۳۰ تیر ۱۳۹۶
مدیر کل نظارتی بانک مرکزی:

برگزاری مجمع بانک‌هایی که مطابق با الگوی بانک مرکزی، صورت مالی خود را تنظیم کنند، به تعویق نمی‌افتد

مدیرکل نظارت بر بانک‌ها و موسسات اعتباری بانک مرکزی ادعای برخی در خصوص دخالت بانک مرکزی در حسابرسی صورت‌های مالی بانک‌ها را رد کرد و گفت: مجمع سالیانه همه بانک‌ها به تعویق نیفتاده و برخی فردا مجمع خود را برگزار می‌کنند.

۲۵ خرداد ۱۳۹۶
روابط عمومی بانک پارسیان:

ورشکستگی بانک پارسیان صحت ندارد

روابط عمومی بانک پارسیان: ورشکستگی این بانک صحت ندارد و حتی مجوز تاسیس ۱۵۰ شعبه جدید توسط این بانک اخذ شده است. شایان ذکر است که اخیرا تصاویری از سپرده گذاران مقابل یکی از شعب بانک پارسیان، در فضای مجازی پخش شد که شائبه ورشکستگی این بانک را تقویت مینمود.

۲۷ فروردین ۱۳۹۶
مدیر کل نظارتی بانک مرکزی:

موضوع ورشکستگی بانک‌ها صحت ندارد

مدیر کل نظارت بر بانک ها و موسسات اعتباری بانک مرکزی با رد ادعای یکی از داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری درباره ورشکستگی بانک ها، هشدار داد که در صورت تکرار، این بانک به عنوان «مدعی» از طریق مراجع قضایی اقدام خواهد کرد.

۴ بهمن ۱۳۹۵
مدیر کل نظارتی بانکهای مرکزی:

بانکها باید برای شناسایی درآمدهای خود مدارک ارائه دهند

به زودی نماد بانک‌ها بازگشایی می‌شود و این نگرانی وجود دارد بازار با ریزش ارزش، روزهای سردی را تجربه کند.

۲۸ دی ۱۳۹۵
مدیر کل نظارتی بانک مرکزی:

جلوگیری از اختلاس وظیفه بانک‌هاست

مدیرکل نظارت بر بانک‌ها و مؤسسات اعتباری بانک مرکزی گفت‌: ظرفیت بازرسی بانک‌ها و استقرار سیستم‌های کنترلی باید کمک کند تا خود بانک‌ها پاسخگوی بسیاری از مسائل باشند.

۲۸ دی ۱۳۹۵
مدیر کل نظارتی بانک مرکزی:

بانک مرکزی به بانک‌ها برای شفاف‌سازی مهلت داد

در حالی که صورتهای مالی جدید منتشر شده بانک‌ها حاکی از تعدیل زیان‌های سنگین این موسسات است، مدیرکل نظارت بر بانک‌ها و موسسات اعتباری خبر داد بانک مرکزی با چشم پوشی از انجام برخی اصلاحات به بانک‌ها برای شفاف سازی تا پایان سال ۹۵ مهلت داده است.