۲۲ اسف ۱۳۹۵

رشد ۱۳ برابری مراکز مشاوره در دانشگاه فرهنگیان

معاون دانشجویی دانشگاه فرهنگیان عنوان کرد: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده، شاهد رشد ۱۳ برابری مراکز مشاوره برای دانشجو معلمان بودیم.

۳ دی ۱۳۹۵

دبیر ستاد توسعه فناوری نانو: چشم‌انداز جایزه مصطفی(ص) باز احیاء دوران طلایی علم و فناوری در جهان اسلام است

دبیر ستاد توسعه فناوری نانو معاونت علمی در نشست‌های تبادل تجربیات علم و فناوری در کشورهای اسلامی(STEPP) چشم‌انداز جایزه مصطفی(ص) را باز احیاء دوران طلایی علم و فناوری در جهان اسلام و کسب اقتصاد دانش‌بنیان پایدار برای جوامع مسلمانان دانست.
نشست پنج‌روزه تبادل تجربیات علم و فناوری در کشورهای اسلامی توسط دبیرخانه جایزه مصطفی(ص) و با همکاری دانشگاه «پوترا» مالزی از دوشنبه با حضور نمایندگانی از ایران و محققان برجسته کشورهای اسلامی در کوالالامپور پایتخت مالزی گشایش یافت.

۱۰ مهر ۱۳۹۵

بازنشستگی ۱۸۰ هزار معلم از آموزش و پرورش تا سال ۱۳۹۹

قنبری، معاون دانشجویی دانشگاه فرهنگیان: تا سال ۱۳۹۹ در مجموع ۱۸۰ هزار نفر معلم از مجموعه وزارت آموزش و پرورش خارج می‌شود؛ بنابرین به‌‌ همان نسبت ما باید ظرفیتی ایجاد کنیم./ ادامه تحصیل یک فرایندی است که هم حق دانشجوست و هم دانشجو می‌تواند از این ظرفیت استفاده کند، اما داشتن تعهد خدمتی برای دانشجویان دانشگاه فرهنگیان محدودیت در زمینه را برای آنها ایجاد می‌کند./ علاقه‌مندی جوانان به خصوص در بخش دختران به بحث تربیت معلم و دانشگاه فرهنگیان خیلی قابل توجه بود.

۱۰ شهر ۱۳۹۵
معاون دانشگاه فرهنگیان:

ظرفیت خروجی آموزش و پرورش را دانشگاه فرهنگیان باید تامین کند

قنبری، معاون دانشجویی دانشگاه فرهنگیان: معلمی که محقق، دانا و توانا نیست سر کلاس نرود؛ چراکه دانش‌آموزان انتظار تلاش و مجاهدت را از معلم خود دارند./ دانشگاه فرهنگیان باید بتواند تمام ظرفیت خروجی بازنشستگان را جبران و این فرصت را ایجاد کند که معلمان خبره و توانا وارد آموزش‌وپرروش شوند./ معلمی که محقق، دانا و توانا نیست سر کلاس نرود؛ چراکه بچه‌ها انتظار تلاش و مجاهدت را از معلم خود دارند.

۱۵ ارد ۱۳۹۵
همکاری مراکز علمی – دانشگاهی ایران و مالزی افزایش می یابد/ دعوت برای اجرای برنامه های مشترک

همکاری مراکز علمی – دانشگاهی ایران و مالزی افزایش می یابد/ دعوت برای اجرای برنامه های مشترک

رایزن علمی ایران در شرق آسیا روز پنجشنبه با توجه به دعوت وزیر علوم، تحقیقات و فناوری کشورمان از همه محققان جهانی برای اجرای برنامه مشترک با دانشگاه ها و محققان ایرانی، از همه دانشگاه ها، محققان و دانشمندان مالزی خواست با ورود به این عرصه به توسعه همکاری های علمی و دانشگاهی دوجانبه بپردازند.

۶ بهم ۱۳۹۴

جذب خیرین برای کمک به دانشگاه فرهنگیان

معاون دانشجویی دانشگاه فرهنگیان از نهایی شدن پرداخت وام دانشجویی به دانشجومعلمان این دانشگاه خبر داد و گفت: صندوق وام دانشجویان دانشگاه فرهنگیان از دهه فجر تشکیل می‌شود و اقدام به پرداخت وام به دانشجو معلمان خواهد کرد.

۱۸ آذر ۱۳۹۴

۶۵ هزار فرهنگی در دانشگاه فرهنگیان مشغول به تحصیل هستند

معاون امور دانشجویی دانشگاه فرهنگیان کشور گفت: ۶۵ هزار فرهنگی در بخش های کارشناسی پیوسته و ناپیوسته و کارشناسی ارشد ناپیوسته در ۹۸ واحد پردیس و مراکز آموزش عالی دانشگاه فرهنگیان کشور مشغول به تحصیل هستند.

۴ شهر ۱۳۹۴
معاون دانشجویی دانشگاه فرهنگیان تشریح کرد:

دانشگاه فرهنگیان امسال ۴ هزار و ۱۰۰ دانشجوی جدید می گیرد

دکتر قنبری، معاون دانشجویی دانشگاه فرهنگیان در گفت و گو با روابط عمومی دانشگاه، درباره ی گزینش و انتخاب دانشجویان برتر و داوطلبان علاقمند به ادامه تحصیل در این دانشگاه، گفت: با هماهنگی هایی که بین مرکز آموزش نیروی انسانی وزارت متبوع و دانشگاه فرهنگیان صورت گرفته و از طرفی با توجه به جلسات متعددی که داشتیم، اکنون زمینه برگزاری مصاحبه های تخصصی، معاینات پزشکی و همچنین مقدمات فعالیت های جذب و پذیرش علمی و صلاحیت های حرفه ای ۶ هزار و ۴۰۵ داوطلب؛ شامل ۲ هزار و ۴۰۰ داوطلب زن و ۴ هزار و ۵ نفر داوطلب مرد، در ۶۴ پردیس دانشگاه فرهنگیان فراهم شده است که از این تعداد ۴ هزار و ۱۰۰ نفر پذیرفته خواهند شد.

۲ شهر ۱۳۹۴

افزایش تمایل رتبه های دو رقمی کنکور ۹۴ به تحصیل در دانشگاه فرهنگیان

معاون امور دانشجویی دانشگاه فرهنگیان گفت: بخش قابل توجهی از متقاضیان کنکور سراسری ۹۴ که رتبه دو رقمی دارند دانشگاه فرهنگیان را برای ادامه تحصیل خود انتخاب کرده اند.

۸ مرد ۱۳۹۴

وضعیت جذب ۵ هزار نیروی جدید آموزش و پرورش

معاون دانشجویی دانشگاه فرهنگیان، با عنوان این مطلب که برای استخدام ۵ هزار نیروی جدید نیازسنجی شده است، تاکید کرد: این افراد باید دوره حرفه ای معلمی را بگذرانند.

۸ مرد ۱۳۹۴
معاون دانشجویی دانشگاه فرهنگیان اعلام کرد

برگزاری بیست و دومین المپیاد ورزشی دانشجومعلمان از ۱۲ مرداد در زنجان

معاون دانشجویی دانشگاه فرهنگیان از برگزاری بیست و دومین المپیاد ورزشی دانشجومعلمان از ۱۲ الی ۲۶ مرداد در استان زنجان خبر داد.