۵ شهر ۱۳۹۴
پاپی زاده تاکید کرد:

واردات محصولات تراریخته در چهارچوب قانونی مانعی ندارد

عضو ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت از محیط زیست با تاکید بر اینکه اجازه واردات محصولات تراریخته نباید به یک تهدید زیست محیطی ختم شود،گفت: به منظور حفظ محیط زیست و سلامت جامعه باید حتی محصولات تراریخته ای که مجوز واردات دارند هم به تایید سازمان حفاظ ازمحیط زیست برسند.

۳۱ تیر ۱۳۹۴

پاپی زاده: قاچاقچیان به راحتی اقدام به واردات غیر قانونی میوه می کنند

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی در خصوص گرانی روزافزون قیمت میوه و پدیده دلالی و قاچاق میوه و مرکبات گفت: متاسفانه میوه های قاچاق کاملا محسوس و با امکانات مجهزی وارد کشور شده و به بازار مصرف می‌رسد.

۲۴ تیر ۱۳۹۴
پاپی زاده مطرح کرد:

انتقاد از سکوت مسئولان در برابر ضرر و زیان کشاورزان/دولت برای صادرات سیب زمینی ورود کند

عضو کمیسیون کشاورزی،آب ومنابع طبیعی مجلس با انتقاد از سکوت و خاموشی مسئولان در برابر افت شدید قیمت خرید محصولات کشاورزی و ضرر و زیان کشاورزان، گفت: توسعه صادرات یکی از راه های برون رفت از این مشکل است اما متاسفانه دولت در این خصوص هم برنامه مشخصی ندارد و تنها نظاره گر است.

۱۴ تیر ۱۳۹۴
پاپی زاده با اشاره به وجود دست های پشت پرده قاچاق میوه تاکید کرد:

واردات میوه با بسته بندی وشرایط خاص نگهداری از راه‌های غیررسمی امکان ندارد

عضو کمیسیون کشاورزی،آب ومنابع طبیعی مجلس با بیان اینکه درحال حاضرمقدارتولید میوه درکشور به حد کفایت است،گفت: امکان ندارد میوه ای با بسته بندی شیک وشرایط خاص نگهداری که باید با یخچال وارد کشور شود از راه های غیررسمی وارد کشور شده باشد و قطعا دست هایی پشت پرده قاچاق میوه وجود دارد.

۲۴ خرد ۱۳۹۴
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس:

کشاورزان خوزستانی ورشکسته شدند

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس با بیان اینکه قیمت هرکیلوگرم سیب زمینی به ۲۰۰ ، پیاز ۷۰ و گوجه فرنگی ۱۰۰ تومان کاهش یافته است، گفت: کشاورزان خوزستانی برای پرداخت مطالبات خود مجبوربه فروش ماشین، تراکتور، زمین‌های کشاورزی و خانه خود شده اند.

۲۷ ارد ۱۳۹۴
پاپی زاده مطرح کرد:

فروش ماشین‌آلات دست‌دوم وارداتی به‌جای نو به کشاورزان تخلف است

عضوکمیسیون کشاورزی،آب ومنابع طبیعی مجلس با یادآوری بهره وری بسیار پایین کشاورزی به علت فرسودگی ناوگان و ماشین آلات،گفت:واردات ماشین‌آلات دست دوم ،یعنی اینکه همیشه باید از تکنولوژی‌های قدیمی استفاده کنیم و به همین علت کشاورزی ما همیشه سنتی باقی مانده است.

۲۷ ارد ۱۳۹۴
پاپی زاده:

کمبودکود به دلیل صادرات به جای تامین نیاز داخل!/ پتروشیمی ها نیاز داخلی را تامین کنند

عضو کمیسیون کشاورزی،آب ومنابع طبیعی مجلس با تاکید براینکه پتروشیمی‌‌ها تعهد دارند اول نیاز داخلی و کود مورد نیاز کشاورزان را تامین کنند،گفت:به دلیل مزیت بیشتر صادرات نسبت به فروش کود در داخل کشور،پتروشیمی‌ها ترجیح می‌دهند به نوعی به صادرات پرداخته و از تامین نیاز داخل سرباز می‌زنند.

۷ ارد ۱۳۹۴
پنجمین بسته خبری کشاورزی منتشر شد

حق‌خوری بانک‌ها از بخش کشاورزی

پنجمین بسته خبری حوزه کشاورزی به بررسی گزارش بانک مرکزی از سهم بخش کشاورزی از تسهیلات بانکی در سال گذشته، پیش بینی وزیر جهاد کشاورزی از حجم تولید و خرید گندم تولید داخل و همچنین تصویب لایحه حفاظت از خاک پرداخته است.

۲ آذر ۱۳۹۳
پاپی زاده با اشاره به احتمال گرانی نان از ابتدای آذر مطرح کرد:

افزایش قیمت نان باید در میزان یارانه نقدی توزیعی جبران شود

عضو کمیسیون کشاورزی، آب ومنابع طبیعی مجلس با یادآوری اینکه افزایش هزینه های تولید علت اصلی احتمال گرانی نان است، گفت: روند فعلی اجرای هدفمندی یارانه ها به صورت کامل نسخه قابل قبولی نبوده و موقت است بنابراین پیشنهاد می کنیم دولت در بودجه سال ۹۴ برنامه های جدیدی در راستای هدفمندی واقعی یارانه ها ارائه کند.