۶ اسف ۱۳۹۴

سند تحول بنیادین آموزش و پرورش آن طور که مقرر شده بود پیش نرفته است

عضو کمیسیون آموزش مجلس در خصوص وضعیت فعلی آموزش و پرورش افزود: امروز وزارت آموزش و پرورش بخش عمده‌ای از تلاش خود را مصروف گذران کارهای روزمره کرده است و سند تحول بنیادین آموزش و پرورش آن طور که مقرر شده بود پیش نرفته است./ وزارت آموزش و پرورش اهتمام لازم برای تحقق ۱۰۰ درصدی اهداف مورد نظر را نداشته است؛ این وزارتخانه باید با دوراندیشی نسبت به پیش‌بینی آینده نیروی انسانی کشور حساسیت‌های لازم و اقدام مناسب را داشته باشد.

۷ بهم ۱۳۹۴

آموزش و پرورش فاقد توانمندی برنامه‌ریزی برای گسترش مدارس غیردولتی است

عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: امروز وزارت آموزش و پرورش توانمندی برنامه‌ریزی و تصمیم‌گیری برای گسترش نوع و کیفیت توسعه مدارس غیردولتی را عملاً از دست داده است و دچار انفعال و فعالیت‌های غیرهدفمند شده است.

۲۱ دی ۱۳۹۴

احتمال ارائه لایحه بودجه سال ۹۵ به صحن علنی مجلس در روز آینده

نماینده مردم اصفهان در مجلس گفت: زمزمه‌های جدی وجود دارد که فردا دولت لایحه بودجه سال ۹۵ و برنامه ششم توسعه را به مجلس ارائه دهد.

۲۵ آذر ۱۳۹۴

ضرورت همسان سازی حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی در برنامه ششم و بودجه ۹۵

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در تذکری خطاب به وزیر آموزش و پرورش درخواست کرد نسبت به معیشت فرهنگیان در برنامه ششم توسعه توجه ویژه ای شود.

۱۰ آبا ۱۳۹۴

آموزش و پرورش پذیرش در مدارس استعدادهای درخشان را کاهش داده است

عضو کمیسیون آموزش گفت: آموزش و پرورش به جای توسعه مراکز خود، میزان پذیرش دانش‌آموزان در مدارس استعدادهای درخشان را کاهش داده است و به این جمع‌بندی رسیده‌اند که نمی‌توانند همه استعدادها را در مدارس خاص جذب کنند.

۱۵ تیر ۱۳۹۴

توقع نمایندگان مجلس رسیدگی حداکثری دولت به وضعیت معیشتی معلمان است

عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: پس از همکاری مجلس شورای اسلامی با دولت برای ابقای وزیر آموزش و پرورش، نوبت دولت است تا پاسخ این اعتماد مجدد را در عمل بدهد و توقع نمایندگان رسیدگی حداکثری به وضعیت معیشتی معلمان است.

۱ تیر ۱۳۹۴
عضو کمیسیون آموزش مجلس

استیضاح وزیر تلنگر جدی‌ به دولت برای رسیدگی به وضع آموزش و پرورش است

عضو کمیسیون آموزش مجلس با بیان اینکه استیضاح وزیر آموزش و پرورش تلنگر جدی‌تری به دولت برای رسیدگی به وضع آموزش و پرورش کشور است، گفت: اعتقاد دارم تغییر مدیریت در وزارت آموزش و پرورش به مصلحت نیست.

۶ ارد ۱۳۹۴
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس:

اگر وزیر آموزش و پرورش جدیت بیشتری به خرج می‌داد برخی مشکلات فرهنگیان حل می‌شد

عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: اگر وزیر آموزش و پرورش جدیت بیشتری به خرج می‌داد و تلاش‌های افزون‌‌تری می‌کرد و توان متقاعد کردن دولت و ایجاد عزم و اراده را در دولت پدید می‌آورد، بخشی از مشکلات حل می‌شد.

۲۸ دی ۱۳۹۳
عضو کمیسیون آموزش مجلس:

کمیته ویژه برای «بررسی طرح واگذاری مدارس دولتی»در مجلس تشکیل شد

عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: کمیته ویژه‌ای از اعضای کمیسیون آموزش برای بررسی واگذاری مدارس دولتی به بخش خصوصی تشکیل شده است.

۴ آبا ۱۳۹۳
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفت‌وگویی اعلام کرد:

آموزش‌وپرورش اجازه واگذاری نیم درصد از مدارس دولتی به بخش خصوصی را دارد

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت:‌آموزش و پرورش طبق قانون اجازه اداره نیم درصد از مدارس دولتی را با مشارکت بخش خصوصی دارد و کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس نیز نظارت لازم را بر این موضوع اعمال می‌کند.

۱۲ مهر ۱۳۹۳
وزیر جهاد کشاورزی در اصفهان تاکید کرد:

ضرورت امتداد بخشی فرایند تولید و فرآوری محصولات در بخش کشاورزی

وزیر جهاد کشاورزی گفت: امتداد بخشیدن به بخش های کشاورزی به شکلی که تولید کننده، خود توزیع و فراوری کند راه حل بسیاری از مشکلات این بخش است.