۱۷ مرد ۱۳۹۵
رییس مجمع عمومی سازمان نظام پزشکی:

حقوق پزشکان کمتر از رقم های اعلامی است

آقازاده، رییس مجمع عمومی سازمان نظام پزشکی: حقوقی که از سوی برخی از رسانه ها و مسوولان در خصوص پزشکان اعلام شده، بسیار کمتر از رقم اعلام شده است. به عنوان نمونه یکی از پزشکان عمومی با ۲۰ سال سابقه کار، فقط دو میلیون تومان است.

۲۰ فرو ۱۳۹۵

افزایش ۱۵ تا ۲۰ درصدی خدمات تشخیصی و درمانی/ محرومیت پدرخوانده‌های طب به‌دلیل تعرفه‌های غیرواقعی

رئیس مجمع عمومی سازمان نظام پزشکی گفت: افزایش ۱۵ تا ۲۰ درصدی خدمات تشخیصی و درمانی(سرپایی و بستری) را مدنظر داریم که البته از پزشکان می‌خواهیم با شیب ملایم، با آن برخورد کنند تا به مردم فشار نیاید و با بیمه‌ها هم همراهی شده باشد.

۳ تیر ۱۳۹۴

اظهاراتی تازه از نظام پزشکی درباره «نظارت»

به دنبال انتشار اخبار و شبهاتی مبنی بر تفویض اختیار امر نظارت بر درمان از سوی سازمان نظام پزشکی به انجمن‌های علمی – تخصصی، رییس مجمع عمومی نظام پزشکی با رد این گفته‌ها تاکید کرد: نظارت بر عهده ماست، اما در جایی که به ما ارجاع شود تا کارشناسی کرده و نظر دهیم و در عین حال نظام پزشکی وظایف قانونی خود را در زمینه نظارت انجام داده و نمی‌تواند آنرا به کسی تفویض کند.

۱۸ خرد ۱۳۹۴
رئیس مجمع عمومی سازمان نظام پزشکی:

امیدوار به افزایش تعرفه‌های پزشکی هستیم/ معاون اول رئیس‌جمهوری جواب نامه را نداده است

رئیس مجمع عمومی سازمان نظام پزشکی، عنوان کرد: سازمان نظام پزشکی امیدوار است با همکاری وزارت بهداشت و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بتواند در خصوص افزایش تعرفه‌های پزشکی اقدامی انجام دهد.