۱۸ مهر ۱۳۹۴
معاون آموزشی دانشگاه فرهنگیان اعلام کرد

جزئیات دوره آموزشی پذیرفته‌شدگان نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش/ آغاز کلاس‌ها از اوایل آذر ماه

معاون آموزشی دانشگاه فرهنگیان به تشریح جزئیات دوره آموزشی پذیرفته‌شدگان نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش پرداخت و گفت: پیش‌بینی کرده‌ایم که کلاس‌های درس از اوایل آذر ماه آغاز شود.

۱۰ مرداد ۱۳۹۴

احتمال دومرحله‌ای بودن استخدام آموزش و پرورش

معاون دانشگاه فرهنگیان با اشاره به احتمال دومرحله‌ای شدن آزمون استخدامی آموزش و پرورش گفت: پذیرفته شدگان در آزمون استخدامی یک سال در دانشگاه فرهنگیان آموزش می‌بینند و پس از اخذ گواهینامه معلمی به آموزش و پرورش راه می‌یابند.

۱۷ خرداد ۱۳۹۴
دکتر موسی پور

ماموریت تمام وقت دبیران دارای مدرک تحصیلی دکترای تخصصی

ما از اکنون در تلاشیم با کسب مجوز برای اجرای برخی برنامه­ ها از هیات امنای محترم دانشگاه، شرایط را برای اجرای بهتر منشور کیفیت فراهم کنیم. یکی از این برنامه­ ها، انعقاد قرارداد نیمه­ وقت با اعضای هیات علمی دارای مراتب دانشیار و استاد دانشگاههای دولتی است. این برنامه می­تواند به منزله خون تازه عمل کند و علاوه بر ارائه دروس برای دانشجومعلمان، فرصت آموزشی برای استادیاران جوان دانشگاه باشد. این نوعی همکاری برای انتقال تجربه است از دانشگاههای کشور است.

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴

اخذ مجوز ۹ رشته جدید در مقطع کارشناسی ارشد/ جذب ۲۵۵ نفر از میان فرهنگیان شاغل رسمی و پیمانی

معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه فرهنگیان از اخذ مجوز ۹ رشته در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه فرهنگیان خبر داد.

۱ اردیبهشت ۱۳۹۴
بیست و یکمین خبرنامه پـــُـرسا

خبرنامه پرسا: افزایش حقوق معلمان با طعم رتبه‌بندی!

معاون شورای عالی آموزش‌وپرورش، از گره زدن طرح رتبه‌بندی با افزایش حقوق فرهنگیان انتقاد و تأکید نمود که هدف اصلی رتبه‌بندی افزایش حقوق نیست. برای برطرف شدن نیازهای معلمان، ابتدا باید از حداقل حقوق متناسب با شأن خود بهره‌مند شوند.

۲۳ فروردین ۱۳۹۴

آخرین جزییات از شرایط برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش

معاون دانشگاه فرهنگیان گفت: تیمی از متخصصان در حال تدوین دوره آموزشی یک‌ساله به‌منظور جذب فارغ‌التحصیلان سایر دانشگاه‌ها هستند و تا مهر شرایط لازم برای تربیت ۵هزار نیروی انسانی مورد نیاز آموزش و پرورش عملیاتی خواهد شد.

۴ اسفند ۱۳۹۳

دانشگاه فرهنگیان باید همه برنامه­ های دوره کارشناسی پیوسته را بازنگری کند

دانشگاه باید همه برنامه­ های دوره کارشناسی پیوسته را بازنگری کند. اکنون هم این اقدام در حال انجام است. از ابتدای تیرماه سال جاری شانزده کارگروه برای بازنگری برنامه­ های درسی تشکیل شده است که متشکل از مدرسان و اعضای هیات علمی دانشگاه و اعضای هیات علمی سایر دانشگاه ها هستند.