۱۰ خرداد ۱۳۹۶
عضو کمیسیون اقتصادی:

در صورت عدم حل مشکل موسسه کاسپین، تحقیق و تفحص از بانک مرکزی انجام میشود

نادری، عضو کمیسیون اقتصادی: رئیس کل بانک مرکزی گزارش کاملی برای ریاست مجلس ارسال کرده است، از سوی دیگر روز گذشته سیف با حضور در کمیسیون اقتصادی گزارشی از آخرین وضعیت موسساتی مانند کاسپین، ثامن الحجج و میزان ارائه کرد. این درحالی است که اینها نمونه‌هایی از موسسات غیرمجازی است که بنا بود تا پایان سال ۱۳۹۵ تعیین تکلیف شوند./ در صورت عدم حل مشکل موسسه کاسپین، تحقیق و تفحص از بانک مرکزی انجام میشود

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶
کمیته تحقیق و تفحص مجلس از ستاد مبارزه با قاچاق:

آمار واقعی قاچاق ۳۰ میلیارد دلار است

دبیر کمیته تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی در ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: به نظر می‌رسد آمارهای اعلام شده در ۱۲ میلیاردی بودن قاچاق صحیح نباشد .

۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶
یک نماینده مجلس مطرح نمود؛

استنکاف بانک‌ها از ارائه وام‌های خرد، قابل قبول نیست

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت اعمال نظارت بیشتر برای تسهیل ارائه وام های خرد از سوی بانک مرکزی گفت:اینکه بانک ها ضمانت یک بازنشسته را برای پرداخت وام، به دلیل اینکه سن او بالاتر از ۶۵ سال است را نمی پذیرند، جای تاسف دارد.

۲۰ فروردین ۱۳۹۶
عضو کمیسیون اقتصادی:

بانک مرکزی به جای تذکر دادن پیرامون موسسات غیرمجاز، نظارت خود را دقیق کند

نادری، عضو کمیسیون اقتصادی: اگر بانک مرکزی به عنوان متولی نظام بانکی احتمال می دهد که یک بانک به نحوی تبلیغاتی برای جذب منابع مالی می کند که بعدا نمی تواند به تعهدات خود عمل کند باید مجوز چنین بانکی را لغو کند./ بانک مرکزی باید به جای تذکر دادن پیرامون موسسات غیرمجاز، نظارت خود را دقیق کند.

۲۶ بهمن ۱۳۹۵
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس:

بکارگیری استاندارد های بین المللی گزارشگری مالی(IFRS) لازمه شفافیت اقتصادی و توسعه تعامل مالی با کشورهای خارجی است

عضوکمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: بکارگیری استاندارد های بین المللی گزارشگری مالی(IFRS) لازمه شفافیت اقتصادی و توسعه تعامل مالی با کشورهای خارجی است.

۲۳ آبان ۱۳۹۵
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس:

کارنامه وزارت رفاه درخشان نیست

نادری، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس: کارنامه وزارت رفاه در حیطه انجام مسئولیت هایش درخشان نیست و این وزارتخانه باید دست از سر مباحث درمانی بردارد.

۱۶ آبان ۱۳۹۵

پر شدن ظرفیت بانکها، بهانه ای جدید برای عدم پرداخت وام ازدواج

با وجود مصوبه قانونی مجلس برای افزایش وام ازدواج به ده‌میلیون تومان، هنوز زوجین برای دریافت وام دچار مشکل هستند و آن‌طور که مقامات بانک مرکزی اعلام کرده‌اند، ۶۸۵ هزار نفر در صف این وام هستند.

۳ مهر ۱۳۹۵
نماینده مجلس:

بانکها در وصول تسهیلات کلانی جدی نیستند

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به اینکه بانک‌ها‌ در زمینه وصول اقساط وام‌ها‌ی خرد جدیت دارند، گفت: این درحالی است که این دقت و جدیت در بحث وصول معوقات کلان و وام‌ها‌ی میلیاردی وجود ندارد که این تناقض قابل قبول نیست.

۱۷ شهریور ۱۳۹۵

بلوکه کردن بخشی از وام های پرداختی در بانک ها تخلف است

نادری، عضو کمیسیون اقتصادی: بلوکه کردن بخشی از وام های پرداختی به مشتریان در بانک ها تخلف است،همچنین بانک ها باید زمینه تقسیط وام های بانکی معوقه مشتریان را فراهم کنند./ مردم در ملاقات ها اظهار می کنند با وجود اینکه با قبول شرایط دشوار، از بانک وام دریافت می کنند؛اما بانک ها مشتریان را مجبور می کنند بخشی از وام را در بانک سپرده گذاری کنند.

۲۷ مرداد ۱۳۹۵

عضو کمیسیون اقتصاد مجلس: نظارت قاطع مجلس بر بانک ها در پرداخت تسهیلات ازدواج / نداشتن منابع برای پرداخت وام بهانه بانک ها است

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، با تاکید بر ضرورت تسهیل شرایط اعطای وام ازدواج از سوی بانک ها،گفت: با توجه به منابع دیده شده در بودجه ۹۵ کل کشور هرنوع تعللی در پرداخت تسهیلات ازدواج با برخورد مجلس همراه خواهد شد.