۲ مرد ۱۳۹۶

گزارش هم‌اندیشی توافقنامه زیست‌محیطی پاریس + دانلود

هم‌اندیشی تخصصی بررسی ابعاد موافقت‌نامه آب‌وهوایی پاریس روز سه‌شنبه، ۱۹ اردیبهشت‌ماه با حضور برخی از کارشناسان و دست‌اندرکاران این حوزه و به میزبانی پایگاه تحلیلی-خبری عیارآنلاین، برگزار شد.

۳ فرو ۱۳۹۶
ورود کارشناسی در انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم

طرح «آقای رئیس‌جمهور» تلاشی برای یک انتخاب آگاهانه

طرح «آقای رئیس‌جمهور» سه هدف مهم را دنبال می‌کند: اول؛ طرح مسائل مهم اقتصادی-اجتماعی در صحنه انتخابات و جلوگیری از به حاشیه رفتن آنها، دوم؛ کمک به افزایش شفافیت مواضع و وعده‌های نامزدهای ریاست جمهوری و سوم؛ کمک به انتخابی آگاهانه‌تر از سوی مردم. از همین رو «تلاشی برای یک انتخاب آگاهانه» شعار «آقای رئیس‌جمهور» انتخاب شده است.

۱ اسف ۱۳۹۵

معرفی کتاب: آیا علم ریشه در غرب دارد؟

می‌گویند تاریخ را فاتحان می‌نگارند اما این گفته چندان هم مصداق ندارد. اروپائیان قرنها جنگهای صلیبی را علیه مسلمانان به راه انداختند و غیر از اولین جنگ در بقیه جنگ‌ها شکست آشکاری خوردند اما در تاریخی که از این جنگ‌ها ثبت شد همیشه اروپا پیروز است. بعدها همین تاریخ عقاید مسلمانان را تحت تأثیر قرار داد، به طوری که اثرات آن تا به امروز باقی است.

۱۸ ارد ۱۳۹۵

نشریه نبض با ویژه‌نامه اقتصاد دانش‌آزاد منتشر شد

سیزدهمین شماره از نشریه نیض( نشریه بسیج دانشجویی دانشکده فنی دانشگاه تهران) منتشر شد. مهمترین مطالب این شماره عبارتند از: فنعت زیر ذره‌بین بازار  پسابرجام سنگ پیش‌پای اقتصاد مصاحبه ای متفاوت با مسئول اندیشکده مهاجر دانشگاه شریف، محمد حسین بادامچی برای دانلود نشریه روی عکس کلیک نمایید.

۱۴ بهم ۱۳۹۴

شماره جدید نشریه نامه اقتصاد منتشر شد+ دانلود

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان، شماره جدید نشریه داخلی نامه اقتصاد دانشگاه منتشر شد.

۲۸ آذر ۱۳۹۴

رشد جمعیت دانشجویی کشور ۵ برابر نرخ جهانی

معاون آموزشی وزیر علوم گفت: ما آمادگی داریم تا از نمایندگان انجمن های علمی فعال برای حضور در گروه های برنامه ریزی آموزش عالی و تدوین برنامه های درسی استفاده کنیم.

۵ آبا ۱۳۹۴

راه‌های بهبود فرآیند کار سازمانی را در «سرآمد» هفدهم ببینید+ دانلود

هفدهمین ماهنامه خبری، علمی، آموزشی و تحلیلی «سرآمد» در نخستین روزهای آبان ماه ۹۴ نسخه های تازه ای برای خیل نیروی جوان ایرانی پیچیده و راه هایی برای بهبود فرآیند کار در سازمان، پیش روی آنان گذاشته است. پرویز کرمی سردبیر ماهنامه، در نخستین گام؛ نکته کلیدی موفیت را یاددآوری کرده و در یادداشتی با عنوان «جوانان سعادتمند و پند پیر دانا» از اهمیت جوانان و جایگاه والای تجربه کهنسالی گفته است.

۵ آبا ۱۳۹۴
انتشار کتاب جدیدی درباره اهمیت و ضرورت و راهکارهای مبارزه با مفاسد اقتصادی

کاری باید کرد

کتاب «کاری باید کرد: مفاسد اقتصادی، خسارتها و چالشها» نوشته دکتر احسان بابایی از سوی دفتر نشر معارف منتشر شد.

۲۲ مهر ۱۳۹۴

شانزدهمین شماره ماهنامه «سرآمد» منتشر شد + دانلود

«سوال» همیشه یکی از ارکان پیشرفت است و هر چه علم و دانش در یک جامعه صاحب اهمیت بیشتری شود، سوالات بیشتری هم طرح می شوند و عده ای هم به دنبال پاسخ می روند و می یابند. اینگونه است که چرخ توسعه بر مدار درست خواهد چرخید. نشریه هایی همچون «سرآمد» نیز، پایگاه و جایگاهی برای طرح درست سوال و پاسخ درست به آنان هستند و کلیدی برای قفل هایی که با دست خالی باز نمی شوند.

۵ شهر ۱۳۹۴

شماره جدید ماه‌نامه «رشد معلم» منتشر شد + دانلود

ماه‌نامه آموزشی، تحلیلی و اطلاع‌ رسانی رشد معلم، مجله‌ای است که پژوهش‌ها، مطالعات و تجربه‌های زیسته صاحب‌نظران و معلمان درباره مسائل بنیادی، کاربردی و تحولات آموزش‌وپرورش را برای انجام بهتر فرایند یاددهی- یادگیری به معلمان و دانشجویان دانشگاه فرهنگیان ارائه می‌دهد.

۴ تیر ۱۳۹۴

رمزگشایی از معمای تحریم‌های مرتبط با موضوع هسته‌ای+ دانلود

فهوم تحریم‌های مرتبط با موضوع هسته‌ای از توافق ژنو وارد شد. در این توافق و در بخش مربوط به توافق نهایی گفته شد که در گام نهایی تحریم‌های مرتبط با موضوع هسته‌ای برداشته خواهد شد. این مفهوم از همان ابتدا با ابهاماتی همراه بوده است که تاکنون از سوی هیچ یک از طرفین مذاکرات برطرف نشده است. مهم‌ترین ابهام این است که کدام تحریم‌ها مرتبط با موضوع هسته‌ای است؟

۱۶ دی ۱۳۹۳

رهایی از سیطره‌ی اقتصاد با اقتصاد مقاومتی

هجدهمین شماره از مجله‌ی سوره اندیشه ویژه‌‌ی آذر و دی ماه ۹۳، حاوی یادداشت‌ها و گفتگوهایی پیرامون «رهایی از سیطره‌ی اقتصاد با اقتصاد مقاومتی» منتشر شد.

۱۶ شهر ۱۳۹۳

ماهنامه کارآمدی(۱۰)؛ ترانزیت بار از ایران و اقتصاد مقاومتی

شماره دهم از ماهنامه کارآمدی قرارگاه جهاد اقتصادی سازمان بسیج دانشجویی با موضوع اقتصاد “مقاومتی شش” منتشر شد.

۱۸ مرد ۱۳۹۳

ماهنامه کارآمدی (۹)، چگونه می توان بی نیاز از نفت شد

شماره هشتم از ماهنامه کارآمدی قرارگاه جهاد اقتصادی سازمان بسیج دانشجویی با موضوع اقتصاد “مقاومتی پنج” منتشر شد.

۱۵ تیر ۱۳۹۳

ماهنامه کارآمدی (۸)، برکات تحریم

شماره هشتم از ماهنامه کارآمدی قرارگاه جهاد اقتصادی سازمان بسیج دانشجویی با موضوع اقتصاد مقاومتی چهار منتشر شد.