۲۰ خرد ۱۳۹۶
مقام مسئول در آموزش و پرورش:

تاریخ برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش مشخص نیست

محمدزاده، سرپرست دبیرخانه هیئت مرکزی گزینش وزارت آموزش و پرورش: هنوز تاریخ دقیق آزمون و سهمیه ها مشخص نشده است اما سعی داریم در تابستان آزمون استخدامی برگزار شود. وضعیت ۱۰ هزار نیروی استخدامی که سال گذشته در آزمون پذیرفته شده اند با اعلام ۶۰۰ نفر از تکمیل ظرفیت که از سوی سازمان سنجش تعیین شده تا تیرماه مشخص می شود. بعد از انجام کارهای گزینشی پذیرفته شدگان با همکاری دانشگاه فرهنگیان دوره های مهارت آموزی از مهرماه آغاز می شود.

۹ خرد ۱۳۹۶

اعلام نتایج نهایی گزینش پذیرفته‌شدگان «آزمون استخدامی سال ۹۵» درتیرماه

سرپرست دبیرخانه هیئت مرکزی گزینش وزارت آموزش و پرورش از دریافت لیست ۶۰۰ نفره پذیرفته شدگان مرحله تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی سال گذشته آموزش و پرورش از سوی سازمان سنجش خبر داد و گفت: تلاش می کنیم تا یک ماه دیگر گزینش معرفی شدگان مرحله تکمیل ظرفیت را نیز به اتمام برسانیم و نتایج نهایی را در تیرماه اعلام کنیم.

۱۴ اسف ۱۳۹۵
مقام مسئول آموزش و پرورش:

۳ درصد از پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی در سه سال اخیر رد شدند

مدیر هسته گزینش وزارت آموزش و پرورش با اعلام زمان گزینش ۱۰ هزار نفر از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی، چگونگی گزینش این افراد را اعلام کرد.

۱۰ دی ۱۳۹۵

سازمان سنجش از ۱۶ بهمن تا ۱۸ بهمن نتایج قطعی را اعلام خواهد کرد

محمدزاده، سرپرست دبیرخانه هیئت مرکزی گزینش وزارت آموزش و پرورش: تلاش می‌شود تا نتایج مصاحبه تخصصی تا ۱۰ بهمن به سازمان سنجش اعلام شود و این سازمان از ۱۶ بهمن تا ۱۸ بهمن نتایج قطعی را اعلام خواهد کرد. از ۱۸ بهمن کار گزینش پذیرفته شدگان نهایی آغاز می‌شود و این روند احتمالاً ۱۴ اسفند ۹۵ پایان می‌یابد در حقیقت کار گزینش یک ماه به طول می‌انجامد و تا اواخر اسفند نتایج پذیرفته‌شدگان در مرحله گزینش اعلام خواهد شد. پس از اعلام نتایج قعطی گزینش، برگزاری دوره آموزشی پذیرفته‌شدگان توسط دانشگاه فرهنگیان آغاز می‌شود

۱۴ بهم ۱۳۹۴

نتایج نهایی گزینش آزمون استخدامی آموزش و پرورش اعلام شد+اسامی

مدیرکل دبیرخانه هیأت مرکزی گزینش وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اعلام نهایی نتایج گزینش پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی، گفت: داوطلبانی که رد صلاحیت شده‌اند، ۳ روز فرصت دارند برای تجدیدنظر به هسته‌های گزینش استان‌ها مراجعه کنند.

۲۱ دی ۱۳۹۴

آغاز گزینش پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش از فردا/ اتمام فرایند گزینش ظرف ۲۰ روز

مدیر کل دبیرخانه هیأت مرکزی گزینش آموزش و پرورش از آغاز گزینش پذیرفته‌شدگان در آزمون استخدامی آموزش و پرورش از فردا ۲۲ دی ماه خبر داد.

۱۷ آذر ۱۳۹۴

اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی تا ۲۰ آذر؛ پایان آذر اتمام فرآیند گزینش

مدیرکل دبیرخانه هیئت مرکزی گزینش وزارت ‌آموزش وپرورش گفت:‌ پیش‌بینی می‌شود سازمان سنجش تا ۲۰ آذر نمرات نهایی پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی را به آموزش‌وپرورش اعلام کند که پس از آن کار گزینش آغاز خواهد شد و تا اواخر آذر یا هفته نخست دی به پایان می‌رسد.

۱۱ آذر ۱۳۹۴

پایان فرآیند مصاحبه آزمون استخدامی؛‌ نتایج نهایی از سوی سازمان سنجش اعلام می‌شود

مدیرکل دبیرخانه هیئت مرکزی گزینش ‌آموزش و پرورش با بیان اینکه نتایج نهایی پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی باید از سوی سازمان سنجش اعلام شود، گفت: مرحله گزینش صلاحیت‌های عمومی داوطلبان استخدام در آموزش و پرورش تا اواخر آذرماه به اتمام می رسد.

۱۰ آبا ۱۳۹۴

روند مصاحبه علمی و گزینش پذیرفته شدگان در آزمون استخدامی آموزش‌وپرورش

مدیرکل گزینش وزارت آموزش و پرورش گفت: سازمان سنجش در این هفته اسامی پذیرفته شدگان در آزمون استخدامی را تا سه برابر ظرفیت در اختیار ما قرار می‌دهد که این افراد در مصاحبه علمی و گزینش شرکت خواهند کرد.

۲۶ مهر ۱۳۹۴

۵ هزار نفر را در رشته های مختلف دانشگاه فرهنگیان گزینش کردیم

مدیرکل دبیرخانه هیات مرکزی گزینش وزارت آموزش و پرورش گفت: امسال حدود ۵ هزار نفر برای بخش های مختلف این وزارتخانه مورد گزینش قرار گرفتند.

۷ شهر ۱۳۹۴
مدیر کل دبیرخانه مرکزی گزینش وزارت آموزش و پرورش :

گزینش آموزش و پرورش سخت نیست/ افراد اصلح برای شغل معلمی انتخاب می‌شوند

مدیر کل دبیرخانه مرکزی گزینش وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه اعتقاد دارم گزینش آموزش و پرورش سخت نیست، گفت: تمام تلاشمان این است که چهره‌ای که دوستان از گزینش نشان داده‌اند، تغییر دهیم.

۱۱ مرد ۱۳۹۴
مدیر کل دبیرخانه مرکزی گزینش وزارت آموزش و پرورش

پذیرش ۷۵۰۰ نفر در آزمون استخدامی آموزش و پرورش برای معرفی به گزینش/ اصلح‌ها انتخاب می‌شوند

مدیر کل دبیرخانه مرکزی گزینش وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه ۱.۵ برابر از ظرفیت مورد نیاز در آزمون استخدامی به گزینش معرفی می‌شوند، گفت: ۷۵۰۰ نفر پس از آزمون آموزش و پرورش برای ارزیابی به گزینش معرفی می‌شوند.

۲۱ بهم ۱۳۹۳
فانی در معارفه مدیر کل دبیرخانه هیئت مرکزی گزینش وزارت آموزش و پرورش

گزینش گران به مهارت های حرفه ای معلمان توجه کنند

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به فرآیند گزینش معلمان در آموزش وپرورش گفت: گزینش گران علاوه بر بررسی صلاحیت های عمومی باید به مهارت های حرفه ای معلمان توجه کنند.