گزارش‌ «رصد عیار»، به اطلاع مخاطبان خود می رساند.

۲۲ ارد ۱۳۹۳

انتشار اولین گزارش «رصد عیار» در حوزه انرژی

تجربه نشان داده است که اگر به‌صورت مستمر اجرایی شدن سیاست‌های کلی پایش و رصد نشود، به‌مرور زمان از اولویت اذهان تصمیم گیران و نخبگان جامعه دور شده است. بر همین اساس، عیارآنلاین تلاش دارد تا تحولات مرتبط باسیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی را در حوزه های مختلف رصد کرده و در قالب گزارش‌های ۹۰ روزه با عنوان «رصد عیار»، به اطلاع مخاطبان خود برساند.