۱۹ آبان ۱۳۹۴
برخوردار عنوان کرد

به جای ارائه تسهیلات خرید، پروژه‌های عمرانی فعال می‌شد

مدیر عامل شرکت دخانیات معتقد است سیاست‌های جدید اقتصادی برای خروج از رکود و ایجاد رونق اقتصادی که با شتاب درحال انجام است، بهتر بود پولی که برای این سیاست‌ها در نظر گرفته شده به سمت پروژه‌های عمرانی می‌رفت.

۳۱ شهریور ۱۳۹۴

همکاری های ایران و آلمان در حوزه دخانیات توسعه می یابد

در دیدار مدیرعامل شرکت دخانیات ایران با مدیر منطقه ای کمپانی هائونی آلمان، توسعه همکاری های متقابل ایران و آلمان در حوزه دخانیات مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

۲۸ تیر ۱۳۹۴
ارسال به دوستان رئیس مجمع واردات اتاق و مدیرعامل دخانیات

دو سوم سیگار مصرفی کشور قاچاق است/ مجوز واردات رسمی صادر شود

رئیس مجمع واردات اتاق بازرگانی و مدیرعامل دخانیات با اشاره به اینکه از۶۰ میلیارد نخ سیگار مصرفی کشور ۴۰ میلیارد از طریق قاچاق تامین می‌شود، گفت: راه حل صدور مجوز برای واردات رسمی است.

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴

سازمان توسعه و تجارت مایل است واردات افزایش پیدا کند!

محمدحسین برخوردار در گفتگو با «نسیم» افزود: سازمان توسعه و تجارت مایل است واردات افزایش پیدا کند؛ عده‌ای با فرهنگ‌سازی غلط خرید کالای خارجی را به مردم تحمیل کرده‌اند

۴ بهمن ۱۳۹۳

آب‌پنیر و آدامس به جای نساجی و موتور صنعتی!

لیست کالاهای مشمول تعرفه ترجیحی با ترکیه، یادآور قرارداد ترکمنچای است. دراین لیست محصولاتی نظیر:بادبادک ، آدامس، آب پنیر ، انجیر و تخم پرندگان ازطرف ایران ومحصولاتی نظیر:منسوجات نساجی، انواع پیچ ، صفحات آلومینیوم، موتورهای صنعتی و انواع مبلمان از طرف ترکیه قرارداد شده است.

۲۴ دی ۱۳۹۳
رئیس مجمع عالی واردات:

کمبود درآمد معضل دولت بزرگ ایران است/ کل درآمد نفت صرف پرداخت حقوق کارمندان می‌شود

رئیس مجمع عالی واردات گفت: اندازه دولت ایران ۵ برابر استاندارد است و باید راهی برای کسب درآمد پیدا کند. امسال ایران باید با فروش یک میلیون بشکه نفت ۷۴ هزار میلیارد تومان حاصل کند تا حقوق کارمندان دولت و بازنشستگان را بپردازد.

۲۰ آبان ۱۳۹۳

قوانین اقتصادی کشور واردات‌محور است/ واردات سالانه ۱۲ میلیارد دلار کالای اساسی کشاورزی

رئیس مجمع عالی واردات گفت: از آنجایی که کشور عمدتاً واردکننده بوده، قوانین جاری و آموزش‌های انجام‌شده هم بیشتر براساس واردات صورت گرفته است.

۱۷ آبان ۱۳۹۳

کیفیت کالاهای وارداتی رو به بهبود است

رییس مجمع واردات گفت: کیفیت کالاهای وارداتی در برهه‌های زمانی مختلف در نوسان بوده است اما در شرایط فعلی کیفیت کالاهای واردات رو به بهبود است.

۲۶ شهریور ۱۳۹۳

رونق خرید خارجی‌ها از ایران/ خارجیان دنبال جایگاه جدید در بازار کشورمان می‌گردند

عضوهیئت رئیسه اتاق بازرگانی و صنایع و معادن تهران با بیان اینکه خرید خارجی‌ها از ایران رونق گرفته و نگرانی‌های گذشته نسبت به انجام معامله با ایران در آنها به چشم نمی‌خورد، گفت: سیگنال‌هایی که از طرف‌های خارجی دریافت می‌شود، به وضوح بیانگر آن است که در آینده نزدیک، تحریم‌ها به تدریج سبک‌ تر خواهند شد و به همین جهت شرکت‌های خارجی به دنبال بازتعریف جایگاه خود در بازار ایران هستند.