۶ آبا ۱۳۹۶
رییس هیئت مدیره شرکت سایپا:

طراحی و تولید با شرکت خارجی و توقف پراید از برنامه های سایپا در آینده است

رییس هیئت مدیره شرکت سایپا گفت که برنامه این شرکت طراحی و تولید مشترک خودرو به صورت ۵۰ درصد محصولات داخلی و ۵۰ درصد با برندهای خارجی و کاهش تدریجی و در نهایت توقف تولید پراید اواخر سال ۹۷ است.

۲۴ بهم ۱۳۹۴

سید ابریشمی رئیس هیات مدیره سایپا شد

در پی استعفای «محمدرضا نوروززاده» رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران و «حسن عموزاده» قائم مقام مدیر عامل سایپا از عضویت در هیات مدیره این شرکت، دو عضو جدید هیات مدیره منصوب شدند.

۳۰ دی ۱۳۹۴
معاون وزیر صنعت خبر داد

برخورداری یک ساله مراکز علمی از خدمات فناوری شهرکهای صنعتی

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی گفت: مراکز علمی می‌توانند در جهت تقویت ارتباط صنعت و دانشگاه به مدت یک سال به صورت رایگان از خدمات مراکز فناوری و کسب و کار مستقر در شهرکهای صنعتی استفاده کنند.

۱۰ دی ۱۳۹۴

پیگیری رشد مناطق ویژه اقتصادی در سازمان صنایع کوچک

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه اقدامات موثری برای تحقق اهداف مناطق ویژه اقتصادی صورت گرفته گفت: مناطق ویژه اقتصادی در مسیر توسعه قرار گرفته است.

۷ دی ۱۳۹۴
معاون وزیر صنعت:

یارانه ۲۰۰ میلیاردی صنعت هنوز واریز نشده است

رییس سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران گفت: یارانه ۲۰۰ میلیارد تومانی بخش صنعت هنوز به حساب بانکی این بخش واریز نشده است.

۳ دی ۱۳۹۴

احداث شهرک تخصصی تولید پوشاک موجب جذب سرمایه گذار خارجی خواهد شد

معاون وزیر و مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران، احداث شهرک تخصصی تولید پوشاک در کشور را عاملی بسیار مهم در توسعه اشتغال، تولید، صادرات و همچنین جذب سرمایه گذاری های خارجی عنوان کرد.

۶ آذر ۱۳۹۴

۵۰ درصد خوشه های کسب و کار در مناطق روستایی و کمتر توسعه یافته قرار دارند

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران ضمن تاکید بر افزایش سطح اشتغال مولد در مناطق روستایی کشور و نواحی صنعتی روستایی از طریق ایجاد شبکه خوشه های کسب و کار اعلام کرد: در حال حاضراز بین ۳۵۸ خوشه کسب و کار درسراسر کشور، حدود ۵۰ درصد آن ها در مناطق روستایی و کمتر توسعه یافته قراردارند.

۵ آذر ۱۳۹۴
معاون وزیر صنعت اعلام کرد

تخفیف ۵۰ درصدی زمین برای سرمایه‌گذاران در مناطق روستایی

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: واگذاری زمین‌ به سرمایه‌گذاران در مناطق روستایی با ۵۰ درصد تخفیف صورت می‌گیرد و این در حالی است که این زمین‌ها عمدتا دارای برق، آب و گاز هستند.

۳ آبا ۱۳۹۴
معاون وزیر صنعت خبر داد

تخصیص ۱۰۰۰ میلیارد تومان یارانه به صنایع کوچک

معاون وزیر صنعت از تخصیص هزار میلیارد تومان یارانه به صنایع کوچک خبر داد.

۲ مهر ۱۳۹۴
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت تاکید کرد :

تقویت همکاری سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران با صندوق ضمانت صادرات

نشست مشترک مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران با مدیرعامل صندوق ضمانت صادرات با هدف تسهیل و بازنگری در اخذ انواع وثایق برای صدور ضمانت نامه واحدهای صادراتی کوچک برگزارشد.

۱ مهر ۱۳۹۴

ایجاد شهرک ویژه پوشاک در استان تهران/ طرح تدوین سند توسعه صنعت پوشاک

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک وشهرکهای ایران با اشاره به نشست کارگروه راهبردی پوشاک با حضور اساتید برجسته این صنعت خبرداد: شهرک ویژه پوشاک در استان تهران ایجاد می شود.

۱۵ مرد ۱۳۹۴
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت خبرداد

سرمایه‌گذاری ۵۵۱ هزار میلیارد ریالی واحدهای صنعتی در شهرکها

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک وشهرکهای صنعتی ایران در آستانه فرارسیدن روز حمایت از صنایع کوچک از سرمایه گذاری ۵۵۱هزار میلیارد ریالی واحدهای صنعتی درشهرکها ونواحی صنعتی خبرداد.

۲ تیر ۱۳۹۴

زمینه چینی برای حضور سرمایه‌گذاران در مناطق ویژه

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در اولین نشست تخصصی مدیران عامل مناطق ویژه اقتصادی زیر نظر سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی در سال جاری بر ایجاد بسترهای لازم برای حضور سرمایه‌گذاران در این مناطق تاکید کرد.

۷ خرد ۱۳۹۴
معاون وزیر صنعت خواستار شد

اختصاص ۲هزار میلیارد تومان تسهیلات به صنایع کوچک

معاون وزیر صنعت،معدن وتجارت با اشاره به راه اندازی معاونت بانکداری صنایع کوچک در بانک صنعت ومعدن خواستار پرداخت ۲۰۰۰ میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای صنعتی کوچک شد.

۱۳ ارد ۱۳۹۴
معاون وزیر صنعت:

کاهش نرخ سود تسهیلات بانکی، نقطه عطفی برای رفع نیازهای صنایع کوچک است

برندسازی، رقابت در بازارهای داخلی و خارجی، استاندارد سازی، بازاریابی و آموزش از توان واحدهای کوچک و خرد خارج است ولی توسط عاملین خوشه‌های صنعتی قابل اجراست