۶ خرد ۱۳۹۷

عضو کمیسیون عمران مجلس: شیوه تسهیلات دهی مسکن باعث سردرگمی مردم شده است

عضو کمیسیون عمران مجلس از بانک محوری شدن تامین سرمایه در بخش مسکن انتقاد کرد و گفت: متاسفانه بی اعتمادی مردم نسبت به آینده بازار هدایت سرمایه ها به این سمت و سو را منحرف کرده است.

۳۰ ارد ۱۳۹۷
عضو کمیسیون عمران مجلس:

دولت اقدامی در راستای ساماندهی بافت های ناکارآمد نداشته است.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: تسریع در پرداخت وام نوسازی بافت فرسوده راهکار مهار فنر قیمت خانه های کلنگی در کشور است.

۲۲ ارد ۱۳۹۷
عضو کمیسیون عمران مجلس:

هفت خوان تسهیلات مسکن رمقی برای خانه اولی ها نگذاشته است

عضو کمیسیون عمران مجلس، بر ضرورت تسهیل شرایط اعطای تسهیلات مسکن تاکید کرد و گفت: متاسفانه در ماه های اخیر هر چه میزان تسهیلات مسکن افزایش یافته نرخ ها در بازار نیز حبابی شکل افزایش یافته است.

۷ ارد ۱۳۹۷

ایجاد کارگروه پیگیری احیای بافت فرسوده در نهاد ریاست جمهوری

جلسه مشترک مدیرعامل و اعضای هیئت‌مدیره شرکت عمران و بهسازی شهری ایران و اعضای کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با هدف بررسی زوایای گوناگون برنامه ملی بازآفرینی شهری برگزار شد.

۲۱ اسف ۱۳۹۶
عضو کمیسیون عمران:

برای رفع مشکلات و محرومیت روستاها، کمیسیون مشترک طرح جامع توسعه و عمران روستایی تشکیل شده است

عضو کمیسیون عمران مجلس از انتخاب ۳ نفر از اعضای کمیسیون متبوعش برای عضویت در کمیسیون مشترک طرح جامع توسعه و عمران روستایی خبر داد.

۲۱ بهم ۱۳۹۶
عضو کمیسیون عمران در گفت‌وگو با عیارآنلاین عنوان کرد:

بافت‌های فرسوده فرصتی برای جبران کم‌کاری دولت در بخش مسکن

کوسه غراوی با بیان اینکه بافت‌های فرسوده بهترین فرصت برای تولید و عرضه مسکن هستند گفت: در چند سال گذشته دولت در بخش مسکن کارایی لازم را نداشته است در همین راستا، بافت‌های فرسوده کشور می‌توانند فرصتی برای جبران کم‌کاری دولت در بخش مسکن باشد. در جلسه‌ای که با دکتر آخوندی داشتیم، متذکر شدیم بافت‌های فرسوده کشور مستعد خانه‌سازی و تولید مسکن هستند.

۱۲ دی ۱۳۹۶
عضو کمیسیون عمران:

علاوه بر افزایش رقم تسهیلات مسکن روستایی، زمان بازپرداخت آن نیز باید افزایش یابد

عضو کمیسیون عمران مجلس، افزایش رقم تسهیلات مسکن روستایی را اقدامی پیشگیرانه در راستای کاهش خسارت حوادث احتمال خواند.

۲۶ فرو ۱۳۹۶

عضوکمیسیون عمران مجلس: واردات ریل و واگن تحقق شعار سال را متوقف می کند

عضوکمیسیون عمران مجلس با تاکید برضرورت نوسازی ناوگان حمل و نقل ریلی کشور گفت: واردات ریل و واگن بر خلاف تحقق شعار سال بوده از این رو باید تولید داخل در این زمینه تقویت شود.

۱۵ فرو ۱۳۹۶
غراوی در گفتگو با عیارآنلاین:

مسکن مهر طرح قابل قبولی که باید تکمیل شود

عضو کمیسیون عمران مجلس شواری اسلامی با اشاره به اینکه اصل و ذات مسکن مهر بسیار خوب و قابل تقدیر است، گفت: تهیه مسکن ارزان قیمت، تسهیل ازدواج، رونق اقتصادی و کمک به محرومین از نقاط قوت و مکان‎یابی اشتباه برخی پروژه‌ها، عدم توجه به فرهنگ‌ها و فراهم نبودن زیرساخت‌ها از نقاط ضعف این طرح هستند.