۱۰ بهم ۱۳۹۶
عضو هیئت‌رئیسه کمیسیون تلفیق مجلس:

برآشفتن برخی بابت پیشنهاد افزایش تعرفه واردات محصولات تراریخته نشان‌دهنده به‌خطر افتادن منافع برخی از آن‌هاست

عضو هیئت رئیسه کمیسیون تلفیق با بیان اینکه برآشفتن برخی بابت پیشنهاد افزایش تعرفه واردات محصولات تراریخته نشان‌دهنده این است که شاید منافع برخی افراد با این تعرفه‌ها به خطر می‌افتد، گفت: پیشنهاد کمیسیون تلفیق به احتمال قریب به یقین تایید می‌شود.

۱۹ دی ۱۳۹۶
عضو کمیسیون تلفیق:

افزایش وام ازدواج به ۱۵ میلیون تومان می‌تواند تاحدی واقع بینانه‌تر باشد

عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه کل کشور سال ۹۷ گفت که این کمیسیون از افزایش مبلغ وام ازدواج استقبال می کند.

۲۵ مرد ۱۳۹۶
عضو کمیسیون برنامه و بودجه:

در خودکفایی گندم رکورد زدیم

فرشادان: در بحث خودکفایی در گندم رکورد زدیم اما برای پرداخت پول کشاورزان بسیار نارضایتی ایجاد شد که قسمتی از آن به عدم تامین اعتبار توسط سازمان برنامه و بودجه برمی گردد و مقداری از آن هم به توزیع ناعادلانه منابع مربوط است.

۲۰ ارد ۱۳۹۶
عضو کمیسیون برنامه مجلس:

حساب یارانه نقدی ضمانت بازپرداخت وام بانکی شود

عضو کمیسیون برنامه، بودجه، و محاسبات مجلس شورای اسلامی با انتقاد از سخت گیری بانک ها در زمینه ارائه وام های خرد گفت:می توان از ظرفیت حساب یارانه نقدی سرپرست خانوار به عنوان ضمانت برای بازپرداخت وام بانکی استفاده کرد.

۶ ارد ۱۳۹۶
نماینده مجلس:

محل هزینه کرد درآمدهای صنعت گردشگری مشخص شود

فرشادان، عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس: باید محل هزینه کرد درآمدهای صنعت گردشگری مشخص شود. از محل درآمدهای صنعت گردشگری باید ابتدا در راستای توسعه این صنعت بهره برد. بسیاری از کشورهای دنیا با تکیه بر درآمدهای صنعت گردشگری اداره می شوند. با توجه به اینکه کشور ما ظرفیت های بسیاری در این حوزه دارد، باید از این صنعت در مسیر کاهش وابستگی به درآمدهای نفتی و ایجاد اشتغال بیشتر بهره ببریم. به ازای هر گردشگر می توان ۱۰ شغل در کشور ایجاد کرد.

۱۵ آذر ۱۳۹۵
نماینده مجلس:

حساب‌های اجاره‌ای عامل افزایش فرار مالیاتی است

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با انتقاد از رونق حساب های اجاره ای گفت:باید شرایطی فراهم شود که رشد درآمدهای مالیاتی از طریق جلوگیری از فرارهای مالیاتی محقق شود.

۱۶ شهر ۱۳۹۵

پیگیری مشکلات بهورزان و تلاش برای رفع آن در طرح تحول سلامت

فرشادان، عضو کمیسیون برنامه‌ و بودجه مجلس: طرح ایجاد خانه‌های بهداشت در سال ۶۳ نخستین گام ایجاد تحول در نظام سلامت بود، استفاده از ظرفیت نیروهای بهورز در ارتقای شاخص‌های بهداشتی، الگویی برای کشورهای جهان شد.

۱۵ شهر ۱۳۹۵
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس:

اعتبار طرح تحول نظام سلامت با عرضه اوراق خزانه تامین می شود

فرشادان، عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس: برای تامین اعتبار طرح تحول نظام سلامت اوراق خزانه عرضه شود، گفت: در این صورت می‌توان به پرداخت تمامی بدهی‌های وزارت بهداشت در این طرح امیدوار بود.

۱۸ مرد ۱۳۹۵

پرداخت بدهی ۴۵ هزار میلیاردی دولت تصویب شد/ تسویه ۱۰ هزار میلیارد تومان از بدهی دولت به بانک مسکن

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: تبصره ۳۵ اصلاحیه قانون بودجه سال ۹۵ کشور مربوط به تسویه بدهی ۴۵ هزار میلیارد تومانی دولت به بانک‌ها و بدهی شبکه بانکی به بانک مرکزی در این کمیسیون تصویب شد.