۳۰ مهر ۱۳۹۵
مجری طرح توسعه آزادگان جنوبی:

‎شرکت‎های توانمند در مناقصه آزادگان جنوبی امتیاز یکسانی دارند

مجری طرح توسعه میدان آزادگان جنوبی گفت: هیچ شرکتی در اولویت واگذاری فاز دوم توسعه میدان آزادگان جنوبی قرار ندارد و شرکت‌های توانمند می‌توانند در مناقصه این میدان حضور یابند.

۲۵ مرد ۱۳۹۵

مجری طرح توسعه آزادگان جنوبی: ساخت واحد فرآورشی آزادگان جنوبی به پیمانکاران ایرانی واگذار می شود

١٣ شرکت داخلی و خارجی در مناقصه ساخت واحد فرآورش نفت ٣٢٠ هزار بشکه ای آزادگان جنوبی شرکت کرده اند که پیشنهادهای فنی آنها دهه نخست شهریورماه امسال از سوی شرکت متن دریافت می شود.

۲۱ مرد ۱۳۹۵

تامین مالی توسعه میادین کم ریسک، معطل جذب سرمایه‌گذاری خارجی با استفاده از IPC نیست

یکی از مدیران وزارت نفت در حالی جذب سرمایه حتی برای میدان‌های کم ریسکی مانند آزادگان جنوبی را هدف اجرای مدل جدید قراردادهای نفتی معرفی کرده است که این امکان به سهولت در داخل کشور مهیا است.

۱۶ مرد ۱۳۹۵
مجری طرح توسعه آزادگان جنوبی اعلام کرد:

ورود توتال به آزادگان به شرط برنده شدن در مناقصه

مرعشی گفت: ریسک کار در ایران بالاست بنابراین همین که یک شرکت اروپایی قبول کند در ایران کار کند نشان می‌دهد که در کشور ما چقدر ثبات وجود دارد.

۳ مرد ۱۳۹۵
مجری طرح توسعه میدان آزادگان جنوبی اعلام کرد

ارائه پیشنهاد فنی میدان آزادگان جنوبی توسط توتال

مجری طرح توسعه میدان آزادگان جنوبی با اشاره به مذاکرات صورت گرفته با توتال فرانسه گفت: آنها قرار است پروپوزال فنی به شرکت ملی نفت ایران ارائه دهند که بر این اساس قرارداد محرمانگی امضا شد.

۳ مرد ۱۳۹۵
امسال

برداشت نفت از آزادگان جنوبی روزانه ۶٠ هزار بشکه افزایش می یابد

برداشت روزانه نفت از میدان مشترک آزادگان جنوبی، امسال و طی دو مرحله، ۶٠ هزار بشکه افزایش می یابد و به بیش از ١١٠ هزار بشکه در روز می رسد.

۱۹ تیر ۱۳۹۵
تا پایان شهریورماه

برداشت نفت از میدان مشترک آزادگان جنوبی افزایش می یابد

به منظورافزایش تولید زودهنگام میدان آزادگان جنوبی از شهریورماه، برداشت نفت از این میدان به صورت پلکانی و با افزایش ٣٠ هزار بشکه در روز آغاز و به ۶٠ هزار بشکه می رسد.

۱۴ آبا ۱۳۹۴
برگزاری ٤٠ مناقصه برای اجرای پروژه های آزادگان

تکلیف بسته های کاری باقیمانده میدان آزادگان جنوبی بزودی تعیین می شود

مجری طرح توسعه آزادگان جنوبی از تعیین تکلیف بسته های باقیمانده آزادگان جنوبی تا پایان پاییز خبرداد و گفت: از زمان رفتن پیمانکار چینی از این پروژه، بیش از ۴٠ مناقصه برگزار شده است.

۲۰ آذر ۱۳۹۳
مدیرعامل شرکت متن خبر داد

حضور یک شرکت خارجی در میدان مشترک آزادگان جنوبی

مدیرعامل شرکت متن از واگذاری ۵۰ حلقه چاه میدان آزادگان جنوبی به یک شرکت خارجی با سرمایه گذاری مشترک با یک شرکت داخلی خبر داد و گفت: تولید از این میدان مشترک با عراق تا پایان سال به ۸۰هزار بشکه در روز خواهد رسید.