۲۳ اسف ۱۳۹۶
نماینده مردم ارومیه:

وزارتخانه جهاد کشاورزی به وزارتخانه زمین‌خواری تبدیل شده است

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به اینکه وزارت جهاد کشاورزی، وزارتخانه زمین خواری شده است، گفت: قیمت خرید تضمینی گندم پس از گذشت ۶ ماه نیمه دوم سال هنوز اعلام نشده است.

۲ اسف ۱۳۹۶
سخنگوی کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس:

داروی بی‌کیفیت به‌صورت گسترده‌ای از کلمبیا و آرژانتین وارد می‌شود

سخنگوی کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس، با انتقاد از نفوذ دلالان در حوزه دارو، بر ضرورت تسریع روند ممانعت از واردات داروهای بی‌کیفیت و گران به کشور در جهت حمایت از تولیدکنندگان داخلی تاکید کرد.

۱۱ بهم ۱۳۹۶
عضو کمیسیون صنایع‌ و معادن:

اخباری داریم که نشان می‌دهد به جای صادرات شن و ماسه خاک کشاورزی صادر می‌شود

رئیس کمیته تحقیق و تفحص از عملکرد وزارت صنعت، معدن و تجارت در بخش معدن تاکید کرد: تخلفات بسیاری در حوزه معدن رخ داده است که این تخلفات را به اطلاع وزیر، معاون اول رئیس جمهور و قاضی سراج رسانده ایم.

۲۷ دی ۱۳۹۶
عضو کمیسیون صنایع در گفت‌وگو با عیارآنلاین خبر داد:

سؤال از وزرای راه و صنعت در خصوص عدم تولید ریل ملی

قاضی‌پور با بیان اینکه در ذوب آهن اصفهان امکان تولید ریل ملی با استاندارد‌های جهانی وجود دارد گفت: علی‌رغم امکان تولید ریل در کشور، متاسفانه شاهد واردات آن از کشورهای خارجی هستیم. با توجه به نیاز فراوان ریل در کشور جهت توسعه شبکه ریلی و تحقق هدف‌گذاری‌های برنامه ششم توسعه، قطعا این موضوع را در اولویت قرار می‌دهیم و در این راستا از وزیر راه‌وشهرسازی و صنعت سئوال خواهیم کرد.

۱ مهر ۱۳۹۶
نماینده مجلس:

حذف برچسب قیمت محصولات غذایی باعث آسیب‌پذیری دهک‌های پایین می‌شود

عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی گفت: با حذف برچسب قیمت محصولات غذایی دهک‌های پایین جامعه آسیب می‌بینند.

۱۳ شهر ۱۳۹۶
عضو کمیسیون صنایع در گفتگو با عیارآنلاین عنوان کرد:

واردات ریل کهنه از چین و هند با وجود توان تولید داخلی

قاضی‌پور با اشاره به تأخیر در تولید ریل ملی و واگن داخلی، گفت: دلیل این وقفه هم مشخص نیست ولی این بهانه قابل‌قبولی نیست که به‌اندازه چند سال مصرفی از کشورهای هند و چین ریل کهنه و زنگ‌زده، خریداری شود.

۸ شهر ۱۳۹۶

عضو کمیسیون صنایع: مخالف خروج پراید از خط تولید هستم

خانه ملت به نقل از نادر قاضی پور نوشت: نباید پراید را از خط تولید خارج کرد من مخالف ۱۰۰درصد خروج پراید از خط تولید هستیم، اگر قرار است پراید از رده خارج شود باید یک جایگزین با قیمت پایین برای آن انتخاب شود.

۵ شهر ۱۳۹۶
سخنگوی کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس:

با عدم درج قیمت بر بسته بندی، نظارت سازمان‌های نظارتی مبهم خواهد بود

سخنگوی کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس، گفت:اگر برچسب قیمت از روی کالاها برداشته شود، تعزیرات حکومتی و سازمان بازرسی بر چه مبنایی می توانند بر بازار نظارت کنند.

۲۲ مرد ۱۳۹۶

وزیر پیشنهادی صنعت: در استفاده از شرکت‌های دانش‌بنیان دچار عقب ماندگی تاریخی هستیم

وزیر پیشنهادی وزارت صنعت، معدن و تجارت، گفت:امروز در زمینه استفاده از شرکت های دانش بنیان دچار یک عقب ماندگی تاریخی هستیم که باید به سمت رفع آن حرکت کنیم.

۲۱ مرد ۱۳۹۶
عضو کمیسیون صنایع و معادن:

حضور شریعتمداری در وزارت صنعت، معدن و تجارت به حل مشکلات تولیدکنندگان کمک خواهد کرد

عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه معرفی محمد شریعتمداری برای سکانداری وزارت صنعت، معدن و تجارت می تواند باعث تقویت اشتغال و تولید ملی شود، گفت: حضور شریعمتداری در وزارت صنعت به حل مشکلات تولیدکنندگان کمک خواهد کرد.

۱۵ تیر ۱۳۹۶
عضو کمیسیون صنایع مجلس در گفتگو با عیارآنلاین:

اختصاص بخشی از اعتبارات لایحه ۱٫۵ میلیارد به مسکن روستایی را پیگیری خواهم کرد

قاضی‌پور گفت: مسکن روستایی هم سرمایه‌گذاری پایدار تلقی می‌شود و هم از مهاجرت روستاییان جلوگیری می‌کند. موافق اختصاص بخشی از اعتبارات لایحه ۱٫۵ میلیارد دلار به مسکن روستایی هستم و قطعاً این موضوع را در ادامه بررسی لایحه دولت پیگیری خواهم کرد.

۱۳ تیر ۱۳۹۶
عضو کمیسیون صنایع و معادن:

برای لایحه تفکیک وزارتخانه‌ها به دوسوم رای نمایندگان نیاز است

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه تفکیک وزارتخانه ها با قانون برنامه ششم مغایرت دارد، گفت: برای تصویب این لایحه به دوسوم رأی نمایندگان احتیاج است.

۱۲ تیر ۱۳۹۶
نماینده مجلس:

با هر گونه طرح نکاشت در استان آذربایجان غربی بدون شغل جایگزین مستمر دائمی، مخالف هستیم

نماینده ارومیه در مجلس،گفت:ما با هر گونه طرح نکاشت در استان آذربایجان غربی بدون شغل جایگزین مستمر دائمی، صد در صد مخالف هستیم.

۱۱ تیر ۱۳۹۶
عضو کمیسیون صنایع:

افزایش واردات جهت افزایش رقابت پذیری، بهانه‌ای برای واردات است

عضو کمیسیون صنایع و معادن گفت: دولت باید ممنوعیت استفاده از کالاهای وارداتی که مشابه آن در کشور تولید می‌شود را به دستگاهای دولتی و شبه دولتی ابلاغ کند .

۲۲ خرد ۱۳۹۶
گزارش یک نیم‌روز مجلس از لایحه تفکیک سه وزارتخانه:

از فلج شدن تولید ملی تا بازگشت به عقب

در جلسه بررسی لایحه تفکیک سه وزارتخانه، نمایندگان بحث‎های مهمی درباره اثرات این تفکیک بر تولیدملی، واردات، رکود مسکن، مشکلات جوانان و.. بیان کردند که نهایتاً دوفوریت لایحه رأی نیاورد و نمایندگان به یک‌فوریت آن رأی مثبت دادند.