۲ مهر ۱۳۹۶
یک مقام مسئول:

کشاورزان از تعیین قیمت تضمینی ذرت

معاون بازرگانی داخلی شرکت پشتیبانی امور دام از آغاز عرضه ذرت دانه‌ای استان کرمانشاه در قالب گواهی سپرده کالایی در بورس کالا خبر داد و گفت: کشاورزان از این طرح بسیار استقبال کرده‌اند.

۱۶ مهر ۱۳۹۵

فروش ۹۵۰ هزار تن جو دامی با قیمت تضمینی در بورس کالا/۷۰ درصد مطالبات پرداخت شد

معاون شرکت پشتیبانی امور دام از رضایت ۹۰ درصدی کشاورزان از طرح قیمت تضمینی جوی دامی کل کشور در بورس کالای ایران خبر داد و گفت: از زمان اجرای این طرح تاکنون۹۵۰ هزار تن از محصول جو با میانگین قیمتی هفت هزار ریال در بورس کالا به فروش رفت و ۷۰ درصد از مطالبات کشاورزان پرداخت شد.

۱۹ تیر ۱۳۹۵

مطالبات ذرت‌کاران پرداخت شد/توزیع ۱۵ هزارتن مرغ دولتی در رمضان

معاون بازرگانی داخلی شرکت پشتیبانی امور دام با بیان اینکه در ماه مبارک رمضان ۱۵ هزارتن مرغ دولتی در کشور توزیع شد، از پرداخت مطالبات ذرت‌کاران به طور کامل خبر داد.

۱۰ خرد ۱۳۹۵

بدهی ۴۰ میلیارد تومانی دولت به ذرت‌کاران/ مطالبات کشاورزان پس از ۵ ماه پرداخت نشد

معاون شرکت پشتیبانی امور دام گفت: ۴۰ میلیارد تومان از مطالبات سال گذشته ذرت‌کاران خوزستانی پرداخت نشده که امیدواریم با تخصیص آن هر چه زودتر بدهی کشاورزان پرداخت شود.

۱۰ خرد ۱۳۹۵

آمادگی توزیع ۲۲ هزار تن مرغ و گوشت در صورت نامتعادل شدن بازار ماه مبارک رمضان

معاون شرکت پشتیبانی امور دام با بیان اینکه ۲۲ هزار تن گوشت مرغ و گوشت قرمز برای تنظیم بازار ماه مبارک رمضان ذخیره شده است، گفت: بازار در حال حاضر ثابت و متعادل است، اما در صورتی که بازار نامتعادل شود، توزیع ذخایر آغاز می‌شود.

۲۴ دی ۱۳۹۴

بدهی ۲۵۰ میلیارد تومانی دولت به ذرت‌کاران/ مطالبات تا ۲ هفته دیگر پرداخت می‌شود

معاون شرکت پشتیبانی امور دام با بیان اینکه دولت بابت خرید تضمینی ذرت مبلغ ۲۵۰ میلیارد تومان به کشاورزان بدهکار است، گفت: با تأمین اعتبار، این مبلغ تا دو هفته دیگر به کشاورزان پرداخت می‌شود.

۲۵ شهر ۱۳۹۴
شرکت پشتیبانی امور دام اعلام کرد

آغاز خرید تضمینی ذرت

انجام عملیات خرید تضمینی ذرت با حضور معاون بازرگانی داخلی شرکت پشتیبانی امور دام کشور در استان کرمانشاه آغاز شد.

۱۹ خرد ۱۳۹۴
معاون شرکت پشتیبانی امور دام:

توزیع ذخایر گوشت مرغ برای تنظیم بازار ماه مبارک رمضان

معاون شرکت پشتیبانی امور دام با بیان اینکه حدود ۱۱۰ هزار تن مرغ در سردخانه‌های شرکت موجود است، گفت: این شرکت در قالب طرح ضیافت و برای تنظیم بازار ماه مبارک رمضان از آمادگی کامل برای توزیع مرغ منجمد بین توزیع‌کنندگان برخوردار است.

۳۱ فرو ۱۳۹۴
معاون بازرگانی شرکت پشتیبانی امور دام:

۱۰ هزار تن مرغ ذخیره شد/ خرید مرغ با قیمت مصوب ۶۵۰۰ تا ۷۰۰۰ تومان

معاون بازرگانی شرکت پشتیبانی امور دام با بیان اینکه از هفته دوم فروردین تاکنون ۱۰ هزار تن مرغ با قیمت ۶۵۰۰ تا ۷ هزار تومان خریداری و ذخیره شده است، گفت: این کار در راستای ایجاد تعادل در قیمت‌ها صورت گرفته است.

۲۵ بهم ۱۳۹۳
شرکت پشتیبانی امور دام اعلام کرد

علت افزایش قیمت مرغ/ کاهش قیمت تا چند روز دیگر

معاون بازرگانی داخلی شرکت پشتیبانی امور دام کاهش جوجه‌ریزی و افزایش قیمت جوجه یک روزه را دلیل افزایش قیمت گوشت مرغ در بازار عنوان کرد و گفت: قیمت منطقی فروش هر کیلوگرم گوشت مرغ تازه در بازار مصرف ۶۸۰۰ تا ۷۰۰۰ تومان است که تا چند روز آینده بازار آن متعادل می‌شود.