۶ دی ۱۳۹۴
عضو کمیسیون انرژی مجلس:

بنزین وارداتی استاندارد یورو ۲ هم ندارد

عضو کمیسیون انرژی مجلس بی کیفیتی بنزین وارداتی را عامل اصلی آلودگی هوا دانست و گفت: بنزین وارداتی طبق مدارکی که به طور غیر رسمی به دستش رسیده است؛ حتی استاندارد یورو ۲ را هم ندارد.

۳۰ آذر ۱۳۹۴

موردی بابت تعطیلی مدارس نداشته‌ایم/ افزایش عدالت آموزشی با اجرای طرح تحول آموزش

وزیر آموزش و پرورش تاکید کرد: موردی برای تعطیلی مدارس نداشته‌ایم و اگر مدرسه‌ای نیز از حد نصاب افتاده باشد افراد در مدارس شبانه به کار گرفته شده‌اند.

۲۶ آبان ۱۳۹۴

واردات بنزین رکورد شکست!

روند واردات بنزین در شش ماه نخست امسال نسبت به شش ماه دوم پارسال رشد دو برابری نشان می‌دهد، کارشناسان معتقدند دولت به جای فروش نفت خام و واردات بنزین، باید پول واردات را خرج ساخت پالایشگاه کند تا از خام‌فروشی نفت جلوگیری شود.

۲ تیر ۱۳۹۴
نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی

نتیجه جلسه استیضاح فردا به دفاع وزیر آموزش و پرورش بستگی دارد

نماینده مردم دشتستان در مجلس گفت: نمایندگان مجلس برای استیضاح وزیر آموزش و پرورش آمادگی کامل دارند و رأی اعتماد یا عدم رأی اعتماد بستگی به دفاع وزیر آموزش و پرورش دارد.

۱۱ بهمن ۱۳۹۳

موسوی‌نژاد: چرا استیضاح وزیر آموزش و پرورش اعلام وصول نمی‌شود؟

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی در تذکری از عدم اعلام وصول استیضاح وزیر آموزش و پرورش از سوی هیات رئیسه انتقاد کرد.

۳۰ دی ۱۳۹۳

تصویب حذف یارانه آب، برق و بنزین پرمصرف‌ها در کمیسیون انرژی

کمیسیون انرژی تصویب کرد افزایش قیمت آب و برق و بنزین در سال ۹۴ تنها برای پله‌های بالای مصرف اتفاق بیفتد، سهمیه سوخت به جای خودرو به هر خانوار اختصاص یابد و خانوارهای فاقد خودرو نیز از یارانه برخوردار شوند.

۱۰ دی ۱۳۹۳

جلسه نمایندگان موافق استیضاح، با وزیر آموزش و پرورش هفته آینده برگزار می‌‌شود

نماینده مردم دشتستان در مجلس افزود:‌بنا بر درخواست رئیس مجلس، هفته آینده نمایندگان با وزیر جلسه دارند/ تاکنون بیش از ۶۰ امضا برای استیضاح جمع‌آوری شده و روز به روز به تعداد آن اضافه می‌شود

۲۶ آذر ۱۳۹۳
عضو کمیسیون انرژی مجلس در گفت‌وگویی مطرح کرد

زنگنه باید به جای همراهی با عربستان جلسه اوپک را ترک می‌کرد

عضو کمیسیون انرژی مجلس با اعلام این که قطعاً نرخ نفت در بودجه سال۹۴ توسط کمیسیون تلفیق کمتر از ۷۲ دلار برای هربشکه تعیین خواهد شد گفت: دیپلماسی انرژی ایران در بحث کاهش قیمت نفت با نقشه آمریکا و عربستان همراهی کرد.

۲۰ آذر ۱۳۹۳

موسوی نژاد: واردات بنزین در بودجه بلامحل است

نظر مجلس، تکیه بر تولید داخلی و خودکفایی بوده چراکه روزانه شش میلیون لیتر بنزین وارد کشور می شود که البته درلایحه بودجه ۹۳ هیچ محل و عددی برای خرید بنزین از خارج کشور گنجانده نشده و معلوم نیست که دولت با کدامین اعتبار دست به واردات بنزین می زند

۲۰ آبان ۱۳۹۳
عضو کمیسیون انرژی

اقتصاد مقاومتی در بخش نفت و انرژی زمین مانده است / انحصاری بودن فعالیت در حوزه پتروشیمی‌ها

عضو کمیسیون انرژی گفت: هیچ کاری در زمینه بخش نفت و انرژی سیاستهای اقتصاد مقاومتی انجام نشده است.

۱۸ آبان ۱۳۹۳

وزارت نفت در استخدام نیرو سهل‌انگاری می‌کند

نماینده‌ی مردم دشتستان در مجلس گفت: آزمون نفت برای ۲ هزار و ۷۰۰ نفر برگزار شد اما وزارت نفت در جهت استخدام نیروها ، کاهلی و سهل انگاری می‌کند.