۹ شهر ۱۳۹۵

عضو هیات نمایندگان اتاق تهران: بالا رفتن مالیات بر واردات، با افزایش قیمت تمام شده کالاهای وارداتی، موجب تغییر مسیر به سمت واردات غیررسمی می شود

عضو هیات نمایندگان اتاق تهران گفت: اعمال چهار درصد مالیات علی الحساب واردات، موجب گرانتر شدن فرایند کالاهای قانونی می شود و این امر، افزایش قاچاق کالا را به دنبال خواهد داشت.

۱ مرد ۱۳۹۵
عضو اتاق بازرگانی تهران:

کارت هوشمند سوخت برای عرضه گازوئیل استفاده شود

عضو اتاق بازرگانی تهران گفت: می‌توان از کارت سوخت برای عرضه گازوییل استفاده کرد، زیرا هم اکنون قاچاق این فرآورده نفتی در مقایسه با بنزین بیشتر است، از این رو کارت سوخت راهکاری موثر برای شفافیت هرچه بیشتر عرضه سوخت گازوییل محسوب می‌شود.

۳۰ دی ۱۳۹۴

۳ الزام برای تحقق رشد ۸ درصدی اقتصاد

مبارزه با فساد اداری، قاچاق کالا و تعیین تکلیف نرخ سود بانکی و ارز از مهم ترین الزامات تحقق رشد ۸ درصدی است که در برنامه ششم توسعه به آن اشاره شده.

۳۰ دی ۱۳۹۴

راه نجات اقتصاد کشور، توجه به بخش خصوصی است

عباس ارگون عضو هیأت نمایندگان اتاق تهران در رابطه با جایگاه بخش خصوصی در برنامه ششم توسعه گفت: راه نجات اقتصاد کشور، توجه به بخش خصوصی است و باید همانطور که رئیس جمهور گفتند به سمت بخش خصوصی حرکت کرد.

عباس آرگون افزود: بحث های زیادی دررابطه با تقویت بخش خصوصی ایراد می شود و درحال حاضر گفته های بخش دولتی و خصوصی مشابه است ولی هیچ گونه اقدامی برای عملیاتی شدن صورت نمی گیرد.

۲ دی ۱۳۹۴

اتاق بازرگانی: با قانون محدودیت ویزایی سرمایه‌گذاران اروپایی دیگر نمی‌توانند به ایران بیایند!

آرگون: این طرح تجارت خارجی و صنعت توریسم ایران را تهدید می‌کند، این رفتار آمریکا، بدعهدی و دشمنی دیرینه او نسبت به ایران را ثابت می‌کند، دولت فورا اعتراض کند