۵ اسف ۱۳۹۵

وزارت بهداشت خطای تیم درمانی در ماجرای نوزاد ۲۹ روزه را تأیید کرد

زارع نژاد، رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت با اشاره به اینکه خطای تیم درمانی در ماجرای نوزاد ۲۹ روزه تأیید شده است: ۳ فرد خاطی در این زمینه عزل شدند.

۳ آبا ۱۳۹۵
مشاور وزیر بهداشت؛

حقوق و کارانه پزشکان قانونی است

زارع نژاد، مشاور وزیر بهداشت: برخی نهادهای نظارتی هم که نقدی بر مسئله پرداخت های نجومی داشتند به هیچ عنوان بحث غیرقانونی بودن این دریافتی‌ها را مطرح نکردند و دیدگاهشان این بود که پرداخت کارانه ها به پزشکان و البته نه مدیران وزارت بهداشت قانونی ولی غیرمتعارف است.

۲۳ مهر ۱۳۹۵
مشاور وزیر بهداشت:

همه محصولات غذایی وارداتی به ایران سالم است

زارع نژاد، مشاور وزیر بهداشت : همه محصولات غذایی و خوراکی وارداتی به کشور از نظر بهداشتی تحت شدیدترین نظام های کنترلی قرار دارند و امکان واردات محصولات غذایی و خوراکی ناسالم از مبادی رسمی، به کشور وجود ندارد.

۱۶ شهر ۱۳۹۵

توزیع نابرابر درآمد در نظام سلامت

گزارش// ین‌بار مساله درآمدهای نجومی علتی برای رجوع مجدد به دریافتی‌های پزشکان از نظام سلامت شده است. البته نمی‌توان گفت همه پزشکان درآمدی نجومی دارند، چراکه درآمد بخش عمده پزشکان کشور به تنهایی کفاف کشیدن یک خانواده بالای خط فقر را نمی‌دهد.

۶ خرد ۱۳۹۴
رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت

«سلامت» تابوی حاکمیت شده است

رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت گفت: هرگونه پیشرفت و موفقیت در اجرای طرح تحول نظام سلامت، نشان دهنده توانمندی نظام در اجرای طرح‌ها و برنامه‌های بزرگ است و اگر چالشی در این حوزه باشد، آسیب آن متوجه همه خواهد بود.

۲۵ آبا ۱۳۹۳

طرحهای ضربتی برای جبران کمبود پرستار/درخواست وزارت بهداشت از پرستاران

مشاور وزیر بهداشت و رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، گفت: پرستاران می توانند در نظارت بر طرح تحول نظام سلامت، وزارت بهداشت را یاری دهند.