۲۹ خرد ۱۳۹۷
نماینده مجلس:

با توجه به مشکلات اقتصادی فوریتی برای تفکیک وزارتخانه‌هایی که با عجله ادغام شدند وجود ندارد

نادری در مخالفت با بررسی اولویت دار لایحه اصلاح بخشی از ساختار دولت گفت: با توجه به مشکلات اقتصادی فوریتی برای تفکیک وزارتخانه هایی که با عجله ادغام شدند وجود ندارد.

۱۱ آذر ۱۳۹۶
عضو کمیسیون اقتصادی در گفتگو با عیارآنلاین عنوان کرد:

اتصال ریلی به عراق گامی در جهت توسعه صادرات و رفاه زائرین

نادری با اشاره به اهمیت اتصال ریلی ایران به عراق، گفت: اولویت اصلی ما باید تجارت به عراق باشد و اگر در بحث ریلی بتوانیم به کشور عراق متصل شویم مطمئن باشید در توسعه صادرات، اشتغالزایی و رفاه زائرین بسیار تاثیرگذار است.

۱۹ مهر ۱۳۹۶
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس:

نحوه تعیین رئیس کل بانک مرکزی باید تغییر کند

نادری: نحوه تعیین رئیس کل بانک مرکزی باید تغییر کند و دولت باید در این زمینه در اقلیت باشد

۱۱ مهر ۱۳۹۶

تحقیق و تفحص مجلس از سازمان گسترش صنایع ایران و خصوصی‌سازی کلید خورد

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس از کلید خوردن تحقیق و تفحص از سازمان گسترش صنایع ایران و خصوصی سازی خبر داد و گفت: باید مشخص شود پشت پرده اصرار و فروش اموال دولتی با قیمت نازل چیست.

۱۹ شهر ۱۳۹۶
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس:

بانک مرکزی نباید اجازه دهد نوسانات قیمت ارز، غیرمنطقی باشد

نادری: به دلیل اینکه در حال حاضر از میزان درآمدهای ارزی کشور کاسته نشده و از طرفی نرخ تورم نیز روند کاهشی داشته است،بانک مرکزی، براساس نظام ارزی شناور مدیریت شده نباید اجازه دهد دامنه نوسانات نرخ ارز غیرمنطقی شود. اینکه قیمت دلار در فاصله زمانی کمی از ۳هزار و ۷۰۰ تومان به بالای ۳هزار و ۹۰۰ تومان برسد، غیرقابل قبول است و می تواند آثار تورمی قابل لمسی داشته باشد.

۱۹ شهر ۱۳۹۶
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس:

بانک مرکزی درباره رعایت مصوبه کاهش نرخ سود سپرده از سوی بانک‌ها، شفاف سازی کند

نادری: علی رغم اینکه بانک ها موظفند نرخ سود بانکی را کاهش دهند، شنیده می شود که برخی بانک های خصوصی همچنان با وعده ارائه سود بالاتر، سپرده جذب می کنند و در این راستا مردم پول ها را از بانک های دولتی خارج می کنند و در بانک خصوصی سپرده گذاری می کنند بنابراین باید بانک مرکزی با شفاف سازی در این خصوص و در صورت اثبات انجام این تخلف از سوی بانک ها، برخود لازم را انجام دهد.

۱۰ خرد ۱۳۹۶
عضو کمیسیون اقتصادی:

در صورت عدم حل مشکل موسسه کاسپین، تحقیق و تفحص از بانک مرکزی انجام میشود

نادری، عضو کمیسیون اقتصادی: رئیس کل بانک مرکزی گزارش کاملی برای ریاست مجلس ارسال کرده است، از سوی دیگر روز گذشته سیف با حضور در کمیسیون اقتصادی گزارشی از آخرین وضعیت موسساتی مانند کاسپین، ثامن الحجج و میزان ارائه کرد. این درحالی است که اینها نمونه‌هایی از موسسات غیرمجازی است که بنا بود تا پایان سال ۱۳۹۵ تعیین تکلیف شوند./ در صورت عدم حل مشکل موسسه کاسپین، تحقیق و تفحص از بانک مرکزی انجام میشود

۳۱ ارد ۱۳۹۶
کمیته تحقیق و تفحص مجلس از ستاد مبارزه با قاچاق:

آمار واقعی قاچاق ۳۰ میلیارد دلار است

دبیر کمیته تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی در ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: به نظر می‌رسد آمارهای اعلام شده در ۱۲ میلیاردی بودن قاچاق صحیح نباشد .

۲۳ ارد ۱۳۹۶
یک نماینده مجلس مطرح نمود؛

استنکاف بانک‌ها از ارائه وام‌های خرد، قابل قبول نیست

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت اعمال نظارت بیشتر برای تسهیل ارائه وام های خرد از سوی بانک مرکزی گفت:اینکه بانک ها ضمانت یک بازنشسته را برای پرداخت وام، به دلیل اینکه سن او بالاتر از ۶۵ سال است را نمی پذیرند، جای تاسف دارد.

۲۰ فرو ۱۳۹۶
عضو کمیسیون اقتصادی:

بانک مرکزی به جای تذکر دادن پیرامون موسسات غیرمجاز، نظارت خود را دقیق کند

نادری، عضو کمیسیون اقتصادی: اگر بانک مرکزی به عنوان متولی نظام بانکی احتمال می دهد که یک بانک به نحوی تبلیغاتی برای جذب منابع مالی می کند که بعدا نمی تواند به تعهدات خود عمل کند باید مجوز چنین بانکی را لغو کند./ بانک مرکزی باید به جای تذکر دادن پیرامون موسسات غیرمجاز، نظارت خود را دقیق کند.

۲۶ بهم ۱۳۹۵
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس:

بکارگیری استاندارد های بین المللی گزارشگری مالی(IFRS) لازمه شفافیت اقتصادی و توسعه تعامل مالی با کشورهای خارجی است

عضوکمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: بکارگیری استاندارد های بین المللی گزارشگری مالی(IFRS) لازمه شفافیت اقتصادی و توسعه تعامل مالی با کشورهای خارجی است.

۲۲ آبا ۱۳۹۵
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس:

کارنامه وزارت رفاه درخشان نیست

نادری، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس: کارنامه وزارت رفاه در حیطه انجام مسئولیت هایش درخشان نیست و این وزارتخانه باید دست از سر مباحث درمانی بردارد.

۱۵ آبا ۱۳۹۵

پر شدن ظرفیت بانکها، بهانه ای جدید برای عدم پرداخت وام ازدواج

با وجود مصوبه قانونی مجلس برای افزایش وام ازدواج به ده‌میلیون تومان، هنوز زوجین برای دریافت وام دچار مشکل هستند و آن‌طور که مقامات بانک مرکزی اعلام کرده‌اند، ۶۸۵ هزار نفر در صف این وام هستند.

۲ مهر ۱۳۹۵
نماینده مجلس:

بانکها در وصول تسهیلات کلانی جدی نیستند

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به اینکه بانک‌ها‌ در زمینه وصول اقساط وام‌ها‌ی خرد جدیت دارند، گفت: این درحالی است که این دقت و جدیت در بحث وصول معوقات کلان و وام‌ها‌ی میلیاردی وجود ندارد که این تناقض قابل قبول نیست.

۱۶ شهر ۱۳۹۵

بلوکه کردن بخشی از وام های پرداختی در بانک ها تخلف است

نادری، عضو کمیسیون اقتصادی: بلوکه کردن بخشی از وام های پرداختی به مشتریان در بانک ها تخلف است،همچنین بانک ها باید زمینه تقسیط وام های بانکی معوقه مشتریان را فراهم کنند./ مردم در ملاقات ها اظهار می کنند با وجود اینکه با قبول شرایط دشوار، از بانک وام دریافت می کنند؛اما بانک ها مشتریان را مجبور می کنند بخشی از وام را در بانک سپرده گذاری کنند.