۱ دی ۱۳۹۴

سومین کارت زرد مجلس به فانی/ دولت هفدهمین اخطارش را دریافت کرد

نمایندگان مجلس از پاسخ‌های وزیر آموش و پرورش به سؤال موسوی‌نژاد قانع نشدند و به وی کارت زرد دادند؛ بدین ترتیب دولت یازدهم، هفدهمین اخطارش را از مجلس دریافت کرد.

۲۲ آذر ۱۳۹۴
موسوی‌نژاد با اشاره به افزایش ۸ درصدی قیمت بلیت قطار:

افزایش نرخ بلیت قطار حداقلی بود/ قیمت‌ بلیت‌ها در اکثر روزهای سال کمتر از نرخ معمول می‌شود/ امکان فروش بلیت قطار با قیمت‌های نامتعارف وجود ندارد

رئیس هیأت مدیره انجمن صنفی شرکت‌های حمل‌ونقل ریلی با بیان اینکه افزایش نرخ بلیت قطار حداقلی بود٬ گفت: مدل قیمت‌گذاری جدید هم به نفع مردم و هم به نفع شرکت‌های حمل و نقل ریلی است چون قیمت‌ بلیت‌ها در ایام غیر پیک سفر یعنی اکثر روزهای سال کمتر از نرخ معمول می‌شود.

۱۶ آذر ۱۳۹۴

بنزین وارداتی فاقداستانداردهای جهانی است/تحقیق و تفحص بنزین پتروشیمی دردستور کارقرارگرفت

عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: بنزین وارداتی فاقد استانداردهای یورو ۴ ودر برخی موارد یورو ۲ است که بیشتر آن ازطریق مرزهای جنوبی وارد کشورمی‌شود.

۲۳ تیر ۱۳۹۴
نماینده مردم دشتستان در مجلس مطرح کرد

به‌کارگیری بازنشستگان در آموزش و پرورش به صلاح نیست / لزوم استخدام حق‌التدریسی‌ها

نماینده مردم دشتستان در مجلس با بیان اینکه به‌کارگیری بازنشستگان در آموزش و پرورش به صلاح نیست بر لزوم استخدام حق‌التدریسی‌ها در این مجموعه تاکید کرد.

۲۴ خرد ۱۳۹۴
نماینده مردم دشتستان در مجلس:

استیضاح فانی منتفی نیست، قوانین تغییر کرده/ استیضاح را خودم کلید زدم

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: استیضاح وزیر آموزش و پرورش را خودم کلید زدم و استیضاح آن منتفی نشده بلکه قوانین استیضاح تغییر کرده و این موضوع در دستور کار هفته‌های آینده مجلس قرار دارد.

۲۹ دی ۱۳۹۳
عضو کمیسیون انرژی در گفت‌وگویی خبر داد

پیشنهاد کمیسیون انرژی برای محاسبه آزاد قیمت انرژی برای پرمصرف‌ها

عضو کمیسیون انرژی گفت: کسانی که ملاحظه مصرف ندارند را باید به پرداخت قیمت تمام‌شده ملزم کنیم تا هزینه مصرف مازاد را خودشان پرداخت کنند و هزینه اضافی بر دوش کشور تحمیل نکنند.

۲۰ مهر ۱۳۹۳

ضد انقلاب درباره بنزین پتروشیمی چه گفتند+ تصاویر

از زمان اجرای طرح ضربتی بنزین و خودکفایی کشور در این عرصه و ناکام ماندن طرح تحریم بنزینی علیه ایران، رسانه‌های ضد انقلاب به طور تمام‌قد از ادعای دروغین سرطانزا بودن بنزین پتروشیمی حمایت می‌کردند.

۱۰ مهر ۱۳۹۳
با انتشار گزارشی صورت گرفت

رد شدن ادعای سرطان‌زا بودن بنزین‌های پتروشیمی توسط کمیسیون بهداشت مجلس

موسوی‌نژاد، عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: کمیسیون بهداشت مجلس در گزارشی سرطان‌زا بودن بنزین‌های پتروشیمی را رد کرد و بنزین‌های وارداتی را فاقد استاندارد(یورو ۴) و دارای مواد الکلی دانست. همچنین در این گزارش آمده است که ترکیب بنزین‌های پتروشیمی‌ها با بنزینهای تولیدی در پالایشگاه‌ها اختلاف اندکی داشته و بالا بودن کیفیتی هوای تهران در سه ماه ابتدایی سال جاری به دلیل استفاده از بنزینهای وارداتی نبوده است.