۶ مرد ۱۳۹۷
عضو کمیسیون صنایع مجلس در تشریح علت طرح سوال از وزیر راه مطرح کرد:

وزارت راه و شهرسازی از ریل ملی تولید شده حمایت نمی‌کند

قاضی‌پور پیرامون طرح سوال خود از وزیر راه و شهرسازی گفت: سوال بنده از وزیر محترم راه و شهرسازی این خواهد بود که چرا با وجود تولید ریل ملی توسط شرکت ذوب آهن اصفهان از تولید ریل داخلی حمایت نمی‌کند. وزارت راه و شهرسازی باید نیاز خود به ریل را به صورت صد درصدی از شرکت ذوب آهن اصفهان تامین کند.

۷ تیر ۱۳۹۷
عضو کمیسیون صنایع و معادن در گفت‌وگو با عیارآنلاین:

آبخیزداری موضوعی مغفول در لایحه حفاظت از خاک

قاضی پور با بیان اینکه لایحه حفاظت از خاک دارای ایرادات زیادی است گفت: ازجمله مهم‌ترین ارکان جلوگیری از تخریب و نابودی خاک انجام فعالیت‌های آبخیزداری و آبخوان‌داری است که در لایحه دولت به آن پرداخته نشده است. عدم پرداختن به موضوع آب علی‌رغم اهمیت آن در حفاظت از خاک از دیگر نقاط ضعف لایحه دولت است.

۲۸ خرد ۱۳۹۷

باید درآمدهای تامین اجتماعی از محل حق بیمه‌ها را حفظ کنیم

یک عضو کمیسیون حمایت از تولید ملی مجلس با حمایت از متنی که به عنوان مصوبه این کمیسیون از طرح اصلاح قانون حداکثر استفاده از تولید داخل منتشر شده است گفت: نمی‌توانیم درآمدهای تامین اجتماعی را قطع کنیم.

۲۳ ارد ۱۳۹۷

درخواست نمایندگان از لاریجانی برای رأی‌گیری علنی درباره لایحه مبارزه با پولشویی+متن

نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی از درخواست تعدادی از نمایندگان از رئیس مجلس برای رأی‌گیری علنی درخصوص مواد باقی مانده از لایحه اصلاح قانون مبارزه با پولشویی در صحن علنی مجلس خبر داد.

۱۰ ارد ۱۳۹۷
نماینده مردم ارومیه:

تعیین سقف پرداخت برای دفترچه‌های بیمه طرحی نامبارک است

نماینده مردم ارومیه در مجلس گفت: تعیین سقف پرداخت برای دفترچه‌های بیمه و بیمارستان‌ها یک طرح نامبارک برای بیمارستان‌ها بوده که در قالب طرح تحول سلامت اجرا می‌شود.

۲۳ اسف ۱۳۹۶
نماینده مردم ارومیه:

وزارتخانه جهاد کشاورزی به وزارتخانه زمین‌خواری تبدیل شده است

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به اینکه وزارت جهاد کشاورزی، وزارتخانه زمین خواری شده است، گفت: قیمت خرید تضمینی گندم پس از گذشت ۶ ماه نیمه دوم سال هنوز اعلام نشده است.

۲ اسف ۱۳۹۶
سخنگوی کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس:

داروی بی‌کیفیت به‌صورت گسترده‌ای از کلمبیا و آرژانتین وارد می‌شود

سخنگوی کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس، با انتقاد از نفوذ دلالان در حوزه دارو، بر ضرورت تسریع روند ممانعت از واردات داروهای بی‌کیفیت و گران به کشور در جهت حمایت از تولیدکنندگان داخلی تاکید کرد.

۱۱ بهم ۱۳۹۶
عضو کمیسیون صنایع‌ و معادن:

اخباری داریم که نشان می‌دهد به جای صادرات شن و ماسه خاک کشاورزی صادر می‌شود

رئیس کمیته تحقیق و تفحص از عملکرد وزارت صنعت، معدن و تجارت در بخش معدن تاکید کرد: تخلفات بسیاری در حوزه معدن رخ داده است که این تخلفات را به اطلاع وزیر، معاون اول رئیس جمهور و قاضی سراج رسانده ایم.

۲۷ دی ۱۳۹۶
عضو کمیسیون صنایع در گفت‌وگو با عیارآنلاین خبر داد:

سؤال از وزرای راه و صنعت در خصوص عدم تولید ریل ملی

قاضی‌پور با بیان اینکه در ذوب آهن اصفهان امکان تولید ریل ملی با استاندارد‌های جهانی وجود دارد گفت: علی‌رغم امکان تولید ریل در کشور، متاسفانه شاهد واردات آن از کشورهای خارجی هستیم. با توجه به نیاز فراوان ریل در کشور جهت توسعه شبکه ریلی و تحقق هدف‌گذاری‌های برنامه ششم توسعه، قطعا این موضوع را در اولویت قرار می‌دهیم و در این راستا از وزیر راه‌وشهرسازی و صنعت سئوال خواهیم کرد.

۱ مهر ۱۳۹۶
نماینده مجلس:

حذف برچسب قیمت محصولات غذایی باعث آسیب‌پذیری دهک‌های پایین می‌شود

عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی گفت: با حذف برچسب قیمت محصولات غذایی دهک‌های پایین جامعه آسیب می‌بینند.

۱۳ شهر ۱۳۹۶
عضو کمیسیون صنایع در گفتگو با عیارآنلاین عنوان کرد:

واردات ریل کهنه از چین و هند با وجود توان تولید داخلی

قاضی‌پور با اشاره به تأخیر در تولید ریل ملی و واگن داخلی، گفت: دلیل این وقفه هم مشخص نیست ولی این بهانه قابل‌قبولی نیست که به‌اندازه چند سال مصرفی از کشورهای هند و چین ریل کهنه و زنگ‌زده، خریداری شود.

۸ شهر ۱۳۹۶

عضو کمیسیون صنایع: مخالف خروج پراید از خط تولید هستم

خانه ملت به نقل از نادر قاضی پور نوشت: نباید پراید را از خط تولید خارج کرد من مخالف ۱۰۰درصد خروج پراید از خط تولید هستیم، اگر قرار است پراید از رده خارج شود باید یک جایگزین با قیمت پایین برای آن انتخاب شود.

۵ شهر ۱۳۹۶
سخنگوی کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس:

با عدم درج قیمت بر بسته بندی، نظارت سازمان‌های نظارتی مبهم خواهد بود

سخنگوی کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس، گفت:اگر برچسب قیمت از روی کالاها برداشته شود، تعزیرات حکومتی و سازمان بازرسی بر چه مبنایی می توانند بر بازار نظارت کنند.

۲۲ مرد ۱۳۹۶

وزیر پیشنهادی صنعت: در استفاده از شرکت‌های دانش‌بنیان دچار عقب ماندگی تاریخی هستیم

وزیر پیشنهادی وزارت صنعت، معدن و تجارت، گفت:امروز در زمینه استفاده از شرکت های دانش بنیان دچار یک عقب ماندگی تاریخی هستیم که باید به سمت رفع آن حرکت کنیم.

۲۱ مرد ۱۳۹۶
عضو کمیسیون صنایع و معادن:

حضور شریعتمداری در وزارت صنعت، معدن و تجارت به حل مشکلات تولیدکنندگان کمک خواهد کرد

عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه معرفی محمد شریعتمداری برای سکانداری وزارت صنعت، معدن و تجارت می تواند باعث تقویت اشتغال و تولید ملی شود، گفت: حضور شریعمتداری در وزارت صنعت به حل مشکلات تولیدکنندگان کمک خواهد کرد.