۱۵ فرو ۱۳۹۷
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) :

۷۰ درصد تجهیزات ستاره خلیج‌فارس ساخت داخل است

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا از تشکیل کمیته بازنگری تأمین کالای پروژه‌های این قرارگاه در سال حمایت از کالای داخلی خبر داد و گفت: به منظور عملیاتی شدن صددرصدی فرمان رهبر انقلاب، با تمام توان از کالای ایرانی حمایت می‌کنیم.

۱۲ ارد ۱۳۹۶
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء:

پالایشگاه ستاره خلیج فارس در شرایط تحریم احداث شد/ تامین مالی پروژه با دشواری روبرو بود

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) گفت: در شرایط تحریم توانستیم ایران را در تولید بنزین خودکفا کنیم که این تیری به قلب دشمنان بود.

۱۸ ارد ۱۳۹۵
تا ٦ ماه آینده

نخستین فاز پالایشگاه ستاره خلیج فارس وارد مدار می شود

فرمانده قرارگاه خاتم الانبیا با بیان این که تا ۶ ماه آینده فاز نخست پالایشگاه ستاره خلیج فارس وارد مدار می شود، گفت: با توجه مذاکرات صورت گرفته منابع مالی اجرای این پروژه تا حدودی تامین شده است.

۲۲ دی ۱۳۹۴
فرمانده قرارگاه خاتم الانبیا(ص) اعلام کرد

نیاز ٢,۵ میلیارد دلاری برای تکمیل ۴ پروژه نفتی قرارگاه خاتم

فرمانده قرارگاه خاتم با بیان این‌که برای اجرای چهار پروژه نفتی تاکنون ٢۵ میلیارد هزینه شده است، گفت: برای تکمیل این طرحها نیاز به ٢,۵ میلیارد دلار دیگر داریم که با راه اندازی آنها ۴٠ میلیار دلار به درآمد کشور اضافه می‌شود.

۲۱ دی ۱۳۹۴
با حضور رئیس‌جمهور در عسلویه

فازهای ۱۵ و ۱۶ پارس جنوبی با اقتدار افتتاح شد/ پاتک سنگین سپاه به تحریم های آمریکا

در اوج تحریم های آمریکا پالایشگاه فازهای ۱۵ و ۱۶ پارس جنوبی به همت قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا(ص) سپاه با حضور رئیس‌جمهور افتتاح شد.

۷ مهر ۱۳۹۴

فاز ۱۵ و ۱۶ پارس جنوبی پیش از افتتاح ۲ برابر هزینه سرمایه‌گذاری‌اش را درآورد/ پیشنهاد طرح «ناب» به دولت

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا با بیان اینکه فاز ۱۵ و ۱۶ قبل از افتتاح رسمی ۲ برابر پول سرمایه‌گذاری خود را درآورده است، گفت: طرح «ناب» را به دولت پیشنهاد کرده‌ایم که بر اساس آن با استفاده از گاز مازاد پارس جنوبی حجم زیادی برق و آب شیرین در سواحل جنوبی کشور تولید می‌شود.

۹ اسف ۱۳۹۳
فرمانده قرارگاه خاتم‌الانبیاء خبر داد

جزییات اقدامات جدید برای مهار آب‌های مرزی

فرمانده قرارگاه خاتم‌الانبیاء، به بحران آب در کشور اشاره کرد و گفت: رئیس جمهور در زمینه مهار آب‌های مرزی تدبیر خوبی اندیشیده و از محل صندوق توسعه، اعتبار این طرح‌ها را تامین کرد.

۳۰ مرد ۱۳۹۳

فازهای ۱۵و ۱۶ پارس جنوبی وارد مدار تولید می شود

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء اعلام کرد: فازهای ۱۵ و ۱۶ میدان گازی پارس جنوبی با حجم ۲۰ میلیون مترمکعب تا آخر امسال وارد مدار تولید می شود.