۱۸ بهم ۱۳۹۶

معاون وزیر صنعت : بیش از ۴۶۰۰ طرح صنعتی امسال در کشور بهره برداری شد

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: از ابتدای امسال تا پایان دی ماه، چهار هزار و ۶۱۶ طرح صنعتی در کشور به بهره برداری رسید که این تعداد تا پایان سال جاری به شش هزار طرح می رسد.

۱۲ آذر ۱۳۹۶

معاون وزیر صنعت: مبلمان با این بزرگی هم قاچاق می‎شود

معاون وزیر صنعت گفت: با وجود اینکه مبلمان کالایی بزرگ و حجیم است و نمی‌توان گفت این کالا به کشور قاچاق می‌شود، اما مطرح است که واردات آن از مرزهای غیررسمی انجام می‌شود.

۷ آبا ۱۳۹۶

رییس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان:کمیته‌ای برای افزایش قیمت خودرو به دستور وزیر تشکیل شده‌است

رییس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان درباره افزایش قیمت خودرو طی مدت اخیر و وظیفه این سازمان در قبال بازار توضیحاتی ارائه و اظهار کرد: قیمت هیچ کالایی در بازار رها نشده است اما سازمان حمایت بر اساس اولویت‌های خود عمل می‌کند و دنبال رصد مغازه به مغازه قیمت‌ خودرو نیست.

۲۹ شهر ۱۳۹۶

معاون وزیرصنعت: ۶۰ میلیون متر ظرفیت خالی تولید چادر مشکی در کشور داریم

معاون وزیرصنعت، معدن وتجارت گفت: ۶۰ میلیون متر ظرفیت خالی تولید چادر مشکی در کشور وجود دارد که از این میزان می توان ۱۰ میلیون متر آن را در کردستان ایجاد کرد.

۲۶ شهر ۱۳۹۶

معاون وزیر صنعت: ۳۰ هزار میلیارد تسهیلات برای رفع موانع تولید اختصاص یافته‌است

معاون وزیرصنعت،معدن و تجارت گفت: ۳۰ هزار میلیاردتومان تسهیلات برای تسهیل و رفع موانع تولید در کشور اختصاص پیدا کرده است.

۲۲ شهر ۱۳۹۶

رئیس سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان: لغو بخشنامه حذف برچسب قیمت کالا بهتر از اجرای آن است

رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گفت: بخشنامه‌ حذف برچسب قیمت از روی برخی کالاها به صورت آزمایشی انجام می‌شود و در صورتی که در کوتاه مدت به اهداف خود دست نیابد، صبوری نخواهیم کرد. البته به نظر می‌رسد با توجه به قوانینی که در این زمینه وجود دارد و نواقص موجود در طرح، شاید لغو آن عمل مناسب‌تری باشد.

۱۳ شهر ۱۳۹۶

معاون وزیر:مبارزه با قاچاق کالا اولویت وزارت صنعت، معدن و تجارت است

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان گفت که مبارزه با قاچاق کالا از اولویت های این وزارت است زیرا تحقق آن به تولید داخل کمک و از ورود کالای بی هویت در کشور جلوگیری می کند.

۱۳ شهر ۱۳۹۶
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان حمایت:

برچسب قیمت در خرده‌فروش‌ها ضروری است

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: امسال ۳۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات سرمایه در گردش برای بازسازی و نوسازی واحدهای صنعتی در کشور اختصاص یافته است.

۲۵ تیر ۱۳۹۶

معاون وزیر صنعت: تولید محصولات دانش بنیان و صادرات‌محور ضرورت امروزاست

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به اینکه احداث پالایشگاه غلات یکی از آرزوهای صنعت کشور بود که به همت گروه صنعتی و پژوهشی زر در استان البرز محقق شد، گفت: تولید محصولات دانش بنیان و صادرات محور ضرورت امروز است.

۱۸ اسف ۱۳۹۵

نوابی: آزادسازی قیمت بلیت خطوط هوایی به رهاسازی مبدل نشود

مدیرعامل سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان گفت: مخالف آزادسازی قیمت بلیت خطوط هوایی نیستیم اما رهاسازی آن را قبول نداریم زیرا اگر نرخ بلیت‌ها بین‌المللی شده نحوه ارائه خدمات نیز باید مطابق استانداردهای بین‌المللی باشد.

۹ اسف ۱۳۹۵
رئیس سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان خبرداد؛

رشد ۲۲ درصدی کشف کالای قاچاق

معاون وزیر صنعت با اشاره به اینکه مردم باید حقوق خود را از خودروسازان بگیرند، گفت: کشف کالای قاچاق از طریق بازرسی ۲۲ درصد رشد داشته است.

۲۷ بهم ۱۳۹۵
معاون وزیر صنعت:

اصلاحات ساختاری، سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان ضروری است

معاون وزیر صنعت گفت: مکرر از مقامات مربوط خواستار بازنگری و اصلاح اساسنامه سازمان حمایت شدیم اما با وجود تاکید و موافقت مجمع عمومی ، این اقدام تاکنون صورت نگرفته است.

۲۶ دی ۱۳۹۵

لزوم نصب برچسب اطلاعات بر روی خوراکی‌های وارداتی

نصب برچسب اطلاعات کالا بر روی کالاهای وارداتی به خصوص اقلام خوراکی و آشامیدنی، گام مهمی در راستای اجرای ماده ۵ قانون حمایت از حقوق مصرف­‌کنندگان و رویکردی موثر و ضروری برای مبارزه با قاچاق کالا و ارتقای سلامت جامعه است.

۱۲ دی ۱۳۹۵
رییس سازمان حمایت مصرف‌کنندگان:

وزارت کشاورزی باید به گرانی گوشت رسیدگی کند/ گرانفروشی ۹ کارخانه لبنی

رییس سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان ضمن اعلام اینکه وزارت کشاورزی باید به گرانی گوشت رسیدگی کند، گفت: شکایاتی در زمینه کم‌فروشی اینترنت و مکالمات تلفنی در حال بررسی است، چراکه احتمال تقلب یا تخلف اپراتورهای تلفن همراه وجود دارد.

۲۰ آذر ۱۳۹۵

رئیس سازمان حمایت: سازمان حمایت مسئول نظارت بر قیمت خودروهای داخلی نیست/ با شورای رقابت موازی‌کاری نمی‌کنیم

رئیس سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان، گفت: در حال حاضر شورای رقابت مسئول نظارت بر قیمت خودروهای داخلی است و سازمان حمایت فقط به شکایات مردم در این زمینه رسیدگی می‌کند.