۸ خرداد ۱۳۹۷

تمایل کشورهای عربی به خرید گوشت ایرانی به قاچاق دام دامن زد

رئیس ­اتحادیه فروشندگان گوشت گوسفندی گفت: نوسانات قیمت ارز در کشور و تمایل خرید گوسفند سفید ایرانی در کشورهای عربی همسایه سبب ایجاد انگیزه برای سودجویان و خروج غیر قانونی دام از کشور شده است.

۲۸ فروردین ۱۳۹۷
رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی:

به دلیل کمبود دام و افزایش قیمت، باید صدور مجوز صادرات متوقف شود

رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی با بیان اینکه قیمت هر کیلوگرم شقه بدون دنبه با افزایش مجدد در تهران به ۴۹ هزار تومان برای مصرف‌کننده رسیده است، خواستار رسیدگی فوری به این مساله شد.

۲۴ بهمن ۱۳۹۶
رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی:

باتوجه به افزایش تقاضای گوشت و نوسانات ارزی نمی‌توان انتظار کاهش قیمت را داشت

ملکی گفت: میزان واردات گوشت تا حدی کاهش یافته که دولت به منظور جلوگیری از التهاب بازار، یارانه‌ای برای واردکنندگان در نظر گرفته است.

۷ آبان ۱۳۹۶
رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی:

ممنوعیت ذبح بره ماده در کشتارگاه‌ها، تأثیر قابل‌توجهی در قیمت گوشت گوسفند در بازار نداشته است

رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی از ثبات قیمت گوشت قرمز در بازار خرده فروشی خبر داد.

۲۴ مهر ۱۳۹۶
رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی:

سرانه جمعیت دامی ما نسبت به رشد جمعیت پس از انقلاب رشد نکرده و ما کمبود دام داریم

ملکی: سرانه جمعیت دامی ما نسبت به رشد جمعیت پس از انقلاب رشد نکرده و ما کمبود دام داریم، در نتیجه این موضوع سبب می‌شود قیمت گوشت رشد فزاینده‌ای داشته باشد. مسئولان وزارت جهاد و شرکت پشتیبانی امور دام بر این باورند که واردات گوشت تازه باید ادامه یابد تا بتوانیم شاهد ثبات قیمت این محصول در بازار باشیم.

۲ مهر ۱۳۹۶
رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی:

گوشت در ایام محرم،به اندازه کافی عرضه می‌شود

ملکی: نمی توانیم انتظار داشته باشیم در این ایام قیمت گوشت کاهش پیدا کند اما عرضه به اندازه کافی است و هیچ مشکلی در این زمینه نداریم. میزان واردات افزایش خاصی نداشته و گوشت به میزانی که نیاز هست وارد می شود.

۱۹ شهریور ۱۳۹۶
رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی:

بازار فروش گوشت طی روزهای اخیر بسیار راکد است

رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی با اشاره به کمبود دام در کشور گفت: عرضه گوشت های وارداتی چندان در قیمت محصول داخل تاثیر نگذاشته و دامداران داخلی، انگیزه چندانی برای عرضه با سرعت دام هایشان به بازار ندارند.

۲۶ مرداد ۱۳۹۶
رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی در گفتگو با عیارآنلاین:

گوشت گرم استرالیایی با قیمت ۳۳ هزار تومان عرضه خواهد شد

ملکی در خصوص توزیع گوشت گوسفندی گفت: از ۲۰ مردادماه عرضه گوشت استرالیایی در میادین توزیع شروع‌شده است و ما تمام مراکز فروش را ملزم کرده‌ایم که این گوشت را به‌صورت تک‌نرخی و باقیمت ۳۳ هزار تومان به دست مشتریان برساند.

۱۷ مرداد ۱۳۹۶
رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی:

میزان واردات و توزیع گوشت استرالیایی افزایش یافته است

ملکی: خوشبختانه اخیرا به میزان زیادی گوشت استرالیایی وارد کشور شده که امیدوار هستیم با توجه به این مساله افزایش قیمتی نداشته باشیم. الان میزان واردات افزایش یافته چراکه گوشت استرالیایی مرغوب تر از نوع آسیای میانه آن است.

۷ مرداد ۱۳۹۶
رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی:

عدم عرضه روان دام به میادین یکی از دلایل افزایش قیمت گوشت قرمز است

برخی از مسئولان نرخ ۴۰ هزار تومانی گوشت را منطقی می دانند و معتقدند که علی رغم تلاش های دولت مبنی بر بهبود اوضاع مردم منتظر ارزانی گوشت نباشند.

۳ مرداد ۱۳۹۶

مذاکره با کشورهای استرالیا، رومانی و نیوزلند برای واردات گوشت

ملکی، رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی: گوشت گوسفند دوباره گران شده و در همین راستا برنامه ریزی هایی برای مذاکره با کشورهای استرالیا، نیوزلند و رومانی برای واردات گوشت انجام شده است. چرا که گوشت های این کشورها در جامعه ما شناخته شده تر است که درخواست ما نیز این بوده تا تنش بازار گرفته شود.

۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶
رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی:

عرضه گوشت وارداتی قیمت را شکست

ملکی، رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی: از ابتدای هفته جاری عرضه گوشت وارداتی از سوی شرکت پشتیبانی از نوسانات قیمت در بازار جلوگیری کرد. در حال حاضر هر کیلو شقه گوسفندی بدون دنبه با نرخ ۴۱ هزار تومان به مشتری عرضه می‌شود.

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
مدیر امور عشایر استان تهران:

بارش‌های اخیر، تاخیر در عرضه دام را به همراه داشت

نصیری، مدیر امور عشایر استان تهران: طبق روال همه ساله، عشایر استان تهران از اواخر فروردین ماه از مناطق جنوبی ورامین، شهرری، ملارد و پاکدشت به سمت مناطق ییلاقی می‌روند که با توجه به بارش در مناطق ییلاقی استان، عرضه دام با تاخیر مواجه شد.

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶

قیمت گوشت گوسفند به ۴۰ هزار تومان رسد

رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی از افزایش قیمت این نوع گوشت به ۴۰ تا ۴۱ هزار تومان برای مشتریان خبر داد.

۱۶ اسفند ۱۳۹۵
رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی مطرح کرد؛

حفظ ثبات بازار گوشت تا پایان سال به کمک واردات

رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی با ابراز امیدواری نسبت به ثبات بازار گوشت تا پایان سال گفت:شقه بدون دنبه کیلویی ۳۸ تا ۳۹ هزار تومان به مردم عرضه می شود.