۲۷ فرو ۱۳۹۶

موانع تکمیل خط سوم حومه‌ای گرمسار-ورامین-تهران

مدیر پروژه افزایش خطوط راه‌‌آهن با اشاره به مشکلات پیش‌رو برای تکمیل دو پل رو گذر امام رضا (ع) و پل زیرگذر ۱۵ خرداد ورامین‌ در خط سوم حومه‌ای گرمسار-ورامین-تهران، گفت: این آمادگی وجود دارد که در ۱۵ خرداد سال جاری، پل‌های ‌ذکر شده به بهره‌برداری برسد.

۱۲ آذر ۱۳۹۵

واردآمدن خسارت ۲۰ تا ۳۰ درصدی به باغ‌های مرکبات شمال کشور

مدیرکل دفتر مدیریت بحران وزارت جهاد کشاورزی پس از بازدید از باغهای خسارت دیده مرکبات شمال گفت: ۲۰ تا ۳۰ درصد باغات مرکبات آسیب دیده‌اند، اما باز هم امکان تامین نیاز داخل وجود دارد.

۱۳ ارد ۱۳۹۵

تعطیلی ۱۵۰ واحد تولیدی فرآورده های گوشتی/۵۰ هزار نفر بیکار شدند

مدیرعامل شرکت تعاونی تولیدکنندگان فرآورده های گوشتی ایران با اشاره به تعطیلی ۱۵۰ واحد تولیدی فرآورده های گوشتی طی دو سال اخیر گفت: طی این مدت ۵۰ هزار کارگر به دلیل مشکلات پیش روی این صنف بیکار شده اند.

۳۱ فرو ۱۳۹۵

خسارت ۲ هزار میلیارد تومانی سیل اخیر به کشاورزان ۱۹ استان

مدیرکل مدیریت بحران و کاهش مخاطرات کشاورزی گفت: بارش باران سنگین، سیل، تگرگ، سرمازدگی و طوفان ۲ هزار میلیارد تومان خسارت به بخش‌های زراعت، باغبانی، امور زیربنایی، دام و طیور و آبزیان ۱۹ استان زد.

۲۷ فرو ۱۳۹۵

خسارت سنگین سیل به بخش کشاورزی ایلام و خوزستان + عکس

مدیرکل دفتر مدیریت بحران و کاهش مخاطرات بخش کشاورزی با بیان اینکه به دلیل کستردگی خسارت سیل هنوز نتواسته‌ایم در بخش کشاورزی به جمع‌بندی برسیم گفت: در حال جمع بندی خسارات وارد شده به کشاورزان خوزستان و ایلام از بایت سیل هستیم.

۱۶ ارد ۱۳۹۴

انتقاد از عملکرد وزیرجهاد در قبال رانت‌خواران گوشتی

مدیرعامل اتحادیه سراسری تولیدکنندگان فرآورده‌های گوشتی کشور گفت: طی سه سال اخیر قیمت فرآورده‌های گوشتی ۴۰ درصد افزایش یافته است.

۱۷ اسف ۱۳۹۳
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران:

سهم کشاورزی استان تهران از مصارف آب فقط ۳۰ درصد است

اگرچه ادعا بر این است که در استان‌های مختلف کشور بالغ بر ۸۰ درصد آب در اختیار بخش کشاورزی است، ولی این رقم در استان تهران حدود ۳۰ درصد است.

۱۸ آبا ۱۳۹۳

افزایش ۱۰ هزار تنی تولید سیب‌درختی در تهران/ کود و بذر مورد نیاز کشاورزان تامین شد

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران افزایش ۱۰ هزار تنی تولید سیب درختی در این استان را مورد اشاره قرار داد و گفت: کل کود و بذر مورد نیاز کشاورزان استان تامین شده و ۲۸ هزار تن کود و ۴۰ هزارتن بذر هم آماده تحویل به کشاورزان است.