۲۹ مرداد ۱۳۹۷

سرمایه گذاری بیش از ۱۸هزار میلیاردی در صندوق های خطر پذیر

علیرضا دلیری گفت: بر اساس بررسی عملکردی که ما از دستگاه‌های متولی این فعالیت در بخش سرمایه گذاری انجام داده‌ایم، دریافته‌ایم در سه سال گذشته بیش از ۱۸ هزار میلیارد ریال، سرمایه‌گذاری خطرپذیر صورت گرفته یا در حال اجرا است.

۲۳ اسفند ۱۳۹۶

معاون توسعه معاونت علمی: فعالیت در بخش سرمایه‌گذاری به سمت فناوری‌های نوین و استارت‌آپ‌ها درحرکت است

معاون توسعه مدیریت و جذب سرمایه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: در سال‌های اخیر سرمایه‌گذاری‌های سنتی در کشور کاهش‌یافته و به‌سرعت به سمت فناوری‌های نوین و استارت آپ ها حرکت کرده است.

۱۴ اسفند ۱۳۹۶

معاون جذب سرمایه معاونت علمی: تفاهم‌نامه همکاری با شرکت ملی کمسی چین به‌منظور توسعه فاز سوم پارک فناوری پردیس امضاء شد

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، به‌منظور توسعه فاز سوم پارک فناوری پردیس، تفاهم‌نامه همکاری با کشور چین را امضاء کرد.

۷ اسفند ۱۳۹۶

معاون جذب سرمایه معاونت علمی: ۸۳درصد منابعی که به شرکت‌های دانش‌بنیان پرداخت شده توسط بانک‌های خصوصی و ۱۷درصد توسط بانک‌های دولتی انجام شده است

معاون توسعه مدیریت و جذب سرمایه معاونت علمی از پرداخت دو هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان تسهیلات از سوی بانک‌ها طی ده ماه گذشته به شرکت‌های دانش‌بنیان خبرداد .

۲۵ بهمن ۱۳۹۶

معاون علمی رییس‌جمهوری: سرمایه‌گذاری خطرپذیر باید جایگزین ابزاری مانند پرداخت وام شود

معاون علمی و فناوری رییس جمهوری گفت : یکی از اصلی ترین روش های تجاری سازی محصولات دانش بنیان یافتن سرمایه گذار در حوزه خطر پذیر و توسعه بازار دارایی های فکری است .

۱۱ بهمن ۱۳۹۶
معاون توسعه مدیریت معاونت علمی:

به طرح‌های اشتغال‌زای بخش‌های خصوصی تسهیلات بانکی تعلق می‌گیرد

در راستای ایجاد فرصت‌های شغلی پایدار، طرح‌های اشتغال‌زای بخش‌های خصوصی و تعاونی که در چارچوب رسته‌های منتخب برنامه اشتغال فراگیر باشند، در قالب اعطای تسهیلات بانکی مورد حمایت قرار می‌گیرند.

۹ بهمن ۱۳۹۶

معاون توسعه معاونت علمی: نرخ سود تسهیلات شرکت‌های دانش‌بنیان به یک درصد کاهش یافت

معاون توسعه مدیریت معاونت علمی ریاست‌جمهوری گفت: سود تسهیلات برای طرح‌های دانش بنیان در رشته‌های مصوب به یک درصد کاهش پیدا کرد.

۲۵ دی ۱۳۹۶
معاون توسعه معاونت علمی:

طی سال‌های آینده قطعا اولویت کشور استارتاپ‌ها هستند و دولت باید خودش را هماهنگ کند

معاون توسعه مدیریت و جذب سرمایه معاونت علمی و فناوری گفت: بسیاری از کسانی که استارتاپ های موفق داشته اند جزء افرادی هستند که از خارج کشور بازگشته اند.

۱۷ دی ۱۳۹۶

معاون توسعه معاونت علمی: از ابتدای سال تاکنون ۶۰۰ فقره ضمانت نامه در حوزه خطرپذیر و دانش‌بنیان اعطا شده است

معاون توسعه مدیریت و جذب سرمایه معاونت علمی از اعطای ۶۰۰ فقره ضمانت نامه در حوزه خطر پذیر و دانش بنیان از ابتدای سال تاکنون خبرداد.

۱۲ دی ۱۳۹۶
معاون توسعه مدیریت و جذب سرمایه معاونت علمی:

بیش از ۳۰۰ میلیارد تومان سرمایه به حوزه خطرپذیر تزریق‌شده است

دلیری گفت: بیش از ۳۰۰ میلیارد تومان سرمایه به حوزه خطرپذیر تزریق‌شده است، که از این میزان ۱۲۰ میلیارد سرمایه پذیره‌نویسی انجام‌شده است.

۵ آبان ۱۳۹۶

معاون توسعه مدیریت و جذب سرمایه معاونت علمی: شرکت‌های خصوصی به‌عنوان منبع مالی شرکت‌های دانش‌بنیان قرار می‌گیرند

معاون توسعه مدیریت و جذب سرمایه با اشاره به اینکه شرکت‌های دانش بنیان به منبع مالی احتیاج دارند، گفت: شرکت‌های خصوصی به عنوان منبع مالی شرکت‌های دانش بنیان قرار می‌گیرند.

۲۶ مهر ۱۳۹۶
معاون توسعه مدیریت و جذب سرمایه معاونت علمی:

سرمایه‌گذاری در طرح‌های دانش‌بنیان آسیب‌شناسی می شود

معاون توسعه مدیریت و جذب سرمایه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: موضوع سرمایه گذاری برای طرح ها وایده‌های دانش‌بنیان در راستای اهداف تشکیل شورای سرمایه‌گذاری دانش‌بنیان بررسی و آسیب‌شناسی می شود.

۲۲ مهر ۱۳۹۶

اداره کل تامین مالی و سرمایه گذاری معاونت علمی راه‌اندازی شد

اداره کل تامین مالی و سرمایه‌گذاری معاونت علمی با هدف جذب سرمایه‌گذار درحوزه دانش‌بنیان راه اندازی شد.

۱۶ مهر ۱۳۹۶

معاون توسعه مدیریت معاونت علمی: صندوق‌های پژوهش فناوری غیردولتی بیش از ۴۵۰ فقره ضمانت‌نامه به شرکت‌های دانش‌بنیان ارائه کرده اند

معاون توسعه مدیریت و جذب سرمایه معاونت علمی گفت:صندوق‌های پژوهش فناوری غیردولتی در چند ماه گذشته بیش از ۴۵۰ فقره ضمانت‌نامه به شرکت های دانش بنیان ارائه کرده اند.

۱۵ شهریور ۱۳۹۶

معاون توسعه مدیریت معاونت علمی: بیش از ۲۶۰ شرکت دانش بنیان به فرابورس معرفی شده است

معاون توسعه مدیریت و جذب سرمایه معاونت علمی ریاست جمهوری گفت: در یک سال گذشته با همکاری سازمان بورس و فرابورس بیش از ۲۶۰ شرکت دانش بنیان به فرابورس معرفی شده است .