۸ آبا ۱۳۹۶
معاون برنامه‌ریزی سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای:

روزانه ۸ میلیون لیتر گازوئیل صرفه جویی می‌شود

معاون برنامه‌ریزی سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای با اشاره به اجرای طرح اختصاص سوخت بر اساس پیمایش از صرفه جویی روزانه هشت میلیون لیتر گازوئیل در سوخت اختصاص یافته به خطوط حمل و نقل خبر داد.

۲۳ بهم ۱۳۹۵

حمل‌ونقل جاده‌ای در عرضه و تقاضا تعادل ندارد

معاون برنامه‌ریزی سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای گفت: به دلیل سرمایه‌گذاری‌های غلط در بسیاری شهرها،‌ عرضه و تقاضا در حمل‌ونقل جاده‌ای تعادل ندارد.

۳۱ شهر ۱۳۹۵

یارانه گازوئیل خودروهای سنگین فاقد بیمه از یکم مهر قطع می شود

معاون برنامه ریزی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور از قطع یارانه گازوئیل ناوگان خودروهای سنگین فاقد بیمه شخص ثالث از فردا (پنجشنبه، یکم مهرماه) خبر داد.

۲۹ فرو ۱۳۹۵
معاون برنامه ریزی سازمان راهداری خبر داد

کارت سوخت خودروهای فاقد بیمه شخص ثالث از خرداد شارژ نمی‌شود

معاون برنامه ریزی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: از ماه خرداد کارت سوخت خودروهای حمل و نقل عمومی که بیمه اجباری شخص ثالث ندارند شارژ نخواهد شد.

۲۴ آبا ۱۳۹۴
معاون برنامه ریزی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای خبر داد

سهمیه سوخت گازوییل ناوگان حمل و نقل عمومی جاده ای تغییر می کند

معاون برنامه ریزی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت : سهمیه سوخت گازوییل ناوگان حمل و نقل عمومی از یکم آذرماه در چهار پیمانه به کارت آنان واریز می شود و سهیمه پایه آنها کاهش خواهد یافت .

۲۰ مهر ۱۳۹۴

۷۰ درصد ناوگان عمومی پیمانه دوم سهیمه گازوییل را دریافت کردند

سخنگوی کارگروه سامانه نظارت پایش هوشمند تردد ناوگان عمومی با بیان اینکه مشکلی در اجرای طرح تخصیص سوخت براساس پیمایش به ناوگان حمل و نقل درون شهری و برون شهری پیش نیامد، گفت:۷۰ درصد ناوگان حمل و نقل برون شهری پیمانه دوم سهمیه گازوئیل را دریافت کردند.

۲۰ مهر ۱۳۹۴

۷۰ درصد ناوگان برون‌شهری پیمانه دوم سهمیه گازوئیل را گرفته است

سخنگوی کارگروه سامانه نظارت پایش هوشمند تردد ناوگان عمومی با بیان اینکه مشکلی در اجرای طرح تخصیص سوخت براساس پیمایش به ناوگان حمل و نقل درون شهری و برون‌شهری پیش‌ نیامده است ، گفت : ۷۰ درصد ناوگان حمل و نقل برون‌شهری پیمانه دوم سهمیه گازوئیل را دریافت کردند.

۲۶ شهر ۱۳۹۴
سخنگوی کارگروه سامانه نظارت و پایش هوشمند خبر داد

آغاز سهمیه بندی پایه و عملکردی ناوگان حمل‌ونقل عمومی از اول مهر

سخنگوی کارگروه سامانه نظارت و پایش هوشمند ناوگان عمومی با تشریح جزئیات اجرای طرح سهمیه بندی پایه و عملکردی ۸۰۶ هزار ناوگان حمل ونقل عمومی کشور گفت: این طرح از اول مهرماه امسال اجرا می شود.

۲۶ شهر ۱۳۹۴

سهمیه پایه سوخت ناوگان حمل و نقل عمومی دیزلی+ جدول

معاون برنامه ریزی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، سهمیه سوخت ناوگان حمل و نقل عمومی سنگین را در ۱۱ کلاس مختلف بر اساس تناژ و تعداد مسافر و همچنین با توجه به سن ناوگان و تردد یکسرخالی مشخص و از اجرای آن در اول مهر خبر داد.

۱ مرد ۱۳۹۴
معاون برنامه‌ریزی سازمان راهداری مطرح کرد

۷۰ درصد بودجه کشور برای ۴ میلیون شاغل بخش اداری هزینه می‌شود

معاون برنامه‌ریزی سازمان راهداری و حمل‌نقل جاده‌ای گفت: هزینه درآمدی ۴ میلیون نفر شاغل بخش اداری کشور از محل بودجه است و تقریبا بیش از ۷۰ درصد بودجه کشور را شامل می‌شود.

۷ خرد ۱۳۹۴

اصلاح مصوبه دولت؛ گازوئیل دونرخی شد

داوود عربعلی، رئیس روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با اعلام اینکه سهمیه‌بندی گازوئیل حذف نشده، از قیمت ۳۰۰ تومانی گازوئیل سهمیه‌ای و ۶۰۰ تومانی گازوئیل آزاد خبر داد.

۷ خرد ۱۳۹۴
سخنگوی کارگروه سامانه نظارت و پایش تردد ناوگان جاده‌ای:

اختصاص گازوئیل یارانه‌ای به ناوگان عمومی دیزلی بر اساس پیمایش به قوت خود باقی است‌

سخنگوی کارگروه سامانه نظارت و پایش تردد ناوگان حمل و نقل جاده‌ای با بیان اینکه قیمت گازوئیل اعلام شده (۳۰۰ تومانی) هنوز با نرخ واقعی فاصله معناداری دارد و منطق‌ گازوئیل سهمیه‌ای فعلاً پابرجا است، گفت: پروژه اختصاص گازوئیل یارانه‌ای به ناوگان جاده‌ای بر اساس پیمایش به قوت خود باقی است‌.

۷ خرد ۱۳۹۴

بزرگترین طرح مبارزه با قاچاق گازوئیل در هاله‌ای از ابهام

با اعلام قیمتهای جدید فرآورده‌های نفتی توسط دولت، سرنوشت نظام سهمیه بندی گازوئیل و اجرای مصوبه دولت مبنی بر اجرای طرح تخصیص سوخت بر مبنای پیمایش، در هاله‌ای از ابهام قرار گرفته است و احتمال افزایش قاچاق روزانه ۲۰ میلیون لیتری گازوئیل وجود دارد.

۶ خرد ۱۳۹۴
از اول تیرماه اجرا می‌شود؛

سهمیه‌بندی سوخت حمل و نقل عمومی جاده‌ای/ اختصاص سوخت یارانه‌ای

معاون سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با اشاره به اینکه سهمیه بندی سوخت وسایل حمل و نقل عمومی دیزلی از اول تیر اجرایی می‌شود، گفت: سوخت یارانه‌ای براساس پیمایش به این خودروها اختصاص می‌یابد.

۲۹ ارد ۱۳۹۴

دستاورد‌ پنهان مبارزه با قاچاق گازوئیل/ جابجایی ۴۰ درصد بار در کشور شفاف می‌شود؟

اجرای طرح تخصیص گازوئیل بر مبنای پیمایش، تاثیر زیادی در شفاف شدن فرآیند توزیع کالا و فراگیر شدن استفاده از بارنامه توسط خودروهای سنگین دارد و در عین حال درآمدهای دولت را افزایش می‌دهد.