۳ مهر ۱۳۹۵
رئیس سازمان حفظ نباتات کشور:

فرمایشات رهبر معظم انقلاب منجر به ایجاد نهضت مبارزه با قاچاق میوه شد

رئیس سازمان حفظ نباتات کشور با بیان اینکه طبق فرمایشات رهبر معظم انقلاب باید میوه‌های قاچاق را مانند کالاهای قاچاق آتش زد گفت: بعد از فرمایشات معظم له، نهضت مبازره با میوه قاچاق شکل‌گرفته و ورود آن به کشور کاهش‌یافته است.

۳ مهر ۱۳۹۵
رئیس سازمان حفظ نباتات کشور:

وزارت بهداشت قانون نظارت بر سلامت محصولات کشاورزی را ۴۹ سال روی زمین گذاشته

رئیس سازمان حفظ نباتات کشور گفت: ۴۹ سال است که مسئولیت بررسی سلامت محصولات کشاورزی بر عهده بهداری‌ها و در زمان حاضر بر عهده وزارت بهداشت گذاشته ‌شده اما این قانون روی زمین‌مانده است.

۲۲ دی ۱۳۹۴

سهم بخش تولید غذا از بودجه سلامت صفر است/ ایمنی غذایی از مزرعه تا سفره باید دیده شود

رئیس سازمان حفظ نباتات با بیان اینکه،در مورد باقی‌مانده سموم در محصولات تازه‌خوری دغدغه دارند، گفت: در ایران به ازای هر هکتار ۵۵۰ تا ۷۰۰ گرم سم استفاده می‌شود در حالی که در دنیا به طور متوسط مصرف سم در هکتار هزار گرم است.

۳۰ آبان ۱۳۹۴

دولت بخواهد، می تواند یکروزه پرونده قاچاق میوه را ببندد

شادلو افزود: دولت اگر بخواهد یکروزه می‌تواند پرونده قاچاق میوه را برای همیشه ببندد/ برخی اقدام به واردات میوه کرده و پس از تغییر بسته‌بندی به‌عنوان میوه‌های ایرانی مرجوعی آنها را روانه بازار داخلی می‌کنند

۲۷ مهر ۱۳۹۴

گمرک در رابطه واردات بی‌مجوز گندم از کشورهای ممنوعه پاسخگو باشد

رییس سازمان حفظ نباتات گفت: هیچ مجوزی برای واردات گندم از کشورهای ممنوعه و مشکوک به بیماری «سیاهک ناقص گندم» صادر نشده است و گمرک باید در زمینه‌ واردات گندم از کشورهایی مانند هند، چین و ترکیه که در فهرست ممنوعیت واردات این محصول بودند، پاسخگو باشد.

۲۷ مهر ۱۳۹۴

اعتراض به نوع سیاست حمایتی سازمان حفظ نباتات از تولیدات ارگانیک

انجمن ارگانیک ایران با ارسال نامه‌ای به رئیس سازمان حفظ نباتات جهاد کشاورزی نسبت به تکذیب مخالفت این سازمان با محصولات تراریخته و درج لوگوی این سازمان در پوستر همایش ارگانیک واکنش نشان داد.

۲۶ مهر ۱۳۹۴

اعتراض به نوع سیاست حمایتی سازمان حفظ نباتات از تولیدات ارگانیک

انجمن ارگانیک ایران با ارسال نامه‌ای به رئیس سازمان حفظ نباتات جهاد کشاورزی نسبت به تکذیب مخالفت این سازمان با محصولات تراریخته و درج لوگوی این سازمان در پوستر همایش ارگانیک واکنش نشان داد.

۲ مهر ۱۳۹۴

مصرف سموم بخش کشاورزی در ایران درحد مجاز است

از آنجا که هشت درصد سموم مصرفی کشور پرخطر بوده و به‌عنوان جونده‌کش مورد استفاده قرار می‌گیرد، بنابراین نگرانی در مصرف محصولات کشاورزی وجود ندارد.

۳۱ شهریور ۱۳۹۴
رئیس سازمان حفظ نباتات مُهر سکوت را شکست

جلوی واردات پیله‌وری میوه باید گرفته شود /فاجعه قحطی با ورود آفت ویرانگر “استریگا”

رییس سازمان حفظ نباتات با بیان اینکه یکی از شاخه‌های بیوتروریسم قاچاق میوه است، به بیان ناگفته‌هایی از قاچاق میوه پرداخت و نسبت به فاجعه “قحطی” با ورود آفت ویرانگر “استریگا”ی غلات هشدار داد.

۸ شهریور ۱۳۹۴

واکنش سازمان حفظ نباتات به شعار پوستر همایش محصولات ارگانیک

سازمان حفظ نباتات کشور در نامه‌ای، اعتراض خود را به درج لوگوی این سازمان در پوستر سومین همایش بین المللی توسعه تجارت و بازار محصولات ارگانیک اعلام کرد.

۲ مهر ۱۳۹۳
رئیس سازمان حفظ نباتات خبر داد

خرید ۷ میلیون تن گندم با کمترین سن زدگی/پیگیری کشاورزی پایدار در وزارت جهاد کشاورزی

رئیس سازمان حفظ نباتات گفت: نتیجه عملکرد شبکه حفظ نباتات در سال زراعی گذشته خرید ۷ میلیون تن گندم با کمترین میزان سن زدگی بوده است.