۲۲ تیر ۱۳۹۴
مدیرعامل سابق صندوق ضمانت صادرات

تسویه حساب ارزی صادرکنندگان با بانک‌ها به نرخ ارز مرجع/ پول صادرکنندگان پشت حساب‌های بلوکه‌شده

مدیرعامل سابق صندوق ضمانت صادرات می‌گوید: با تحریم‌ بانکی گاهی اوقات صادرکنندگان نتوانسته‌اند پول خود را از طرف خارجی دریافت کنند و صندوق خسارت را برعهده گرفته، اما حالا وقتش رسیده که صندوق‌ ضمانت سرمایه‌اش را افزایش دهد و به فاینانس‌های خارجی ورود کند.

۷ ارد ۱۳۹۴
مدیر عامل صندوق ضمانت صادرات:

حضور ایران در مهم‌ترین رویداد صنعت بیمه اعتبار صادراتی

اجلاس سالانه اتحادیه بیمه‌گران اعتبار صادراتی و سرمایه‌گذاری کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه «اتحادیه برن» و «کلوپ پراگ» ۲۱ تا ۲۶ اردیبهشت در فلورانس ایتالیا به میزبانی صندوق ضمانت صادرات این کشور (ساچه-SACE) برگزار خواهد شد.

۲۰ دی ۱۳۹۳
رئیس صندوق ضمانت صادرات:

بانک‌های خصوصی سرمایه خود را به سمت تامین مالی صادراتی سوق دهند

رئیس صندوق ضمانت صادرات اظهار امیدواری کرد، با پوشش صادراتی این صندوق و منابع مشخصی از اعتبارات که در اختیار بانک های خصوصی است، به سوی تأمین مالی صادراتی سوق داده شود.

۱۰ آذر ۱۳۹۳
مدیرعامل صندوق ضمانت صادرات:

مبادلات ایران و روسیه ۲ برابر می‌شود

مدیرعامل صندوق ضمانت صادرات ایران با بیان این که این صندوق هیچ محدودیتی برای پوشش صادرات خدمات و کالا به روسیه ندارد، گفت: با امضا تفاهم‌نامه پوشش صادراتی بین ایران و روسیه امید است حجم مبادلات تجاری دو کشور در کوتاه مدت ۲ برابر شود.

۲۸ آبا ۱۳۹۳

تجارت و سرمایه‌گذاری امن در کشورهای اسلامی افزایش یابد

مدیر عامل صندوق ضمانت صادرات ایران در اختتامیه پنجمین اجلاس اتحادیه امان تاکید کرد: تجارت و سرمایه گذاری امن در کشورهای اسلامی توسعه یابد.

۷ آبا ۱۳۹۳

صندوق ضمانت قبل و بعد از صادرات کالا همراه صادرکنندگان خواهد بود

مدیرعامل صندوق ضمانت صادرات ایران با اشاره به این که صندوق ضمانت صادرات ایران قبل و بعد از حمل کالا در کنار صادرکنندگان است، گفت: خرید دیون اسناد صادراتی و طرح اعتبار خریدار در دستور کار صندوق ضمانت صادرات قرار دارد

۷ آبا ۱۳۹۳
رییس صندوق ضمانت صادرات:

۱۰ درصد صادرات کشور تامین مالی می شود

رییس صندوق ضمانت صادرات ایران با بیان آنکه واحدهای صنعتی برای راه اندازی و تکمیل فعالیت های صادراتی از کمبود منابع مالی رنج می برند، گفت: در حالی که اکنون تنها ۱۰ درصد صادرات کشور تامین مالی می شود اما این رقم در دنیا بیش از ۶۰ درصد است