۱۴ تیر ۱۳۹۶

اخذ مالیات برای بخش تولید مسکن تنها قیمت ها را افزایش می دهد

شیخی گفت: بریدن این مالیات برای تولیدکنندگان مسکن زمان مناسبی نبود یا اگر مالیاتی را مطالبه می کنند از مسکن هایی که خالی از سکنه اند انجام شود.

۱۲ دی ۱۳۹۵
شیخی، مشاور وزیر سابق کشاورزی:

خودکفایی گندم واقعیت ندارد/ دولت یازدهم برخی از گندم های وارداتی را به نام تولید داخل محاسبه کرد

شیخی گفت: اطلاع موثق و گزارشات میدانی در اختیار دارم که محموله های گندم در حجم وسیعی از بندر امیر آباد وارد کشور شده است و دولت این گندم ها را تحت عنوان گندم های تولید شده در داخل در آمار تولید گندم محاسبه کرده است.

۳۱ مرد ۱۳۹۵
کارشناس اقتصادی:

تک نرخی شدن ارز، منجر به افزایش تورم خواهد شد

یک کارشناس اقتصادی گفت: تک نرخی شدن با شیوه مد نظر بانک مرکزی فقط در کوتاه مدت می‌تواند جوابگوی سیاست مورد نظر دولت باشد.

۲۵ مرد ۱۳۹۵
استاد دانشگاه:

برنامه ششم عرصه تاخت و تاز بخش خصوصی آموزش و پرورش است

شیخی، استاد دانشگاه: در لایحه برنامه ششم، آموزش و پرورش همچنان عرصه تاخت و تاز بخش خصوصی است و انگیزه انسانها از «دانش محور» به «سود محور» تبدیل شده./ باقیماندن نظام تبعیض‌آمیز آموزش و پرورش از آثار طیف رفاه‌زده است./ اجرای طرح مدارس غیرانتفاعی عملاً مردم را دوقطبی کرده است./ ملاک استفاده از خدمات با کیفیت، دیگر «توان هوشی و علمی دانش‌آموز» نیست، بلکه «تمکن مالی اولیای او» است./ کنکور میدان جولان افرادی است که با پرداخت پولهای چند ده میلیون تومانی در مدارس غیرانتفاعی درس خوانده‌اند./ راه خصوصی‌سازی در آموزش و پرورش رها‌سازی نیست؛ بلکه جلب «مشارکت و تعاون اجتماعی اقتصادی مردم» است./ بررسی برنامه ششم نشان می‌دهد، این برنامه حاصل یک تقلید کورکورانه از غرب، به‌ویژه کنفرانس ریو است.

۱۳ ارد ۱۳۹۵

مردم ایران عمدتاً مسمومند/چرا با وجود اسناد مسلّم نفوذ صهیونیستها در تراریخته مراجع قضایی و امنیتی ورود نمی‌کنند؟

عبدالمجید شیخی، کارشناس حوزه کشاورزی و استاد دانشگاه، با بیان اینکه مردم ایران بر اثر تغذیه مسموم دچار مسمومیت شده‌اند، از مراجع قضایی، و نهادها و دستگاههای امنیتی خواست با توجه به اسناد مسلم ارتباط تراریخته با صهیونیستها به مسئله ورود کنند.

۱۳ ارد ۱۳۹۵

تشکر مقام بلندپایه دولتی از «راکفلر»/ آلودگی خطرناک ۱.۳میلیون هکتار از اراضی کشاورزی ایران + اسناد

اسناد معتبر جدید از سیر تاریخی ورود محصولات خطرناک تراریخته به ایران، خطر نفوذ کمپانی‌های صهیونیستی «راکفلر» و «مونسانتو» به بدنه تصمیم‌گیری و تصمیم‌سازی کشور را هشدار می‌دهد.

۱۸ بهم ۱۳۹۴

بانی برنج تراریخته سال ۸۶ محاکمه شد/ رایزنی برای کشت یک میلیون هکتار محصول تراریخته/ شورای امنیت ملی ممانعت کند

استاد دانشگاه گفت: بانیان برنج تراریخته در جلسه‌ای با حضور برخی مسئولان دولتی قصد اخذ مجوز تولید محصولات تراریخته در سطح یک میلیون هکتار از اراضی کشاورزی کشور را داشتند.

۲۰ خرد ۱۳۹۴
مشاور وزیر جهاد کشاورزی:

مدل جهاد سازندگی را برای تحقق اقتصاد مقاومتی پیاده کنیم

مشاور وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به تجربه جهاد سازندگی و افزایش ضریب توسعه کشور در برهه بعد از انقلاب و در زمان جنگ توصیه کرد برای تحقق اقتصاد مقاومتی از تجربه موفق جهاد سازندگی استفاده شود.

۲۹ ارد ۱۳۹۴

گره زدن اقتصاد به تحریم ناشی از ضعف مدیریت است

عبد المجید شیخی با بیان اینکه نقش متولیان تولید در کشور شبیه به مترسک است، گفت:‌ آنها فقط نظاره‌گر وضعیت تولید بوده و حمایتی وجود ندارد و اینکه مشکلات اقتصادی را یک عده به تحریم گره می‌زنند، ناشی از ضعف مدیریتشان است.