۱۹ فرو ۱۳۹۷

معاون بازسازی بنیاد مسکن: افزایش سقف وام مسکن روستایی به ۲۵ میلیون تومان ابلاغ شده است

معاون بازسازی مسکن روستایی بنیاد مسکن با اشاره به اینکه سقف وام مسکن روستایی از ۲۰ میلیون تومان به ۲۵ میلیون تومان افزایش یافته است، گفت: این افزایش سقف وام به بانک‌ها ابلاغ شده و از امسال قابل اجراست.

۷ آذر ۱۳۹۶
معاون بنیاد مسکن کشور:

تسهیلات بلاعوض به ساختمان‌های متروکه زلزله‌زده تعلق نمی‌گیرد

معاون بازسازی بنیاد مسکن کشور با بیان اینکه تسهیلات بلاعوض به ساختمان‌هایی که قبل از زلزله متروکه بوده‌اند تعلق نمی‌گیرد، گفت: واحد‌های پرخطر در بحث آواربرداری با استفاده از اکیپ‌های مجرب و متخصص تخریب می‌شوند.

۲۵ مهر ۱۳۹۶
معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن:

یک میلیون و ۹۵۰ هزار واحد مسکونی در کشور طی ۱۰ سال گذشته بازسازی شده است

معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: یک میلیون و ۹۵۰ هزار واحد روستایی و آسیب دیده در سطح کشور در طول ۱۰ سال تاکنون بهسازی شده است.

۱ شهر ۱۳۹۶

معاون مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی: تأسیسات زیربنایی ۳۰۰ خانوار بر اثر سیل تخریب شده‌اند

مهدیان گفت: به واحد‌های مسکونی که در حریم رودخانه‌ها ساخته و تخریب شده اند، اجازه ساخت مجدد به آنها داده نمی‌شود.

۲۰ مرد ۱۳۹۶

معاون مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی: اتمام بازسازی تمامی واحدهای خسارت دیده روستایی تا آغاز فصل سرما

معاون مسکن روستایی بنیاد مسکن گفت: تا به امروز ۳ هزار و ۳۹۰ واحد مسکن روستایی بازسازی شده اند که بخش عمده ای از آنها تا آغاز فصل سرما به اتمام می رسد.

۱۹ مرد ۱۳۹۶
معاون مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی:

تسهیلات مسکن روستایی افزایش نمی‌یابد

معاون مسکن روستایی گفت: میزان تسهیلات مسکن روستایی به دلیل مشکلاتی که بانک ها در مورد پرداخت آن دارند، افزایش نمی یابد .

۱۳ مرد ۱۳۹۶

معاون وزیر راه و شهرسازی: هزینه سالانه ۴۰ هزار میلیارد ریال برای مقاوم سازی خانه‌های روستایی

معاون امور بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: با توجه به پرداخت ۲۰۰ میلیون ریال تسهیلات به هر متقاضی، سالانه برای مقاوم سازی واحدهای مسکونی روستایی در کشور ۴۰ هزار میلیارد ریال هزینه می‌شود.

۷ مرد ۱۳۹۶

معاون بنیاد مسکن: بانک‌ها ۸۵ درصد از وام‌دهی بهسازی مسکن روستایی عقب هستند

معاون بازسازی بنیاد مسکن گفت: رقمی که تا کنون توسط بانک‌ها برای بهسازی مسکن روستایی عقد قرارداد کرده اند، برای ۱۵ هزار واحد بوده که این رقم باید تاکنون حدود ۱۰۰ هزار واحد می‌بود.

۱۷ تیر ۱۳۹۶

وام بلاعوض روستاییان ۸ میلیون تومان شد

عزیزالله مهدیان، معاون بازسازی روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با اشاره به ضرورت مقاوم سازی واحدهای مسکن روستایی گفت: امسال با وجود کمبود منابع مالی سقف کمک های بلاعوض برای نوسازی و مقاوم سازی واحدهای روستایی را به ۸۰ میلیون ریال افزایش داده ایم.

۱۵ تیر ۱۳۹۶

برخی بانک‌ها حاضر نیستند تسهیلات پرداخت کنند

مهدیان با تاکید بر اینکه روند پرداخت تسهیلات مسکن روستایی کُند است گفت: برخی بانک‌ها سخت‌گیری کرده و برخی بانک‌ها نیز نمی‌پذیرند که تسهیلات بدهند و اعلام می‌کنند که منابع ندارند.

۱۴ تیر ۱۳۹۶

بی‌میلی در پرداخت وام مسکن روستایی

معاون بنیاد مسکن با بیان اینکه در زمینه پرداخت تسهیلات مسکن روستایی تعامل بعضی بانکها خوب است و برخی دیگر همکاری کمتری دارند، گفت: بانک مسکن ۱۰۰ درصد تسهیلات را ابلاغ کرده ولی بعضی بانکها ۲۰ درصد ابلاغ کرده اند.

۲۰ بهم ۱۳۹۵

بیش از ۳میلیون واحد مسکن روستایی کشور مقاوم نیست

معاون مسکن روستایی و بازسازی مناطق سانحه دیده بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: در سالجاری ۳۸ هزار میلیارد ریال تسهیلات بانکی برای مقاوم سازی واحدهای روستایی به متقاضیان پرداخت شد.

۹ مرد ۱۳۹۵

آغاز پرداخت وام ۲۰ میلیونی به ۸۰ هزار مسکن روستایی از ۲ هفته آینده

معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با اشاره به مصوبه جدید شورای پول و اعتبار مبنی بر افزایش ۵ میلیون تومانی وام ساخت مسکن روستایی گفت: این مصوبه تنها مشمول ۸۰ هزار مسکن روستایی می‌شود و دولت برای تسهیل در پرداخت وام مسکن روستایی تضمین‌نامه را حذف کرده است و مردم با سفته می‌توانند از تسهیلات ۲۰ میلیون تومانی بهره‌مند شوند.

۲۲ تیر ۱۳۹۵

رایزنی برای ورود ۲ بانک دیگر به پرداخت وام مسکن روستایی

معاون نوسازی و بازسازی بنیاد مسکن از رایزنی برای ورود بانک مسکن و کشاورزی به مقوله بازسازی و نوسازی مسکن روستایی خبر داد و گفت:‌ طی سالهای گذشته شش بانک تسهیلات نوسازی بانک مسکن را پرداخت کرده‌اند.

۲۹ دی ۱۳۹۴
معاون امور بازسازی بنیاد مسکن خبر داد

کُندی اعطای تسهیلات ۱۵میلیونی مسکن روستایی/ ۴میلیون تومان کمک بلاعوض به واحدهای نیمه‌کاره

معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن با بیان اینکه اعطای تسهیلات ۱۵ میلیون تومانی مسکن روستایی کُند است، گفت: برای تکمیل واحدهای نیمه‌کاره ۲۵ میلیارد تومان از حساب ۱۰۰ امام اختصاص یافت که چهار میلیون تومان آن تسهیلات بلاعوض است.