۱۳ آبا ۱۳۹۶

تداوم مسئولیت دکتر فریدون در مرکز امور هیأت علمی وزارت علوم

دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در نامه ای خطاب به دکتر عبدالحسین فریدون از” زحمات بی شائبه” وی در دوران تصدی مسئولیت اداره کل دفتر وزارتی قدردانی و تأکید کرد: ” مسئولیت جنابعالی در مرکز امور هیأت علمی وزارت علوم همچنان به قوت خود باقی است.”

۲۸ شهر ۱۳۹۶

استفاده از توان دانشگاه فنی و حرفه‌ای برای تربیت نیرو‌های متخصص در مناطق مرزی

مدیر کل دفتر وزارتی وزارت علوم گفت: با تربیت نیرو‌های متخصص در مناطق مرزی سبب درآمدزایی و ایجاد اشتغال در خارج از کشور می‌شود.

۲۷ شهر ۱۳۹۶

ضرورت استفاده از ظرفیت دانشگاه‌ها برای حل مشکلات جامعه

مشاور وزیر و مدیرکل حوزه وزارتی علوم، تحقیقات و فناوری سیاست دولت دوازدهم را استفاده از توانمندی ها و ظرفیت های موجود در دانشگاه ها و حوزه آموزش عالی در حل مشکلات جامعه توصیف کرد.

۱۴ آبا ۱۳۹۵

مدیرکل وزارتی وزارت علوم: رشد کیفیت، بین‌المللی شدن و حرکت به سوی دانشگاه کارآفرین، اولویت‌های وزارت علوم بعد از برجام است

دکتر عبدالحسین فریدون، مشاور وزیر علوم و مدیرکل دفتر وزارتی وزارت علوم در نشست هم‌اندیشی مشاور وزیر با دبیران کانون‌ها و انجمن‌های دانشجویی، استادان و صاحبان شرکت‌های فناور دانشگاه فناوری‌های نوین سبزوار، ارتقای کیفیت و حرکت به سوی دانشگاه کارآفرین و نسل سوم را مهترین سیاست‌های دولت در حوزه آموزش عالی بهد از برجام دانست.

۶ آبا ۱۳۹۵

مدیرکل وزارتی وزارت علوم: توسعه آموزش عالی مبتنی بر سند آمایش در اولویت کاری وزارتخانه است

مشاور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: توسعه کیفی آموزش عالی مبتنی بر سند آمایش در اولویت و دستور کار وزارت علوم، تحقیقات و فناوری قرار دارد.

۲۵ آبا ۱۳۹۴
فریدون مطرح کرد

انتظار وزارت علوم از دانشگاه‌ها/ عوامل موفقیت دانشگاه‌های کارآفرین

مدیرکل دفتر وزارتی وزارت علوم با اشاره به انتظار از دانشگاه‌ها گفت: دانشگاه‌ها باید پاسخگو،‌ مشتری محور، کارآفرین و دانش‌بنیان باشند.

۱۷ مرد ۱۳۹۴

مشاور وزیر علوم: ساماندهی و استانداردسازی مراکز آموزش عالی از برنامه های مهم دولت یازدهم و وزارت علوم محسوب می شود

در دیدار دکتر عبدالحسین فریدون مدیرکل حوزه وزارتی و مشاور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با مهندس سعادت استاندار آذربایجان غربی ، مسائل، ظرفیت ها و پتانسیل های مختلف دانشگاه های این استان بویژه دانشگاه صنعتی ارومیه مورد بررسی قرار گرفت.