۲۲ مرد ۱۳۹۶
رئیس سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی:

۹۷ درصد نیاز دارویی کشور در داخل تولید و تامین می‌شود

کبریایی زاده: ۹۷ درصد نیاز دارویی کشور در داخل تولید و تامین می شود و کل ارزبری آن در حدود ۸۰۰ میلیون دلار است. در حالی که برای سه درصد داروهای وارداتی، بیش از ۱.۱ میلیارد دلار ارز اختصاص می یابد که نشان می دهد صنایع دارویی کشور حداقل وابستگی را به خارج دارد.

۱۸ مرد ۱۳۹۶
رئیس سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی:

در صورت عدم تدبیر دولت دوازدهم، دولت بعدی با بحران دارویی مواجه می‌شود

کبریایی زاده: امید است دولت دوازدهم فارغ از ترکیب کابینه ، فکر عاجلی برای صنعت داروسازی کشور کند و منتظر دولت بعدی نشود و با همین دولت فعلی، تدبیری بیندیشد در غیر این صورت دولت بعدی با بحران دارویی مواجه خواهد شد. بحران دارویی زود اتفاق می افتد اما برطرف کردن آن بسیار زمان بر است همانگونه که پیش از این ، یک سال طول کشید تا بحران دارویی برطرف شود.

۵ دی ۱۳۹۵

پیش‌بینی شتاب صادرات دارویی کشور در سال آینده

کبریای زاده، رئیس سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران: در سال آینده شاهد شتاب در صادرات دارویی کشور باشیم.صنعت داروسازی کشور با وابستگی کمتر از ۸۰۰ میلیون دلار توانسته نیاز ۹۷ درصدی جامعه به داروها را تامین کند، این در حالی است که ۱.۱ میلیارد دلار برای واردات ۳ درصد داروها هزینه می شد.

۲۶ شهر ۱۳۹۵

صنعت داروسازی در آستانه صادرات

کبریایی زاده، رئیس سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران: صنعت داروسازی امروز با کمترین وابستگی ارزی، بیش از ٩٨درصد نیازهای دارویی کشور را تامین کرده است، اگر امروز تولیدکنندگان دارو به فکر صادرات نباشند، در رقابت با یکدیگر در اقیانوس خونین داخلی خواهند افتاد.

۲۴ شهر ۱۳۹۵

حضور ۳۰۰ شرکت دارویی و ۹۰ شرکت خارجی در نمایشگاه ایران فارما

کبریای زاده، رئیس سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران: ۳۰۰ شرکت داروسازی ایرانی و ۹۰ شرکت خارجی از ۴۰ کشورخارجی در نمایشگاه بین المللی دارو و صنایع وابسته حضور دارند.

۲۳ مرد ۱۳۹۴

تجاری شدن حوزه سلامت تهدیدی جدی برای سلامت جامعه

حرکت به سمت تجاری شدن در حوزه سلامت ، تهدیدی جدی برای سلامت جامعه و باعث به خطر افتادن سلامتی آحاد مردم می گردد .

۶ مرد ۱۳۹۴
رییس هیات مدیره تامین اجتماعی خبرداد؛

روش سرکوب گرانه در قیمت گذاری داروهای تولید داخل

رییس هیات مدیره تامین اجتماعی گفت: روش سرکوب گرانه ای در قیمت داروهای تولید داخل کشور وجود دارد.

۱۴ بهم ۱۳۹۳
رئیس سندیکای صاحبان صنایع دارویی عنوان کرد

بازار دارویی ایران گرفتار در «اقیانوس قرمز»

رئیس سندیکای صاحبان صنایع دارویی ایران گفت: صنعت داروسازی داخل کشور به دلیل اینکه همه به جان هم افتاده‌اند در یک اقیانوس خون‌آلود که به “اقیانوس قرمز” معروف شده است، گرفتار شده‌اند.