۲ اردیبهشت ۱۳۹۶
مدیرکل روابط عمومی معاونت علمی خبرداد؛

عرضه حدود ۹ هزار محصول دانش بنیان در پنجمین دوره نمایشگاه ساخت ایران

پرویز کرمی با اشاره به ارائه هشت هزار و ۹۷۸ محصول در پنجمین دوره نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران که توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می‌شود گفت: خریداران هم اکنون می‌توانند از سایت جشنواره محصول مورد نظر را انتخاب کرده و در دوره برگزاری نمایشگاه فاکتور پیش فاکتور دریافت کنند.

۱۴ اسفند ۱۳۹۵

هم‌اندیشی شرکت‌های دانش بنیان ایرانی و مجارستانی برگزار شد

نشست هم اندیشی شرکت های دانش بنیان ایرانی و مجارستانی در بوداپست پایتخت مجارستان برگزار شد.

۱۰ اسفند ۱۳۹۵

ایران و اتریش ۵ قرارداد و تفاهم نامه همکاری در حوزه‌های مختلف علمی و فناوری امضا کردند

در دیدار معاون علمی‌وفناوری رییس‌جمهور و میتر لهنر معاون صدراعظم و وزیر علوم، تحقیقات و اقتصاد اتریش، ۵ قرارداد و تفاهم‌نامه همکاری در حوزه‌های مختلف علمی و فناوری به امضای طرفین رسید.

۱۲ دی ۱۳۹۵

حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان؛ هدف جشنواره ایران ساخت

دبیرکل جشنواره ایران ساخت گفت: این جشنواره با هدف حمایت از تولیدات شرکت های دانش بنیان و تجاری سازی محصولات برگزار می شود.

۱۴ آبان ۱۳۹۵

مشاور معاون علمی رئیس جمهور از کسب بازار هدف چین برای محصولات شرکت های دانش بنیان کشور خبر داد

مشاور معاون علمی و فناوری رییس جمهوری گفت: هدف اصلی سفر معاونت علمی کسب بازار هدف چین برای محصولات شرکت های دانش بنیان ایران بود.

۱۱ آبان ۱۳۹۵

دبیر کل جشنواره «ایران ساخت»: هدف اصلی جشنواره معرفی و فرهنگ سازی در زمینه کالاهای دانش بنیان است

رنامه چرخ، میزبان دبیر کل جشنواره ملی، فرهنگی و هنری «ایران ساخت» شد.

۹ آبان ۱۳۹۵

دبیرکل جشنواره ملی فرهنگی و هنری «ایران‌ساخت»: گفتمان‌سازی جشنواره «ایران‌ساخت» برای کمک به فعالان داخلی اقتصاد دانش بنیان

دبیرکل جشنواره ملی فرهنگی و هنری «ایران‌ساخت» گفت: جشنواره ایران‌ساخت، جریان سازی و تولید محتوا در حمایت از تولید ایرانی را دنبال می‌کند و بر همین اساس «فناوری ایرانی کسب و کار ایرانی» شعار و راهبرد اصلی این جشنواره است.

۲۹ شهریور ۱۳۹۵

“عزم جدی برای حمایت فرهنگی و رسانه ای از تولیدات دانش بنیان ایرانی “

نشست هفتگی اتاق فکر ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی با محوریت بررسی برنامه های اجرایی و فراخوان جشنواره ملی فرهنگی هنری «ایران ساخت» با حضور اعضا برگزار شد.

۱۸ مرداد ۱۳۹۵

رونق تحقیق و پژوهش در دانشگاه‌ها در گرو تقویت تولید داخلی

دبیر ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش بنیان در یادداشتی عنوان کرد: تا زمانی‌ که تولید داخلی رونق نگیرد، اوضاع دانشگاه‌ها و تحقیق و پژوهش آنها رونق نمی‌گیرد و مشکلات اقتصادی نیز حل نمی‌شود.

۱۳ تیر ۱۳۹۵

ایران در رتبه نخست علمی هوافضا در خاورمیانه قرار دارد

مشاور معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری اظهار کرد : بر اساس گزارش سایت نظام رتبه بندی علمی سایماگو(SCImago)دانشگاه گرانادا اسپانیا ؛ ایران در رتبه نخست علمی هوافضا در خاورمیانه و رتبه یازدهم در جهان قرار دارد.

۹ تیر ۱۳۹۵

هم افزایی توسعه علم و فناوری هدف اصلی جشنواره ایران ساخت

دبیر کل جشنواره فرهنگی ایران ساخت گفت:جشنواره ایران ساخت با هدف هم افزایی علم و فناوری شرکت های دانش بنیان صورت می گیرد.

۱۰ خرداد ۱۳۹۵

ستاری به منظور شرکت در سومین نشست کمیسیون عالی همکاری های فناوری ایران و روسیه عازم مسکو شد

معاون علمی و فناوری رییس جمهوری اسلامی ایران در راس هیئتی عالیرتبه، امروز (دوشنبه) عازم مسکو پایتخت فدراسیون روسیه شد تا در سومین نشست کمیسیون عالی همکاری های فناوری ایران و روسیه شرکت کند.

۸ خرداد ۱۳۹۵

کرمی: می توان دستاورد اینوتکس ۲۰۱۶ را ارتباط بیشتر با شرکت های دانش بنیان خارجی دانست

پنجمین نمایشگاه بین المللی فناوری و نوآوری (اینوتکس ۲۰۱۶) که با هدف بسترسازی برای تعریف همکاری‌های فناورانه بین‌المللی در حالی به پایان رسید که می توان دستاورد آن را آشنایی هر چه بیشتر شرکت ها و میهمانان و فناوران خارجی با همتایان ایرانی و محصولات دانش بنیان ساخت ایران و اشتیاق شرکت های دانش بنیان خارجی برای ارتباط بیشتر با همتایان ایرانی خود دانست.

۵ خرداد ۱۳۹۵

مشارکت ۷۵ شرکت در چهارمین دوره جایزه ملی مدیریت فناوری و نوآوری

دبیر ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی گفت: با توجه به ارتقاء توان فناوری و نوآوری در اقتصاد دانش بنیان و لزوم استقرار نظام مدیریت فناوری و نوآوری در شرکت‌های ایرانی، چهارمین دوره جایزه ملی مدیریت فناوری و نوآوری با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می شود.

۹ اسفند ۱۳۹۴

انعقاد تفاهم‌نامه‌ای برای استفاده از موتورسیکلت‌های برقی در اصفهان

به منظور بهره‌گیری از موتورسیکلت‌های برقی در شهر اصفهان، تفاهم‌نامه همکاری میان معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری و شهرداری اصفهان به امضا رسید.