۲۵ ارد ۱۳۹۶

دبیر انجمن ریخته‌گری: برخی کارخانه‌های کوچک و متوسط ریخته‌گری تعطیل هستند

دبیر انجمن ریخته‌گری با اشاره به بی‌برنامگی وزارت صنعت در توسعه واحدهای ریخته‌گری در کشور گفت:‌ توسعه این واحدها بدون توجه به نیاز بازار باعث تعطیلی برخی کارخانه‌های کوچک و متوسط شده‌ است.

۱۱ تیر ۱۳۹۵
دبیر انجمن صنایع ریخته گری

دبیر انجمن صنایع ریخته گری: خودروسازان واردکننده قطعات شدند

دبیر انجمن صنایع ریخته‌گری با انتقاد از عدم پرداخت بدهی ۴ هزار میلیارد تومانی وزارت نیرو به صنعت ریخته‌گری، گفت: خودروسازان به جای خرید قطعات از داخل به سراغ واردات از چین رفته‌اند که این امر رکود صنعت ریخته‌گری را تشدید کرده است.

۵ آبا ۱۳۹۴
بسته خروج از رکود در نگاه کارشناسان/۱۶

۲ اشتباه دولت تدبیر در اداره اقتصاد/ تشدید رکود در پی ایجاد خوش‌بینی زودهنگام به برجام

دبیر انجمن صنایع ریخته‌گری با تشریح ۲ اشتباه دولت در بخش اقتصاد، گفت: ایجاد خوش‌بینی زودهنگام در جامعه در پی توافق برجام سبب تشدید رکود در بازارهایی مانند خودرو شد و در این شرایط، پرداخت وام خرید کالا چندان تأثیرگذار نخواهد بود.

۱۳ مهر ۱۳۹۴

دولتی‌ها به جای پرداخت یارانه به خودروسازان بدهی بخش صنعت را بپردازند

دبیر انجمن ریخته‌گری با بیان اینکه تزریق یارانه تولید به صنعت خودرو مانند خوراندن داروی تقویتی به فرد معلول است،گفت: قطعات ایرانی به ایتالیا و فرانسه صادر می‌شود، ولی هیچ کدام از خودروهای ایرانی از نظر ایمنی و کیفیت اجازه تردد در این کشورها را ندارند.

۲۴ خرد ۱۳۹۴
دبیر انجمن ریخته‌گری:

سفارش ساخت قطعات سایپا نصف شده است/ وزارت صنعت تحت فشار واردکنندگان

دبیر انجمن ریخته‌گری گفت: در برخی موارد فشاری که برای صدور گواهی عدم ساخت داخل به وزارت صنعت وارد می‌شود، باعث می‌شود تا محصولات وارداتی جایگزین تولیدات داخلی شوند.